Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ronaldo zwód to Laboga też dostał :)
0
Mówiłem Messiemu brak zimnej krwi ostatnio ta sytuacja jest tego przykładem :)
0
Hahahahahahhahahaa
0
Alves powiem wam, że dzisiaj świetnie gra ;)
0
Jak w tym środku ciasno jest ;o
3
Messiemu coś tak ostatnio brak zimnej krwi tak jakby nagle panikował.
0
Brawo Bravo!!
0
GDZIE tam był faul?
0
Jak gra Barca bo nie miałem możliwości oglądać pierwszą połowę? :)
2
Dudek w studiu, aż nie chce się tego słuchać...
0
Mathieu spłacił tego samobója teraz
4
Wiedziałem, że Mathieu coś walnie xDDD
0
Suarez zjadł dzisiaj wszystkich!!!
0
Co zrobił Suarez jaka siata!!!!!!!!!!!!!!!
0
Lucas wchodzi jest źle ;/
40
Nie przejmujcie się docinkami ze stronu kibiców Realu, że Barca słaba bo wygrywa tylko 1-0 z tak osłabionym PSG, ale jak to mówi przysłowie psy szczekają, a karawana jedzie dalej :)
5
Masche wojownik ratuje zespół nawet poświęcając siebie :)
4
Widać po Montoyi, że nie ma rytmu meczowego i gra strasznie zachowawczo ;/
0
Jest wgl jakaś możliwość, żeby zawiesili Carvajala za to uderzenie?
0
Jakby Torres grał wcześniej to by na pewno coś ukuł ;)
7
Turan chyba z 4 zawodników Realu przeszedł ;o
1
Ten Suarez jest beznadziejny kolejna taka piła do nikogo, a Siqueira zamiast wystawić od razu z pierwszej bo tam chyba Koke mógł oddać strzał to czeka.
3
Ramos się domaga kartki? On już dawno powinien dostać żółtą za ten łokieć...
0
Czy Carvajal dał mu w twarz?
25
Ronaldo gra wgl dzisiaj?
10
Varane, ale szybki jest ;o
0
Sędzie coś za Realem ;)
0
http://www.vipleague.me/football/297444/1/atletico-madrid-vs-real-madrid-live-stream-online.html
Komentarz po angielsku, ale dasz radę :)
0
Czuje, że będzie zadyma :D
3
Sądzą po komentarzach tych optymistów to żaden problem, że Barca straciła punkty nic się przecież nie stało przecież mamy już tylko 2 punkty więcej.
Patrząc teraz Real jest w lepszej formie ma łatwiejszy kalendarz i na dodatek poczuł krew, więc nie piszcie, że mamy dalej lidera to dobry znak bo z taką grą to póki co nie widzę nas.