0

Przecież za łokieć czerwo powinno być...

0

Iniesta i Suarez obaj siebie warci...

4

Iniesta prze typ zamiast się obrócić i strzelić to odgrywa...

0

Pique nas uratował :D

1

Suarez jaka seta...

0

Coraz więcej tych nie dokładnych podań...

0

Pique co teraz każdą piłkę górą zdejmuje ;D

0

Stres jest, ale trzymajmy kciuki Vamos Barca!

1

To był Rafa ;)

0

Ma pecha koleś ;/

6

Rafhina co za drybling!

1

Lucho zaskakuje mnie idealna zmiana :D

3

Mathieu by się przydał :D

0

Król :D Rafhina za Inieste!

0

Za 5 minut Rafhina za Inieste ;)

0

Rakitić co gra ;o

8

Niech ktoś mi powie, że Messi już się wypalił to go wyśmieje ;)

0

Odpowiedź Messiego na Ronaldo :D

1

Przynajmniej wiemy, że City jest spokojnie do ogrania ;)

0

2-0 Arsenal ;/

0

Z taką grą kwestia czasu kiedy City strzeli bramkę.

0

Fernando jest strasznie drewniany, każdy z zawodników Arsenalu robi z nim co chce.

0

Liczę na City, pościg za Chelsea niech trwa!

8

Hahaha obstawiam, że oceny na MVP będą na Douglasa :D

2

Podaj źródło.

3

Powiem wam, że jak Roberto nie ma presji na sobie to nawet ładnie gra.

0

Ile ma wzrostu Halilović?

0

Munir mnie tym denerwuje, że na siłę chce bramkę trafić, pokazać jaki to on nie jest mocny ;)

0

Douglas już pięknie podał na kontrę co za przegląd pola :D

0

Douglas wchodzi nasz diament :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?