0

Ale brama Wampira!

2

Wielki talent mówili większy od Thiago taaaa xD

4

Mówcie co chcecie, ale nie wiem czemu wy sądzicie, że Pedro to dobry rezerwowy? Jak jego wkład w mecz jest 0 tylko traci piłki już wolę Deulofeu ;)

0

Po tym najważniejsze co musimy zrobić to zatrzymać Xaviego w Barcelonie.

0

Rudy kocham CIe!!!

0

Ronaldo 5 kpina xD

1

Tu nawet nie chodzi o to, że Real dobrze gra, ale Granada to jest kpina za takie mecze nie należy jej się miejsce w PD :)

0

Ronaldo hattrick ;/

2

Ronaldo 33 bramki ;/

1

Ludzie nie płaczcie to było pewne, że Real ten mecz wygra jedyne pytanie było ile wygra ;)

7

To samo było z Neymarem, że nie grał w żadnej mocnej lidze to bla bla nie sprawdzi się ;) Jeśli to prawda, że Pogba w Barcelonie to będę bardzo zadowolony i życzę mu sukcesów :)

1

Cieszył się bo mam takie lagi, że nie widziałem? :D

1

Sterling co kręci Bellerinem :)

0

Śmiałbym się jakby LFC jeszcze zremisowało ;D

0

Byli zawodnicy Barcelony mecz Arsenalowi wygrywają :D

0

3:0 może być pogrom ;)

1

Ozil ale brama z wolnego :D

1

Kupujemy go? :D

0

Reklama! Zgłaszać go.

0

Tak bo my oczu nie mamy ;>

0

Zamiast strzelać to podaje jeszcze taką kijową piłkę Sterlingowi ;/

2

Zabawne jest to, że tak to Deulofeu jest obrażany i nie doceniany przez to forum, a jak przychodzi oferta za niego to nagle wszyscy chcą żeby jednak został w Barcelonie ;)

14

Zapachniało cebulą ;]

4

Mieć taką pakę, a grać tak słabo to tylko Hiszpania potrafi :)

0

Moglibyście podać mi skład Hiszpanii? :)

0

Samymi chęciami meczu się nie wygrywa ;) To tak jakby powiedzieć, że Pedro gra świetnie bo dużo biega dla mnie taki argument jest z dupy ;)

0

Tylko, że Ibra sam wygrywa Szwecji mecze, a Lewadowski jedynie co potrafi to dobrze się zastawić typowa dołóż noga ;)

0

Lewy strzał rozpaczy, ale dla komentatorów to bardzo dobra decyzje xD

0

Peszko dla mnie najlepiej zapierdziela po całym boisku walczy, zdecydowanie najlepszy zawodnik.

0

Śmiać mi się chce z komentatorów, jak się spuszczają nad Lewym cokolwiek zrobi to ahhh ohhh ten nasz kapitan, a gra straszną kichę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?