0

Czemu niby głupie pytanie? Bardziej uważam, że ta odpowiedź jest bardzo głupia i nic nie wnosi do rozmowy ;)

0

Walker czy Danilo bardziej by pasował do Barcelony? ;)

0

Eriksen co bije te wolne ;)

0

Harry Kane co za zawodnik ;oo

61

"Messi nie zasłużył na Złotą Piłkę 2015, to Złota Piłka 2015 zasłużyła na Messiego"

0

Co jak co, ale Neymar zamiast odegrać Messiemu to tak po chamsku zagrał ;/

1

Co ten Neymar dzisiaj robi?

1

Messi geniusz! Co za piła!

1

Niech Barca strzeli jeszcze z 2 bramki, żeby te buraki na stadionie ucichły...

4

Brawa dla Xaviego

1

Rakitić świetny mecz rozgrywa co jak co :D

0

Mecz meczowi nie równy :D

0

Neymar!!!!!!!!! :D

0

Messi!!!! Brawo pięknie :D

1

Zawał!!! Co oni robią?!

0

O kurde źle się zrobiło ;/

0

Busquets pięknie co ten chłop dzisiaj gra :D

7

Wiecie co dawać ten Real, chce już z nimi ten mecz ;D

1

Xavi chciał asystę więc cicho tam ludzie :D

0

Suarez!!!!!!!! Brawo pięknie. Messi co on robi dla drużyny!!

3

Pique na kontrę biegł ;ooo

1

Brawo Bravo co on broni!!!

0

Suarez coś ty zrobił!!!!!!!!!!!!!

0

Brawo Bravo!!!

0

Macie jakąś transmisję bez lagów? ;)

0

Trzeba cały czas pilnować gry, bo zawodnicy Athletic wiedzą, że Barca musi wygrać ten mecz i powinni nas atakować, żeby wytrącić Barcelonę z równowagi :)

16

Tak dzisiaj myślałem, że ładne by były jaja, jakby Enrique wygrał tryplet ;) Poniżany, wyrzucany i Bóg wie co jeszcze będzie tutaj wychwalany jak w kto w niego wierzył.

7

Sędzie ewidentnie za Realem...

5

Real ma na nas sposób? Spoko tylko, że graliśmy z nimi tylko jeden mecz. Poczekamy zobaczymy...

2

Nie buczeli ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?