2

Verratti ładna piła ;)

1

Czemu edycja się tak psuje? ;>

2

Khedira mu chyba nos złamał czy coś takiego.

2

Co ja czytam xD Przecież większość by się tak samo zachowała.

1

2-0 Celta co gra ;o

7

Świetną technikę ma ten Nolito ;)

3

Jak on tego nie strzelił było by 2-0 ;/

2

Mówiłem kwestia czasu. Słaby mecz wykonaniu Atletico ;)

8

Celta strasznie ciśnie Atletico z taką grą bramka dla Vigo to kwestia czasu ;)

0

Jest błąd w zdaniu "Grając o tej godzinie na stadion mogą przyjść nie tylko STARCI kibice, ale również dzieci" powinno być starsi.

0

Ile jest i kto strzelał?

0

Tylko nie Mata, strasznie wypalony gracz. Kiedyś to bym go chętnie widział w Barcelonie, ale to cień samego siebie ;/

4

Nie Thiago tylko Tiago ;)

0

Dobra koniec pisania 1000 razy, żeby nie hejtować Neymara, za pierwszym razem zajarzyli ;)

1

Neymar? xDDDD Messi brawo szacun!

2

Kto wrzucał? ;)

0

Pique co on te główki bije masakra!

1

Mascherano król wślizgów :D

0

Ktoś mi powie czy Pique ostatnimi czasy przegrał jakiś pojedynek główkowy? ;D

0

Hahahahahahahah szybko xDDDDDDDD

9

Dalej sądzicie, że Ter Stegen za Bravo? ;>

0

Ale brama ;ooooo

1

Brawo Ter Stegen! :)

0

Suarez co zrobił!!!!

0

Messi dzisiaj coś słabo ;(

0

Rafinha jaka technika :D

2

Autobus pełną gęba ;)

0

Nie mam pojęcia co ja tutaj czytam w komentarzach. Jeszcze nie dawno wszyscy twierdzili, że nie mamy pomocy, krótka ławka i nasz najsłabszy punkt. Wystarczyło wygrać kilka meczy i jak o 180 stopni twierdzicie, że w pomocy nie ma miejsca...

0

Ballo bramkę strzelił pierwsza hahaha :D

0

Z takimi ludźmi nie będę wchodził w dyskusję bo zero konkretnych argumentów. Tyle mogę powiedzieć Ci skoro tak bardzo twierdzisz, że nie pasują to Walker idealnie by się nadał bo gra ofensywnie jest bardzo szybki co w Barcelonie bardzo się przydaje patrz Alba ;>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?