Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta i wzrost, którego najbardziej potrzebowaliśmy.
0
Kurde Vela schodzi ;/
4
To teraz wszyscy razem ze mną na kolana do Barcelony przeprosić Enrique ;)
0
W błędach sędziowskich wychodzi 1-1 więc nie wiem czemu spina, że Barcelonie sędziowie pomagają.
0
Co my gramy!!!!!!!!!!!!!
3
W La Liga Costa lubił się z Ramosem "podrażnić" to w Premier League znalazł sobie nowego kolegę Skrtel ;)
0
Oglądam te mecze Chelsea i nie widzę w ich grze nic fenomenalnego, nie wiem czemu uważani są za faworyta LM.
0
Jeśli to prawda to powodzenia, póki co ma dużo czasu na rozglądaniem się za wzmocnieniami. Liczę, że mądrze wykorzysta tyle czasu ;)
0
Po co Ci? Skoro nie ma to całe szczęście, że ten judasz nie całował herbu Barcelony.
0
El Jarek czyli administrator rm.pl według mnie jest niezrównoważony psychicznie. Każdy jego artykuł to prowokacja, wrzuca praktycznie tylko, gdy ktoś z otoczenia Barcelony wypowiada się na temat Realu, żeby tylko podsycić nienawiść obydwóch klubów.
0
Karę dostał ;)
3
Powiem wam, że Barca jest w świetnej formie ;)
2
Suarez też bym to trafił xDD
0
Co się bawią :D
0
Kto drugiego gola strzelił? :)
0
Pique to jest teraz kozak :D
0
Co ten Neymar? ;o
0
"kibic" obrońca uciśnionych się znalazł, ból dupy który próbuje słowami bronić Ronaldo za jego czyny. Rozbawiłeś mnie tym komentarzem. Koniec tej dyskusji ;)
2
Nie widzę sprawiedliwości w piłce nożnej już od dłuższego czasu, a to jest przykładem Ronaldo to jest cham boiskowy i za te jego czyny powinien dostać nawet większą karę niż Suarez który tylko ugryzł zawodnika...
1
Hohoho Ronaldo nie zagra z Real Sociedad
0
Ładnie ten zawodnik Cordoby zawalił całą pracę zespołu bo ręki nie potrafi schować...
1
Ronaldo płacze xDDD
2
Najlepszy piłkarz na świecie mówili Hahahahaha!!
0
Czerwo dla tego buca!
6
Największe dno zagrał Suarez tyle co on miał okazji do strzelenia bramki to przechodzi jasne pojęcie ;)
1
Ten sędzie to pier.... kretyn...
0
Rakitić? Iniesta miał zejść...
0
Popluł się xD
0
Suarez do zmiany w trybie natychmiastowym...
0
Przecież za łokieć czerwo powinno być...