0

To niech zejdzie i da zagrać komuś innemu jak ma nie strzelać dzisiaj...

0

Neymar niech zejdzie bo nie dość, że marnuje setki to jeszcze jest łasy na swoją bramkę niż lepiej podać ustawionemu koledze...

1

Hahahaha Neymar zmiana xD

0

Kto strzelił 2 bramki dla Barcelony po przerwie?

0

Po meczu Suarez!! :D

1

To co Rakitić podaj w bok dalej? Zamknął buzie tym co płakali.

1

Rakieta ale pizda!!!!!!!!!!!

0

Jak to nie weszło masakra!!

1

Mathieu by się przydał na rożne ;)

2

Smutek Cr7 hahaha xD

5

Messi cóż za drybling, ale czemu nie po boku ładował ;/

1

Zawał ;o

1

Jeśli Barcelona wygra tryplet kto oprócz Messiego i Ronaldo znajdzie się w finałowej trójce jak myślicie? ;>

1

No to Arbeloa dostanie opierdziel w szatni od księżniczki :)

3

James genialny zawodnik z niego. Szczerze powalczy z Neymarem o ZP ;)

0

Ten Suarez haha xd

0

Chyba w drugim meczu, ale jego akurat ani trochę się nie boje ;)

0

Memphis Depay co sądzicie o tym zawodniku?

0

A z Messiego się śmiali jak karnych nie trafiał, a jak widać to trudna rzecz ;D

1

hahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahaa

1

Hahahahahahah Bayern taki mocny hahahahhahaa

0

Robben kontuzja ;o

1

Reus setkę nie strzelił...

4

Brawo Borrusia. Bayern nie taki straszny jak go malują :D

0

Rudy to klasa sama w sobie ;D Czym starszy to lepszy ;)

0

Szczęście sprzyja lepszym xD

27

Ronaldo by już leżał dawno!

6

Neymar trochę przy sępił chyba chciał mieć tyle bramek co Messi i Suarez ;P

0

Lewy 1-0 :)

2

Xavi generał!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?