Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gdzie karny putki z madrytu?
1
Wiecie co mi się podoba, gdy Barca dostała bramkę na 1-0 to szybko odrobiła, a Real myśli, że stojąc wygra ten mecz ;)
2
2-0 hahahahahhahaha xDDD
1
Fuck YEAAAAAAA Jazda z białymi!
0
Koke już kontuzja?
0
Kane to będzie przyszły najlepszy napastnik na świecie. Nowy Owen!
0
Nie ogarniam tych zawodników po co takie strzały oddawać jak się ledwo do piłki dochodzi...
1
Sędzia niszczy akcje Sevili...
0
Sevilla cisnąć, zmęczony Real już jest!
3
Ale akcja Sevilli! Jest jeszcze szansa na remis!
0
Jakby to strzelił!
1
Nawet nie wiesz co piszesz, Pogba i Isco to aktualnie ten sam poziom. Pogba jak na pomocnika box to box strzela bramki z dystansu(które są nam bardzo potrzebne) jak na zawołanie. Zawodnik o profilu Pogby bardziej by nam się przydał niż Isco ;)
19
LOL LOL czy Ty jesteś normalny? Co 2 minuty piszesz o tym samym, żeby nie hejtować Suareza już za pierwszym razem zrozumieli, ale polecenia są to będzie pisał dalej to samo.
0
Co to za chory mecz!!!!!!!!!!!!!
0
co to się dzieje ;ooo
0
Messi to jest geniusz!
1
Mega się cieszę, że Rafha tak się świetnie pokazuje Enrique patrz kto musi grać w naszej linii pomocy!
0
Rafinhaaaa będzie z niego genialny gracz ;D
1
Ja pier tyle było chwalenia Pique ;/
0
Iniesta do zmiany!
0
No to nie pykło ;/
0
Alaby? To myśmy Alabę kupili? :D
0
0 w nicku zobowiązuje ;)
0
Czy był przepisowo faulowany co ja słyszę xD
0
Piła do przodu i pędź jak wiatr ;D
3
Nieśmieszne
LOL LOL....
1
Hahahahah Bale xDDD
0
Real Sociedad niech gra przynajmniej na remis.
0
Bo Real go kupił? ;>
2
Isco jest prze kozak co on robi jakbym Inieste widział kilka lat wstecz ;o