2

Gdzie karny putki z madrytu?

1

Wiecie co mi się podoba, gdy Barca dostała bramkę na 1-0 to szybko odrobiła, a Real myśli, że stojąc wygra ten mecz ;)

2

2-0 hahahahahhahaha xDDD

1

Fuck YEAAAAAAA Jazda z białymi!

0

Koke już kontuzja?

0

Kane to będzie przyszły najlepszy napastnik na świecie. Nowy Owen!

0

Nie ogarniam tych zawodników po co takie strzały oddawać jak się ledwo do piłki dochodzi...

1

Sędzia niszczy akcje Sevili...

0

Sevilla cisnąć, zmęczony Real już jest!

3

Ale akcja Sevilli! Jest jeszcze szansa na remis!

0

Jakby to strzelił!

1

Nawet nie wiesz co piszesz, Pogba i Isco to aktualnie ten sam poziom. Pogba jak na pomocnika box to box strzela bramki z dystansu(które są nam bardzo potrzebne) jak na zawołanie. Zawodnik o profilu Pogby bardziej by nam się przydał niż Isco ;)

19

LOL LOL czy Ty jesteś normalny? Co 2 minuty piszesz o tym samym, żeby nie hejtować Suareza już za pierwszym razem zrozumieli, ale polecenia są to będzie pisał dalej to samo.

0

Co to za chory mecz!!!!!!!!!!!!!

0

co to się dzieje ;ooo

0

Messi to jest geniusz!

1

Mega się cieszę, że Rafha tak się świetnie pokazuje Enrique patrz kto musi grać w naszej linii pomocy!

0

Rafinhaaaa będzie z niego genialny gracz ;D

1

Ja pier tyle było chwalenia Pique ;/

0

Iniesta do zmiany!

0

No to nie pykło ;/

0

Alaby? To myśmy Alabę kupili? :D

0

0 w nicku zobowiązuje ;)

0

Czy był przepisowo faulowany co ja słyszę xD

0

Piła do przodu i pędź jak wiatr ;D

3

Nieśmieszne

LOL LOL....

1

Hahahahah Bale xDDD

0

Real Sociedad niech gra przynajmniej na remis.

0

Bo Real go kupił? ;>

2

Isco jest prze kozak co on robi jakbym Inieste widział kilka lat wstecz ;o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?