Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3 obrońców z żółtą jest nieźle
0
Mowa o Pique i Mathieu ;)
2
JEST ZAJEBIŚCIE! Dwóch stoperów z żółtymi ;]
0
Messi geniusz, a Neymar to co zrobił porażka...
0
Hiszpańska liga jest lepsza, może dlatego ;)
0
Jak on tego nie strzelił?
0
Zwrotny Busquets wkręcony w ziemie.
0
A co robi Pusi? W końcu też jest defensywnym pomocnikiem...
0
Mathieu podenerwowany jest chyba tymi gwizdami.
0
Bramka Mathieu i niech im te usta pozamyka.
0
Mój ulubiony piłkarz, fajnie się złożyło, że urodziłem się na dodatek 17.08 tak samo jak Henry ;D Przypadek? Nie sondze ;D
0
RVP jaka brama ;D
0
Jeśli to miał być żart to był strasznie suchy ;]
2
Cóż, Real dalej ma dużo szczęścia oczywiście nie umniejszając im umiejętności ;)
0
To w takim razie Muller najlepszy na świecie :D
0
Kto wypracował tą akcje czy wy wgl te mecze oglądacie?
0
Czerwo dla Chamberlaina powinno być
0
Szczerze oprócz Reusa nie widzę już nikogo BvB w Barcelonie kontuzje i Bayern strasznie osłabił tą drużynę. Wydaje mi się, że Klopp odejdzie do jakieś topowej drużyny po tym sezonie.
0
1-0 dla Arsenalu ;)
0
Według mnie to powinno być tak: Carvajal-Boateng/Godin-Ramos-Alba.
0
Messi zaczyna nabijać sobie statystyki na następną złotą bo ta już raczej poza jego zasiegiem.
4
Dzień argentyńczyków Messi 3x i Aguero 3x ;D
0
Aguero xDD City wygrywa Hattrick braci :D Messi & Aguero xD
0
Messi hattrick!
0
Nieeeeeeeeeeeee, a już miałem 40 zł w kieszeni ;/ Zasrane City...
0
Ufff brawo PSG przynajmniej kupon wejdzie, a potem się spotka Barca i pokażemy im kto jest lepszy ;)
4
Rafinha grał mecz o swoje przyszłe minuty, głupio zrobił, że sobie zmarnował tak świetny mecz ;/
4
Mega mi żal Rafinhy dobry mecz w jego wykonaniu i musiał dostać czerwo ;/
0
Rafinha czerwo? ;ooo
0
Ajax bramkę strzela ;/