Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Suarez drewno ja pier nie mogę na niego patrzeć!!
2
Martino wróć bo Barcelona tonie!
0
Czy nasi piłkarze mają mózg? Czy oni myślą, że wejdą z tą piłką do bramki? ;>
0
No to banik pójdzie ;)
0
Dobra wrzutka! Więcej bo jest ich za mało!
0
Alves misja wypełniona żółta jest to teraz wrzutki więcej bo jest ich za mało!
0
Suarez debilu piłki nie umiesz wyłożyć?
0
To mamy wysoką obronę xDD
0
Montoya za mało wrzucał, żeby mecz był idealny trzeba jeszcze nabić statystykę wrzutek.
0
Hahaha sędzia kose dostał xD
0
Rakitić na boisku za Inieste bo za bardzo nas cisną teraz.
0
Pedro z dystansu uderzył ;oo
0
Suarez kompletna padaka... Ibra przynajmniej bramki strzelał...
2
Munir do Barcy B w trybie natychmiastowym!
0
Poślizgnął się ;)
0
Realowi gwizdali!
0
Munir do domu skończ
0
Montoya co gra piłę :)
1
Hahahhahaa Pedro dobre to było zajebiste xD
0
Myślałem, że brama wpadła.
0
Suarez niech kuje ;)
0
Co ta obrona czaruje ;o
0
Pax miał racje Alba jest gorszy od Alvesa...
0
Śmialiśmy się z Realu xDD
0
Już dobrze się zaczyna xDD
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=581198305344994&set=p.581198305344994&type=1
1
Czy wam też rm.pl padło? xD
0
Brawo Valencia, jak się ciesze, że mecz z wami mamy za sobą :D
0
Walczyć ostatni rzut rożny!