0

Suarez jak już przejdzie kogoś to nagle chyba luzuje i źle podaje.

0

Suarez ograny przez Luiza bez formy kompletnie...

0

Neymar kontuzja chyba ;/

0

Ja to traktuje z przymrużeniem oka, bo ja mam swoje zdanie, a oni swoje. Głównie wchodzę poszukać jakiś fajnych memów ;)

1

Mistrzu, to boli jak się czyta ;)

0

"Stare" ;) jak chcecie tego typu memy to troll football na facebooku. Tam jest tego pełno.

0

To co osądzamy ludzi w jaki sposób piszą na internecie? To ładne masz już sposoby weryfikacji kto jest kim bo taką minkę napisał w internecie. Pisząc teksty typu "kiedy dorośniecie", "uczyni Cię dorosłym" pokazujesz się z tej strony, że sam jesteś "dzieckiem" które próbuje się wymądrzać i udawać dorosłego bo mało kto posłucha opinii dziecka. Nie obchodzi mnie czy jesteś zaręczony od kiedy kibicujesz bo każdy jest równy nawet ten co kibicuje od wczoraj, a gostek co od 10 lat. Jeszcze na dodatek traktuje Cię z przymrużeniem oka bo jesteś na tym serwisie 14 dni, czyli możesz być:
a) trollem
b) dostałeś bana i zakładasz nowe konto
c) nowym forumowiczem
Po twoim komentarzu sądzę opcja a).

0

Po pierwsze moja ulubiona aktorka więc mam prawo dać ją na avatar.
Po drugie przez takich jak ty napinaczy o poziomie intelektualnym dziecka, który przychodzi z rm.pl i udaje niby kibica Barcelony ta strona się chami.
Po trzecie jesteś zakompleksionym dzieciakiem który nigdy nie miał dziewczyny i mówi kto jest dorosły, a kto nie.
Po czwarte zakończmy tą dyskusje bo jest niczego warta i sądząc po twoim komentarzu nic z niej nie zrozumiesz.

Pozdrawiam dobrej nocy.

1

Ustąpię głupszemu ;)

0

Bez komentarza...

0

Mam nadzieje, że Atletico wygra. Niech pokaże siłę Ligi Hiszpańskiej ;)

1

Jak mnie takie komentarze denerwują, znowu gdybanie ile będzie, a potem będzie tutaj wylewał żale np. jak Barca będzie przegrywać...

0

Nie hejtujmy już tak bardzo Ivana bo on gra w porządku jako pomocnik ten bardziej ofensywny, a aktualnie u nas robi za tego co odwala czarną osobę. Patrząc na statystyki to jest naszym 3 najlepszym strzelcem z 4 bramkami po mimo faktu, że ma bardziej defensywne zagrania. Dziwie się, ze ludzie tak nie hejtują Iniesty tylko dlatego, że jest ulubieńcem kibiców jak Pusi Enrique.

0

Ten z Brazylii? Po części się zgadzam bo Messi jest z innej planety ;)

2

Można pochwalić dzisiaj Enrique, bo druga połowa dużo lepsza, czyli rozmowa w szatni coś dała.

2

Nie popadajmy w samozachwyt przypomnę o pierwszej połowie.

21

Iniesta & Neymar ale się zabawili ;D

0

Neymar dziurę dostał xD

0

Pedro ukradł Messiemu hattricka czemu xDD

0

Jest Munir na rezerwie?

0

Alves w Bayernie xDD Dawno czegoś takiego dobrego nie słyszałem xDD

0

Pique zrekompensował się. Enrique o dziwo ich chyba opierdzielił.

0

Messi królu kochany!!

0

Jednak nie było ;)

0

Jednak nie ważne...

2

Serio nie gra źle? Ta skuteczność, starty piłek i prędkość co po niektórych zawodników można uznać za świetne i mówić, ze grają świetnie bo ratuje nas znowu geniusz Messiego..

4

Ludzie strzał za 16 oto chodzi!!!! W końcu ktoś pomyślał...

0

Messi król on tylko coś znaczy w tym zespole!!

0

Kolesiostwo to zniszczy nas zdrowy na umyśle trener już dawno by wyrzucił na ławkę takich zawodników jak, Suarez, Pique, Busquets, Alves, Rakitić i dałby grać młodym jak te niby "gwiazdy" tak grają.

0

Brawo Bravo, Pique ty gnoju ruszaj dupę do tej piłki!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?