10

JEszcze tylko 2 bramki xD

3

Jak myślicie jest szansa, żeby Schalke strzeliło 2 bramki jeszcze?

0

Nie ma to jak u siebie grać autobus, a na Santiago grać ofensywny football :D
Dlatego kocham piłkę nożną bo jest tak nie obliczalna :D

0

2-1 hahahahahhaa xDDD

0

Fart fart fart jeszcze mają trochę go w zanadrzu ;/

0

Umarłbym ze śmiechu jakby Real odpadł xD

0

Wymiana nie, ale transfer Pedro do MU jak najbardziej.

0

Były plotki, że miałby przyjść do Barcy, ale ten zawodnik miał tylko jeden dobry sezon.

0

Jak patrzę na grę Di Marii to się ciesze, że nie przeszedł do Barcelony :)

0

Czerwo dla zawodnika Valencii gorąco się robi :D

0

1-1 Valencia brawo!

10

Jaram się strasznie współpracą MSN :D

0

Suarez brawo Messi brawo :D

0

Moim zdaniem i tak Suarez ZM :D

1

Co MEssi zrobił? ;oooooo

2

Rakieta się przewróciła, a była szansa na pokera Messiego :D

0

Szkoda mi Bravo bo bronił świetnie, a taki Alves ZNOWU psuje mu wynik ;)

0

Karny, ale nic się nie dzieje :)

1

Xavi jak za najlepszych lat ;D

0

Messi hattrick teraz pobić CR11 :DDD

1

Alves niczym z Ronaldo taka siatka ;D

0

Ludziska jaki bilans ma teraz MSN, a cały Real? :D

1

Messi 2 gonimy Cr11 :D

0

Rakieta wchodzi liczę na jakąś asystę ;)

1

Co to się dzieje czemu powtórka karnego była? xD

2

Hahahahaha niech Messi nie strzela xDDD

0

Niech Messi nie strzela :P

2

Strasznie mi się podoba gra Xaviego kontroluje wszystkie akcje jakie przebiegają i do tego walczy o każdą piłkę.

0

Messi czemu :(

0

Kurde a było by już 2-0 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?