Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Verratti ładna piła ;)
1
Czemu edycja się tak psuje? ;>
2
Khedira mu chyba nos złamał czy coś takiego.
2
Co ja czytam xD Przecież większość by się tak samo zachowała.
1
2-0 Celta co gra ;o
7
Świetną technikę ma ten Nolito ;)
3
Jak on tego nie strzelił było by 2-0 ;/
2
Mówiłem kwestia czasu. Słaby mecz wykonaniu Atletico ;)
8
Celta strasznie ciśnie Atletico z taką grą bramka dla Vigo to kwestia czasu ;)
0
Jest błąd w zdaniu "Grając o tej godzinie na stadion mogą przyjść nie tylko STARCI kibice, ale również dzieci" powinno być starsi.
0
Ile jest i kto strzelał?
0
Tylko nie Mata, strasznie wypalony gracz. Kiedyś to bym go chętnie widział w Barcelonie, ale to cień samego siebie ;/
4
Nie Thiago tylko Tiago ;)
0
Dobra koniec pisania 1000 razy, żeby nie hejtować Neymara, za pierwszym razem zajarzyli ;)
1
Neymar? xDDDD Messi brawo szacun!
2
Kto wrzucał? ;)
0
Pique co on te główki bije masakra!
1
Mascherano król wślizgów :D
0
Ktoś mi powie czy Pique ostatnimi czasy przegrał jakiś pojedynek główkowy? ;D
0
Hahahahahahahah szybko xDDDDDDDD
9
Dalej sądzicie, że Ter Stegen za Bravo? ;>
0
Ale brama ;ooooo
1
Brawo Ter Stegen! :)
0
Suarez co zrobił!!!!
0
Messi dzisiaj coś słabo ;(
0
Rafinha jaka technika :D
2
Autobus pełną gęba ;)
0
Nie mam pojęcia co ja tutaj czytam w komentarzach. Jeszcze nie dawno wszyscy twierdzili, że nie mamy pomocy, krótka ławka i nasz najsłabszy punkt. Wystarczyło wygrać kilka meczy i jak o 180 stopni twierdzicie, że w pomocy nie ma miejsca...
0
Ballo bramkę strzelił pierwsza hahaha :D
0
Z takimi ludźmi nie będę wchodził w dyskusję bo zero konkretnych argumentów. Tyle mogę powiedzieć Ci skoro tak bardzo twierdzisz, że nie pasują to Walker idealnie by się nadał bo gra ofensywnie jest bardzo szybki co w Barcelonie bardzo się przydaje patrz Alba ;>