0

3 obrońców z żółtą jest nieźle

0

Mowa o Pique i Mathieu ;)

2

JEST ZAJEBIŚCIE! Dwóch stoperów z żółtymi ;]

0

Messi geniusz, a Neymar to co zrobił porażka...

0

Hiszpańska liga jest lepsza, może dlatego ;)

0

Jak on tego nie strzelił?

0

Zwrotny Busquets wkręcony w ziemie.

0

A co robi Pusi? W końcu też jest defensywnym pomocnikiem...

0

Mathieu podenerwowany jest chyba tymi gwizdami.

0

Bramka Mathieu i niech im te usta pozamyka.

0

Mój ulubiony piłkarz, fajnie się złożyło, że urodziłem się na dodatek 17.08 tak samo jak Henry ;D Przypadek? Nie sondze ;D

0

RVP jaka brama ;D

0

Jeśli to miał być żart to był strasznie suchy ;]

2

Cóż, Real dalej ma dużo szczęścia oczywiście nie umniejszając im umiejętności ;)

0

To w takim razie Muller najlepszy na świecie :D

0

Kto wypracował tą akcje czy wy wgl te mecze oglądacie?

0

Czerwo dla Chamberlaina powinno być

0

Szczerze oprócz Reusa nie widzę już nikogo BvB w Barcelonie kontuzje i Bayern strasznie osłabił tą drużynę. Wydaje mi się, że Klopp odejdzie do jakieś topowej drużyny po tym sezonie.

0

1-0 dla Arsenalu ;)

0

Według mnie to powinno być tak: Carvajal-Boateng/Godin-Ramos-Alba.

0

Messi zaczyna nabijać sobie statystyki na następną złotą bo ta już raczej poza jego zasiegiem.

4

Dzień argentyńczyków Messi 3x i Aguero 3x ;D

0

Aguero xDD City wygrywa Hattrick braci :D Messi & Aguero xD

0

Messi hattrick!

0

Nieeeeeeeeeeeee, a już miałem 40 zł w kieszeni ;/ Zasrane City...

0

Ufff brawo PSG przynajmniej kupon wejdzie, a potem się spotka Barca i pokażemy im kto jest lepszy ;)

4

Rafinha grał mecz o swoje przyszłe minuty, głupio zrobił, że sobie zmarnował tak świetny mecz ;/

4

Mega mi żal Rafinhy dobry mecz w jego wykonaniu i musiał dostać czerwo ;/

0

Rafinha czerwo? ;ooo

0

Ajax bramkę strzela ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?