Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Suarez mogłeś to zostawić ;/
0
Ale to zrobili obrońcy nie mam pytań...
0
Rakitić co zaczyna grać ;D
4
Trzeba grę uspokoić :D
106
"Znając życie Schalke by rozwaliło City na miękko :)" taki rarytas z rm.pl myślałem, że ze śmiechu umrę xD
0
Podajcie jakąś transmisje bez lagów.
5
Fajny wywiad z Buffonem i Reusem.
1
Juventus, City :P
0
Dobre bo ja nie kibicuje Realowi xDDD
1
To co dalej tacy pewni GD? Manita powiadaliście...
0
Pompowanie balonika i wracamy do -4 straty.
0
Neymar nie mam pytań...
1
Sędzia z madrytu, po prostu nie chcą żebyśmy mieli szansę gry o mistrzostwo...
2
To kogo sprzedajemy?
1
Po tym banie powinniśmy zaoszczędzić trochę pieniędzy i od razu jeśli jeszcze będzie Pogba do wynajęcia starać się o niego. Ten zawodnik będzie idealnym wzmocnieniem naszego składu ma wszystko czego w Barcelonie potrzebujemy :)
8
Przyszedł Szpaku i bramka dla Realu xd
0
Jak zwykle na farcie...
0
Ludzie co wy się dziwicie, że Ronaldo cały czas się wywraca?
Widzieliście statystykę ile razy faulowali Hazarda w tej edycji LM, CR11 po prostu ma zamiar pobić go.
2
Kurde to beznadzieja. Bo patrząc na grę Chelsea Lucas by był jak lekarstwo dla PSG.
1
Czemu Lucas dzisiaj nie dał rady grać? Jeśli to kontuzja to czy będzie na mecz rewanżowy? ;>
2
Cavani co nęka obronę Chelsea :) szkoda, że nie weszło ;/
21
Twardy football na wyspach właśnie widać. Hazard co poczuje dotyk to gleba...
0
To w Cavanim bardzo lubię, walczak i nie boi się wchodzić w starcie :)
0
Dajcie w końcu żółtą temu burakowi!
0
Zlatan co akcję zrobił!
0
Brawo Cavani!! Jazda z Chelsea!
0
Źle przeczytałem xD
0
Zlatan to świetny zawodnik, ale zauważyłem, że w wielkich meczach jest jak duch.
1
W tym meczu PSG ;)
0
Luiz w tym meczu gra na ŚPD bo dopiero co przyszedłem? :)