Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież za łokieć czerwo powinno być...
0
Iniesta i Suarez obaj siebie warci...
4
Iniesta prze typ zamiast się obrócić i strzelić to odgrywa...
0
Pique nas uratował :D
1
Suarez jaka seta...
0
Coraz więcej tych nie dokładnych podań...
0
Pique co teraz każdą piłkę górą zdejmuje ;D
0
Stres jest, ale trzymajmy kciuki Vamos Barca!
1
To był Rafa ;)
0
Ma pecha koleś ;/
6
Rafhina co za drybling!
1
Lucho zaskakuje mnie idealna zmiana :D
3
Mathieu by się przydał :D
0
Król :D Rafhina za Inieste!
0
Za 5 minut Rafhina za Inieste ;)
0
Rakitić co gra ;o
8
Niech ktoś mi powie, że Messi już się wypalił to go wyśmieje ;)
0
Odpowiedź Messiego na Ronaldo :D
1
Przynajmniej wiemy, że City jest spokojnie do ogrania ;)
0
2-0 Arsenal ;/
0
Z taką grą kwestia czasu kiedy City strzeli bramkę.
0
Fernando jest strasznie drewniany, każdy z zawodników Arsenalu robi z nim co chce.
0
Liczę na City, pościg za Chelsea niech trwa!
8
Hahaha obstawiam, że oceny na MVP będą na Douglasa :D
2
Podaj źródło.
3
Powiem wam, że jak Roberto nie ma presji na sobie to nawet ładnie gra.
0
Ile ma wzrostu Halilović?
0
Munir mnie tym denerwuje, że na siłę chce bramkę trafić, pokazać jaki to on nie jest mocny ;)
0
Douglas już pięknie podał na kontrę co za przegląd pola :D
0
Douglas wchodzi nasz diament :D