Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez jak już przejdzie kogoś to nagle chyba luzuje i źle podaje.
0
Suarez ograny przez Luiza bez formy kompletnie...
0
Neymar kontuzja chyba ;/
0
Ja to traktuje z przymrużeniem oka, bo ja mam swoje zdanie, a oni swoje. Głównie wchodzę poszukać jakiś fajnych memów ;)
1
Mistrzu, to boli jak się czyta ;)
0
"Stare" ;) jak chcecie tego typu memy to troll football na facebooku. Tam jest tego pełno.
0
To co osądzamy ludzi w jaki sposób piszą na internecie? To ładne masz już sposoby weryfikacji kto jest kim bo taką minkę napisał w internecie. Pisząc teksty typu "kiedy dorośniecie", "uczyni Cię dorosłym" pokazujesz się z tej strony, że sam jesteś "dzieckiem" które próbuje się wymądrzać i udawać dorosłego bo mało kto posłucha opinii dziecka. Nie obchodzi mnie czy jesteś zaręczony od kiedy kibicujesz bo każdy jest równy nawet ten co kibicuje od wczoraj, a gostek co od 10 lat. Jeszcze na dodatek traktuje Cię z przymrużeniem oka bo jesteś na tym serwisie 14 dni, czyli możesz być:
a) trollem
b) dostałeś bana i zakładasz nowe konto
c) nowym forumowiczem
Po twoim komentarzu sądzę opcja a).
0
Po pierwsze moja ulubiona aktorka więc mam prawo dać ją na avatar.
Po drugie przez takich jak ty napinaczy o poziomie intelektualnym dziecka, który przychodzi z rm.pl i udaje niby kibica Barcelony ta strona się chami.
Po trzecie jesteś zakompleksionym dzieciakiem który nigdy nie miał dziewczyny i mówi kto jest dorosły, a kto nie.
Po czwarte zakończmy tą dyskusje bo jest niczego warta i sądząc po twoim komentarzu nic z niej nie zrozumiesz.
Pozdrawiam dobrej nocy.
1
Ustąpię głupszemu ;)
0
Bez komentarza...
0
Mam nadzieje, że Atletico wygra. Niech pokaże siłę Ligi Hiszpańskiej ;)
1
Jak mnie takie komentarze denerwują, znowu gdybanie ile będzie, a potem będzie tutaj wylewał żale np. jak Barca będzie przegrywać...
0
Nie hejtujmy już tak bardzo Ivana bo on gra w porządku jako pomocnik ten bardziej ofensywny, a aktualnie u nas robi za tego co odwala czarną osobę. Patrząc na statystyki to jest naszym 3 najlepszym strzelcem z 4 bramkami po mimo faktu, że ma bardziej defensywne zagrania. Dziwie się, ze ludzie tak nie hejtują Iniesty tylko dlatego, że jest ulubieńcem kibiców jak Pusi Enrique.
0
Ten z Brazylii? Po części się zgadzam bo Messi jest z innej planety ;)
2
Można pochwalić dzisiaj Enrique, bo druga połowa dużo lepsza, czyli rozmowa w szatni coś dała.
2
Nie popadajmy w samozachwyt przypomnę o pierwszej połowie.
21
Iniesta & Neymar ale się zabawili ;D
0
Neymar dziurę dostał xD
0
Pedro ukradł Messiemu hattricka czemu xDD
0
Jest Munir na rezerwie?
0
Alves w Bayernie xDD Dawno czegoś takiego dobrego nie słyszałem xDD
0
Pique zrekompensował się. Enrique o dziwo ich chyba opierdzielił.
0
Messi królu kochany!!
0
Jednak nie było ;)
0
Jednak nie ważne...
2
Serio nie gra źle? Ta skuteczność, starty piłek i prędkość co po niektórych zawodników można uznać za świetne i mówić, ze grają świetnie bo ratuje nas znowu geniusz Messiego..
4
Ludzie strzał za 16 oto chodzi!!!! W końcu ktoś pomyślał...
0
Messi król on tylko coś znaczy w tym zespole!!
0
Kolesiostwo to zniszczy nas zdrowy na umyśle trener już dawno by wyrzucił na ławkę takich zawodników jak, Suarez, Pique, Busquets, Alves, Rakitić i dałby grać młodym jak te niby "gwiazdy" tak grają.
0
Brawo Bravo, Pique ty gnoju ruszaj dupę do tej piłki!!