1

Karny, gdzie jest CR11?

2

Visca Łebki :)

0

Jak to nie trafił Adriano ;o

2

Marca: CR7 grał smutny po rozstaniu z Iriną!!

1

Ten strzał CR7, trochę jak Ramos ;D

0

W sumie racja Pogba to by mógłby być nasz taki Yaya Toure wersja bardziej utalentowana :)

0

Jak myślicie kto by się bardziej nadał do Barcelony Pogba, Isco czy Koke?

0

Griemzann to mi stylem gry bardzo przypomina Alexisa. Świetny piłkarz jest z niego ;)

1

Jakieś spokojne te derby Madrytu ;)

1

Papa Real :D To teraz trzeba się przygotować na Atletico :D

3

81 % posiadania piłki Xavi byłby dumny xD

0

Macie jakąś lepszą transmisje niż futbolhd bo mam pokaz slajdów? ;)

0

Serio? La Decima? ;>

0

Wolę trafić na Atletico bo tutaj mamy szanse ich pokonać, a z Realem nie wiem jakby było, bo ostatni mecz zakończył się 3-1.

0

Ramos to jest bestia z tymi główkami ;D

0

Podoba mi się ten rok bo widać, że Real pomału mięknie ;D

1

Atletico jazda z białymi!!!

1

Irina Shayk nie jest już z CR7, znamy już nowe wytłumaczenie kibiców Realu, słabej formy Ronaldo.

0

To Messi dałeś już fory Ronaldo(no offense) teraz podkręć śrubę i idziemy w 2015 po 5 ZP ;) Tak coś czuje w sercu, że ten sezon nie jest jeszcze stracony i stać nas na wielkie wyczyny. Messi prowadź drużynę i pozamykaj usta wszystkim hejterom.

1

Eee tam ja go uwielbiam za jego specyficzny tryb życia to, że głosuje na Messiego to miły dodatek :D

0

Thierry Henry ehhh cóż to był za genialny piłkarz ;D

0

Kpina ta bramka nie jest ładna, Van Persie sto razy ładniejsza trafił...

1

Skoro Löw wygrał najlepszego trenera to coraz bardziej realne jest to, że Neuer może wygrać ZP ;o

0

Pamiętam jeszcze 2 lata temu jak Ronaldo był 3 ZP do Messiego i nigdy bym w tedy nie pomyślał, że tak nadgoni.

13

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=324313571109543&set=p.324313571109543&type=1

Nie wiem czy widzieliście, ale sytuacja idealnie pokazuje rywalizację Barcy, Realu i Atletico :)

11

Największym gwoździem do trumny jest styl gry Barcelony, tiki-sraka która zniewoliła umysły zarządu, trenera i co po niektórych piłkarzy.

1

Nie wiem dokładnie jaki jest przepis na to, ale Thierry Henry zrobił tak podobnie i nie uznali mu gola.

1

Valencia vs Real to przynajmniej był mecz miły dla oka, a nasz to katorga...

0

Thierry Henry! hahaha

1

Święte krowy, Laporta wróć i odśwież tą drużynę bo to koszmar jest...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?