Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale brama Wampira!
2
Wielki talent mówili większy od Thiago taaaa xD
4
Mówcie co chcecie, ale nie wiem czemu wy sądzicie, że Pedro to dobry rezerwowy? Jak jego wkład w mecz jest 0 tylko traci piłki już wolę Deulofeu ;)
0
Po tym najważniejsze co musimy zrobić to zatrzymać Xaviego w Barcelonie.
0
Rudy kocham CIe!!!
0
Ronaldo 5 kpina xD
1
Tu nawet nie chodzi o to, że Real dobrze gra, ale Granada to jest kpina za takie mecze nie należy jej się miejsce w PD :)
0
Ronaldo hattrick ;/
2
Ronaldo 33 bramki ;/
1
Ludzie nie płaczcie to było pewne, że Real ten mecz wygra jedyne pytanie było ile wygra ;)
7
To samo było z Neymarem, że nie grał w żadnej mocnej lidze to bla bla nie sprawdzi się ;) Jeśli to prawda, że Pogba w Barcelonie to będę bardzo zadowolony i życzę mu sukcesów :)
1
Cieszył się bo mam takie lagi, że nie widziałem? :D
1
Sterling co kręci Bellerinem :)
0
Śmiałbym się jakby LFC jeszcze zremisowało ;D
0
Byli zawodnicy Barcelony mecz Arsenalowi wygrywają :D
0
3:0 może być pogrom ;)
1
Ozil ale brama z wolnego :D
1
Kupujemy go? :D
0
Reklama! Zgłaszać go.
0
Tak bo my oczu nie mamy ;>
0
Zamiast strzelać to podaje jeszcze taką kijową piłkę Sterlingowi ;/
2
Zabawne jest to, że tak to Deulofeu jest obrażany i nie doceniany przez to forum, a jak przychodzi oferta za niego to nagle wszyscy chcą żeby jednak został w Barcelonie ;)
14
Zapachniało cebulą ;]
4
Mieć taką pakę, a grać tak słabo to tylko Hiszpania potrafi :)
0
Moglibyście podać mi skład Hiszpanii? :)
0
Samymi chęciami meczu się nie wygrywa ;) To tak jakby powiedzieć, że Pedro gra świetnie bo dużo biega dla mnie taki argument jest z dupy ;)
0
Tylko, że Ibra sam wygrywa Szwecji mecze, a Lewadowski jedynie co potrafi to dobrze się zastawić typowa dołóż noga ;)
0
Lewy strzał rozpaczy, ale dla komentatorów to bardzo dobra decyzje xD
0
Peszko dla mnie najlepiej zapierdziela po całym boisku walczy, zdecydowanie najlepszy zawodnik.
0
Śmiać mi się chce z komentatorów, jak się spuszczają nad Lewym cokolwiek zrobi to ahhh ohhh ten nasz kapitan, a gra straszną kichę ;)