2

Messi jakiego laczka zasadził xD

1

Pep miał rację gramy genialnie z kontry :D

0

Brawo Mats!! :d

0

Alba daj spokój chłopie xD

0

Papa Bayern!!!!!!!!!!!!!!!!!

5

Nasi jacyś przestraszeni ;/

0

Dosyć łatwo bramka padła ;/

0

Źle siędzieje ;/

0

Prawie Rakieta!!

0

Największym wzmocnieniem tego zespołu będzie Otamendi gostek ma taką świetną formę, że lepiej nie mogli trafić ;)

2

Mamy mistrzostwo!!!!!!!!!!

0

Teraz to wybronią i koniec!

4

Fuck 93 minuta rożny ;/

0

To jest niemożliwe ;ooooo

1

Perez ;))))) Wyraża więcej niż 1000 słów ;)

2

Pewnie 5 minut doliczy ;)

0

Trzymać to błagam!!

4

Denerwują mnie te akcje Valencii...

0

Negredo kretynie zemściło się!!!!

0

Jeszcze 8 minut + doliczone trzymać ten wynik!

2

Negredo jaki drewniak ;o

1

Tej osoby nie powinno być na boisku...

3

Ten groszek mnie denerwuje co się przewróci to ręce do góry...

0

Hahaa Alves mistrz xD

1

Modrić>>>>>>>>>>Ronaldo ;)

1

Dawno tak świetnego sezonu nie było :D Początek Real w gazie każdy myślał, że spokojnie wszystko wygrają, a nastaje nowy rok i sytuacja się odwraca Barcelona w gazie ;)

2

Ronaldo nie trafia karnego więc to dobry znak TRYPLET BĘDZIE NASZ! ;D

0

Zanurkowałeś powstań karny ;)

1

JEst Jest przyszedłem spod prysznica a tu 2-0 kocham ten świat :D

0

Suarez coś musi skuteczność poprawić ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?