Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Karny, gdzie jest CR11?
2
Visca Łebki :)
0
Jak to nie trafił Adriano ;o
2
Marca: CR7 grał smutny po rozstaniu z Iriną!!
1
Ten strzał CR7, trochę jak Ramos ;D
0
W sumie racja Pogba to by mógłby być nasz taki Yaya Toure wersja bardziej utalentowana :)
0
Jak myślicie kto by się bardziej nadał do Barcelony Pogba, Isco czy Koke?
0
Griemzann to mi stylem gry bardzo przypomina Alexisa. Świetny piłkarz jest z niego ;)
1
Jakieś spokojne te derby Madrytu ;)
1
Papa Real :D To teraz trzeba się przygotować na Atletico :D
3
81 % posiadania piłki Xavi byłby dumny xD
0
Macie jakąś lepszą transmisje niż futbolhd bo mam pokaz slajdów? ;)
0
Serio? La Decima? ;>
0
Wolę trafić na Atletico bo tutaj mamy szanse ich pokonać, a z Realem nie wiem jakby było, bo ostatni mecz zakończył się 3-1.
0
Ramos to jest bestia z tymi główkami ;D
0
Podoba mi się ten rok bo widać, że Real pomału mięknie ;D
1
Atletico jazda z białymi!!!
1
Irina Shayk nie jest już z CR7, znamy już nowe wytłumaczenie kibiców Realu, słabej formy Ronaldo.
0
To Messi dałeś już fory Ronaldo(no offense) teraz podkręć śrubę i idziemy w 2015 po 5 ZP ;) Tak coś czuje w sercu, że ten sezon nie jest jeszcze stracony i stać nas na wielkie wyczyny. Messi prowadź drużynę i pozamykaj usta wszystkim hejterom.
1
Eee tam ja go uwielbiam za jego specyficzny tryb życia to, że głosuje na Messiego to miły dodatek :D
0
Thierry Henry ehhh cóż to był za genialny piłkarz ;D
0
Kpina ta bramka nie jest ładna, Van Persie sto razy ładniejsza trafił...
1
Skoro Löw wygrał najlepszego trenera to coraz bardziej realne jest to, że Neuer może wygrać ZP ;o
0
Pamiętam jeszcze 2 lata temu jak Ronaldo był 3 ZP do Messiego i nigdy bym w tedy nie pomyślał, że tak nadgoni.
13
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=324313571109543&set=p.324313571109543&type=1
Nie wiem czy widzieliście, ale sytuacja idealnie pokazuje rywalizację Barcy, Realu i Atletico :)
11
Największym gwoździem do trumny jest styl gry Barcelony, tiki-sraka która zniewoliła umysły zarządu, trenera i co po niektórych piłkarzy.
1
Nie wiem dokładnie jaki jest przepis na to, ale Thierry Henry zrobił tak podobnie i nie uznali mu gola.
1
Valencia vs Real to przynajmniej był mecz miły dla oka, a nasz to katorga...
0
Thierry Henry! hahaha
1
Święte krowy, Laporta wróć i odśwież tą drużynę bo to koszmar jest...