3

Suarez mogłeś to zostawić ;/

0

Ale to zrobili obrońcy nie mam pytań...

0

Rakitić co zaczyna grać ;D

4

Trzeba grę uspokoić :D

106

"Znając życie Schalke by rozwaliło City na miękko :)" taki rarytas z rm.pl myślałem, że ze śmiechu umrę xD

0

Podajcie jakąś transmisje bez lagów.

5



Fajny wywiad z Buffonem i Reusem.

1

Juventus, City :P

0

Dobre bo ja nie kibicuje Realowi xDDD

1

To co dalej tacy pewni GD? Manita powiadaliście...

0

Pompowanie balonika i wracamy do -4 straty.

0

Neymar nie mam pytań...

1

Sędzia z madrytu, po prostu nie chcą żebyśmy mieli szansę gry o mistrzostwo...

2

To kogo sprzedajemy?

1

Po tym banie powinniśmy zaoszczędzić trochę pieniędzy i od razu jeśli jeszcze będzie Pogba do wynajęcia starać się o niego. Ten zawodnik będzie idealnym wzmocnieniem naszego składu ma wszystko czego w Barcelonie potrzebujemy :)

8

Przyszedł Szpaku i bramka dla Realu xd

0

Jak zwykle na farcie...

0

Ludzie co wy się dziwicie, że Ronaldo cały czas się wywraca?
Widzieliście statystykę ile razy faulowali Hazarda w tej edycji LM, CR11 po prostu ma zamiar pobić go.

2

Kurde to beznadzieja. Bo patrząc na grę Chelsea Lucas by był jak lekarstwo dla PSG.

1

Czemu Lucas dzisiaj nie dał rady grać? Jeśli to kontuzja to czy będzie na mecz rewanżowy? ;>

2

Cavani co nęka obronę Chelsea :) szkoda, że nie weszło ;/

21

Twardy football na wyspach właśnie widać. Hazard co poczuje dotyk to gleba...

0

To w Cavanim bardzo lubię, walczak i nie boi się wchodzić w starcie :)

0

Dajcie w końcu żółtą temu burakowi!

0

Zlatan co akcję zrobił!

0

Brawo Cavani!! Jazda z Chelsea!

0

Źle przeczytałem xD

0

Zlatan to świetny zawodnik, ale zauważyłem, że w wielkich meczach jest jak duch.

1

W tym meczu PSG ;)

0

Luiz w tym meczu gra na ŚPD bo dopiero co przyszedłem? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?