0

0

Suarez drewno ja pier nie mogę na niego patrzeć!!

2

Martino wróć bo Barcelona tonie!

0

Czy nasi piłkarze mają mózg? Czy oni myślą, że wejdą z tą piłką do bramki? ;>

0

No to banik pójdzie ;)

0

Dobra wrzutka! Więcej bo jest ich za mało!

0

Alves misja wypełniona żółta jest to teraz wrzutki więcej bo jest ich za mało!

0

Suarez debilu piłki nie umiesz wyłożyć?

0

To mamy wysoką obronę xDD

0

Montoya za mało wrzucał, żeby mecz był idealny trzeba jeszcze nabić statystykę wrzutek.

0

Hahaha sędzia kose dostał xD

0

Rakitić na boisku za Inieste bo za bardzo nas cisną teraz.

0

Pedro z dystansu uderzył ;oo

0

Suarez kompletna padaka... Ibra przynajmniej bramki strzelał...

2

Munir do Barcy B w trybie natychmiastowym!

0

Poślizgnął się ;)

0

Realowi gwizdali!

0

Munir do domu skończ

0

Montoya co gra piłę :)

1

Hahahhahaa Pedro dobre to było zajebiste xD

0

Myślałem, że brama wpadła.

0

Suarez niech kuje ;)

0

Co ta obrona czaruje ;o

0

Pax miał racje Alba jest gorszy od Alvesa...

0

Śmialiśmy się z Realu xDD

0

Już dobrze się zaczyna xDD

1

Czy wam też rm.pl padło? xD

0

Brawo Valencia, jak się ciesze, że mecz z wami mamy za sobą :D

0

Walczyć ostatni rzut rożny!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?