Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Messi jakiego laczka zasadził xD
1
Pep miał rację gramy genialnie z kontry :D
0
Brawo Mats!! :d
0
Alba daj spokój chłopie xD
0
Papa Bayern!!!!!!!!!!!!!!!!!
5
Nasi jacyś przestraszeni ;/
0
Dosyć łatwo bramka padła ;/
0
Źle siędzieje ;/
0
Prawie Rakieta!!
0
Największym wzmocnieniem tego zespołu będzie Otamendi gostek ma taką świetną formę, że lepiej nie mogli trafić ;)
2
Mamy mistrzostwo!!!!!!!!!!
0
Teraz to wybronią i koniec!
4
Fuck 93 minuta rożny ;/
0
To jest niemożliwe ;ooooo
1
Perez ;))))) Wyraża więcej niż 1000 słów ;)
2
Pewnie 5 minut doliczy ;)
0
Trzymać to błagam!!
4
Denerwują mnie te akcje Valencii...
0
Negredo kretynie zemściło się!!!!
0
Jeszcze 8 minut + doliczone trzymać ten wynik!
2
Negredo jaki drewniak ;o
1
Tej osoby nie powinno być na boisku...
3
Ten groszek mnie denerwuje co się przewróci to ręce do góry...
0
Hahaa Alves mistrz xD
1
Modrić>>>>>>>>>>Ronaldo ;)
1
Dawno tak świetnego sezonu nie było :D Początek Real w gazie każdy myślał, że spokojnie wszystko wygrają, a nastaje nowy rok i sytuacja się odwraca Barcelona w gazie ;)
2
Ronaldo nie trafia karnego więc to dobry znak TRYPLET BĘDZIE NASZ! ;D
0
Zanurkowałeś powstań karny ;)
1
JEst Jest przyszedłem spod prysznica a tu 2-0 kocham ten świat :D
0
Suarez coś musi skuteczność poprawić ;)