0

Ta i wzrost, którego najbardziej potrzebowaliśmy.

0

Kurde Vela schodzi ;/

4

To teraz wszyscy razem ze mną na kolana do Barcelony przeprosić Enrique ;)

0

W błędach sędziowskich wychodzi 1-1 więc nie wiem czemu spina, że Barcelonie sędziowie pomagają.

0

Co my gramy!!!!!!!!!!!!!

3

W La Liga Costa lubił się z Ramosem "podrażnić" to w Premier League znalazł sobie nowego kolegę Skrtel ;)

0

Oglądam te mecze Chelsea i nie widzę w ich grze nic fenomenalnego, nie wiem czemu uważani są za faworyta LM.

0

Jeśli to prawda to powodzenia, póki co ma dużo czasu na rozglądaniem się za wzmocnieniami. Liczę, że mądrze wykorzysta tyle czasu ;)

0

Po co Ci? Skoro nie ma to całe szczęście, że ten judasz nie całował herbu Barcelony.

0

El Jarek czyli administrator rm.pl według mnie jest niezrównoważony psychicznie. Każdy jego artykuł to prowokacja, wrzuca praktycznie tylko, gdy ktoś z otoczenia Barcelony wypowiada się na temat Realu, żeby tylko podsycić nienawiść obydwóch klubów.

0

Karę dostał ;)

3

Powiem wam, że Barca jest w świetnej formie ;)

2

Suarez też bym to trafił xDD

0

Co się bawią :D

0

Kto drugiego gola strzelił? :)

0

Pique to jest teraz kozak :D

0

Co ten Neymar? ;o

0

"kibic" obrońca uciśnionych się znalazł, ból dupy który próbuje słowami bronić Ronaldo za jego czyny. Rozbawiłeś mnie tym komentarzem. Koniec tej dyskusji ;)

2

Nie widzę sprawiedliwości w piłce nożnej już od dłuższego czasu, a to jest przykładem Ronaldo to jest cham boiskowy i za te jego czyny powinien dostać nawet większą karę niż Suarez który tylko ugryzł zawodnika...

1

Hohoho Ronaldo nie zagra z Real Sociedad

0

Ładnie ten zawodnik Cordoby zawalił całą pracę zespołu bo ręki nie potrafi schować...

1

Ronaldo płacze xDDD

2

Najlepszy piłkarz na świecie mówili Hahahahaha!!

0

Czerwo dla tego buca!

6

Największe dno zagrał Suarez tyle co on miał okazji do strzelenia bramki to przechodzi jasne pojęcie ;)

1

Ten sędzie to pier.... kretyn...

0

Rakitić? Iniesta miał zejść...

0

Popluł się xD

0

Suarez do zmiany w trybie natychmiastowym...

0

Przecież za łokieć czerwo powinno być...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?