Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
JEszcze tylko 2 bramki xD
3
Jak myślicie jest szansa, żeby Schalke strzeliło 2 bramki jeszcze?
0
Nie ma to jak u siebie grać autobus, a na Santiago grać ofensywny football :D
Dlatego kocham piłkę nożną bo jest tak nie obliczalna :D
0
2-1 hahahahahhaa xDDD
0
Fart fart fart jeszcze mają trochę go w zanadrzu ;/
0
Umarłbym ze śmiechu jakby Real odpadł xD
0
Wymiana nie, ale transfer Pedro do MU jak najbardziej.
0
Były plotki, że miałby przyjść do Barcy, ale ten zawodnik miał tylko jeden dobry sezon.
0
Jak patrzę na grę Di Marii to się ciesze, że nie przeszedł do Barcelony :)
0
Czerwo dla zawodnika Valencii gorąco się robi :D
0
1-1 Valencia brawo!
10
Jaram się strasznie współpracą MSN :D
0
Suarez brawo Messi brawo :D
0
Moim zdaniem i tak Suarez ZM :D
1
Co MEssi zrobił? ;oooooo
2
Rakieta się przewróciła, a była szansa na pokera Messiego :D
0
Szkoda mi Bravo bo bronił świetnie, a taki Alves ZNOWU psuje mu wynik ;)
0
Karny, ale nic się nie dzieje :)
1
Xavi jak za najlepszych lat ;D
0
Messi hattrick teraz pobić CR11 :DDD
1
Alves niczym z Ronaldo taka siatka ;D
0
Ludziska jaki bilans ma teraz MSN, a cały Real? :D
1
Messi 2 gonimy Cr11 :D
0
Rakieta wchodzi liczę na jakąś asystę ;)
1
Co to się dzieje czemu powtórka karnego była? xD
2
Hahahahaha niech Messi nie strzela xDDD
0
Niech Messi nie strzela :P
2
Strasznie mi się podoba gra Xaviego kontroluje wszystkie akcje jakie przebiegają i do tego walczy o każdą piłkę.
0
Messi czemu :(
0
Kurde a było by już 2-0 :D