0

Ten Suarez zaczyna mnie denerwować...

0

Messi w tym sezonie gra bardzo zespołowo, a powiem tak Messi przy sęp, zrób sam sobie akcje bo z taką pomocną nie da rady.

0

Busuqets świetne podanie na kontrę przeciwnika.

1

Jakoś żałuje, że wybraliśmy Suareza zamiast Aguero...

0

Powiedzcie mi gdzie leży największa słabość Barcelony? W stylu? Wypalonych zawodnikach czy co bo ja już nie wiem.

0

Strzał godny Ramosa...

0

Mam takie pytanie... Czemu przegrywamy, jak to się stało?!

1

Hipokryta wyjazd na rm.pl ;*

3

Za takie coś powinni odebrać mu Złotą Piłkę przecież to nie jest zachowanie fair play i jak taki piłkarz ma być wzorem dla ludzi. Pizda, a nie zawodnik będę szczęśliwy jakby nie wygrał tej Złotej Piłki, nie dorasta Messiemu do pięt.

0

Odrabiają źle się dzieje... Sędzie ciągnie Arsenal ;/

0

Nie uznali co za pech -.-

0

Nadal tak za nim tęsknicie?

0

hahahahah 3-0 xD

0

Głupi jesteś ;)

1

Z 3 ligowcem to się tak nie podniecajcie, chociaż jedyne co cieszy to, że starzał z daleka.

0

Cóż my nie mamy tak dużo pieniędzy jak Real. Dziwnę, że Ramosowi odwołali, ale wiadomo Perez.
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,sergio-ramos-zagra-z-valencia,artykul,190326,1,459.html

0

Można tak skierować, ale odkąd pamiętam to kibice RM przyszyli łatkę Messiemu, że gra słabo w reprezentacji dlatego nie powinien wygrać ZP, nie pamiętając o tym, że Ronaldo gra jeszcze większy piach. Na dodatek ludzie płakali, że nie powinien wygrać bo nic na mundialu nie grał to teraz pytam się tych kibiców Realu czemu tak teraz nie mówicie.

1

"Jak Messi dostawał Złotą Piłkę to większość krzyczała, że na Mundialu nic nie osiągnął i mu się nie należy. Jak Ronaldo dostaje to Mundial się nie liczy"

0

Co ma urząd skarbowy do piłki nożnej, bo jedno się z drugim nie je?

2

Haha, a co ma afera podatkowa do fair play? Messi nie bije Godina po twarzy, nie symuluje.

4

Messi :D Wiadoma trójka ;) nie wypowiem się kto powinien wygrać za bardzo kontrowersyjne to jest.

23

Van Persie według mnie najładniejszy. Latający holender to jednak jest coś ;)

31

Szczerze na trenera każdy może wygrać.

0

Dziwne porównanie bo wy dzięki tej bramce LM praktycznie wygraliście, a my tylko mecz, no ale ważne 3 punkty są.

0

Najlepsi dzisiaj to według mnie tak:
Bravo czyścił wszystko, uratował nas w kilku sytuacjach.
Pique wraca do swojej najlepszej formy, zdarzają mu się pomyłki, ale to takie drobne, dzisiaj też na kilka razy uratował np. wybijając piłkę która minęła Bravo
Najgorsi na boisku:
Alves ten piłkarz to parodia, nie wiem co jeszcze robi w Barcelonie tyle strat i przez to groźnych kontr dawno nie widziałem

1

Ludzie powiadam wam takimi meczami mistrzostwa się wygrywa!

7

Kurwy do Messiego butelkami rzucają...

0

JESTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

0

Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnn

0

Macie hattrick hero itp. pompowanie balonika...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?