Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bo w tedy by grali autobusem ;)
0
5-2 co za mecz
0
Kac mnie jeszcze trzyma, ale w porządku, a u Ciebie? ;)
0
Ten komentator ślepy przecież ten Fazio trafił w piłkę wcześniej...
0
Jak ten obrońca spieprzył... 4-2
0
Tak ;) Lubię Chelsea, ale wolę City ;D
0
4-1 masakra ten Kane ma potencjał!
1
Takie pierdu pierdu było jakie to Chelsea mocne :) Lubię Chelsea, ale chcę żeby City wygrało na koniec sezonu :)
0
Messi nie Ronaldo, nie ucieknie jak statek tonie...
0
No to po Reusie ;) ManU, Chelsea albo Real tam trafi.
2
Fuck yea ;D Brawo LFC!
0
Dla mnie Ramos to najlepszy obrońca na świecie jaki ten człowiek progres zrobił to masakra.
2
Iniesta mógłby tak częściej robić, a nie na siłę szukać Messiego ;)
0
5
Ale im sędzie przerwał xD
1
To przyjęcie Munir jest dobrze ;D
1
Suarez to chyba wszystko zatracił. Drybling, wykończenie, przyjęcie wszystko leży. Suarez z Liverpoolu to niebo a ziemia niż ten teraz.
0
Jak narazie nasze transfery to dno, żaden jeszcze nie wypalił. Jedynie Barvo coś gra i może Mathieu, ale on miesza mecze dobre ze słabymi.
1
Uderzcie w końcu coś, a nie wchodźcie do tej bramki!!
0
Znowu będzie nerwówka do końca.
3
Ręka rękę myje...
0
Suarez celność snajpera xD
2
Jak tak patrzeć to według mnie Luiz lepiej się spisał niż Silva. Nie widzę nic fenomenalnego w grze Thiago by nazywać go najlepszym obrońcą aktualnie na świecie.
1
Po tym meczu można z nadzieją patrzyć w przyszłość. Xavi jak ja się cieszę, że zostałeś z nami, tyle ludzi chciało Cię sprzedać, a jesteś naszym najlepszym pomocnikiem! ;)
0
Dobrze grają w obronie nasi, przecież z takim napadem jak PSG ma Ibra, Cavani zachowanie czystego konta jest bardzo ciężkie, więc nie wiem czego wy wymagacie.
1
Neymar!!!!! co za bramka!
0
Powiem wam, że mi się w tym meczu Pedro pewniejszy od Suareza wydaje ;)
0
Bartra lini spalonego nie umie pilnować ;/
0
Suarez jak już przejdzie kogoś to nagle chyba luzuje i źle podaje.
0
Suarez ograny przez Luiza bez formy kompletnie...