Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To niech zejdzie i da zagrać komuś innemu jak ma nie strzelać dzisiaj...
0
Neymar niech zejdzie bo nie dość, że marnuje setki to jeszcze jest łasy na swoją bramkę niż lepiej podać ustawionemu koledze...
1
Hahahaha Neymar zmiana xD
0
Kto strzelił 2 bramki dla Barcelony po przerwie?
0
Po meczu Suarez!! :D
1
To co Rakitić podaj w bok dalej? Zamknął buzie tym co płakali.
1
Rakieta ale pizda!!!!!!!!!!!
0
Jak to nie weszło masakra!!
1
Mathieu by się przydał na rożne ;)
2
Smutek Cr7 hahaha xD
5
Messi cóż za drybling, ale czemu nie po boku ładował ;/
1
Zawał ;o
1
Jeśli Barcelona wygra tryplet kto oprócz Messiego i Ronaldo znajdzie się w finałowej trójce jak myślicie? ;>
1
No to Arbeloa dostanie opierdziel w szatni od księżniczki :)
3
James genialny zawodnik z niego. Szczerze powalczy z Neymarem o ZP ;)
0
Ten Suarez haha xd
0
Chyba w drugim meczu, ale jego akurat ani trochę się nie boje ;)
0
Memphis Depay co sądzicie o tym zawodniku?
0
A z Messiego się śmiali jak karnych nie trafiał, a jak widać to trudna rzecz ;D
1
hahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahaa
1
Hahahahahahah Bayern taki mocny hahahahhahaa
0
Robben kontuzja ;o
1
Reus setkę nie strzelił...
4
Brawo Borrusia. Bayern nie taki straszny jak go malują :D
0
Rudy to klasa sama w sobie ;D Czym starszy to lepszy ;)
0
Szczęście sprzyja lepszym xD
27
Ronaldo by już leżał dawno!
6
Neymar trochę przy sępił chyba chciał mieć tyle bramek co Messi i Suarez ;P
0
Lewy 1-0 :)
2
Xavi generał!!!!