Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu niby głupie pytanie? Bardziej uważam, że ta odpowiedź jest bardzo głupia i nic nie wnosi do rozmowy ;)
0
Walker czy Danilo bardziej by pasował do Barcelony? ;)
0
Eriksen co bije te wolne ;)
0
Harry Kane co za zawodnik ;oo
61
"Messi nie zasłużył na Złotą Piłkę 2015, to Złota Piłka 2015 zasłużyła na Messiego"
0
Co jak co, ale Neymar zamiast odegrać Messiemu to tak po chamsku zagrał ;/
1
Co ten Neymar dzisiaj robi?
1
Messi geniusz! Co za piła!
1
Niech Barca strzeli jeszcze z 2 bramki, żeby te buraki na stadionie ucichły...
4
Brawa dla Xaviego
1
Rakitić świetny mecz rozgrywa co jak co :D
0
Mecz meczowi nie równy :D
0
Neymar!!!!!!!!! :D
0
Messi!!!! Brawo pięknie :D
1
Zawał!!! Co oni robią?!
0
O kurde źle się zrobiło ;/
0
Busquets pięknie co ten chłop dzisiaj gra :D
7
Wiecie co dawać ten Real, chce już z nimi ten mecz ;D
1
Xavi chciał asystę więc cicho tam ludzie :D
0
Suarez!!!!!!!! Brawo pięknie. Messi co on robi dla drużyny!!
3
Pique na kontrę biegł ;ooo
1
Brawo Bravo co on broni!!!
0
Suarez coś ty zrobił!!!!!!!!!!!!!
0
Brawo Bravo!!!
0
Macie jakąś transmisję bez lagów? ;)
0
Trzeba cały czas pilnować gry, bo zawodnicy Athletic wiedzą, że Barca musi wygrać ten mecz i powinni nas atakować, żeby wytrącić Barcelonę z równowagi :)
16
Tak dzisiaj myślałem, że ładne by były jaja, jakby Enrique wygrał tryplet ;) Poniżany, wyrzucany i Bóg wie co jeszcze będzie tutaj wychwalany jak w kto w niego wierzył.
7
Sędzie ewidentnie za Realem...
5
Real ma na nas sposób? Spoko tylko, że graliśmy z nimi tylko jeden mecz. Poczekamy zobaczymy...
2
Nie buczeli ;)