4

Tak wczoraj świętowałem zwycięstwo Barcy, że zgubiłem telefon ;)

1

Ręka jednak ;/

4

Chłopaki po co nam Pogba jak mamy Rakiticia :D

0

Jaki wynik?

21

La Liga najlepsza, ból dupy kibiców BPL za 1...2...3...arsenal...5 ;)

1

Hahahaha, nie...

1

Bacca już by hattrika miał xD

0

Bacca 3-2 pięknie!!

2

Co wsadził z tego wolnego ;o

0

Moim zdaniem Perez ułatwia nam następny sezon. Po mimo faktu, że ten sezon Real miał słaby to wydaje mi się, że w następnym mogli zagrozić. Teraz jak odchodzi Ancelotti jakoś mi zszedł kamień z serca ;)

0

Jak go nie ma, a kto Milan niesie na plecach? :)

1

Xavi jeszcze tylko dwa trofea i Barca pożegna Cie należycie :)

0

Czy taki wynik daje utrzymanie Deportivo?

0

Nie będę płakać, nie będę płakać ;(

1

Messi goń go xD

0

Mocni bo w madrycie ;)

0

Sequeira ty to mu możesz laskę robić, a nie startować xD

0

CAMPEOOOOONEEEEEES CAMPEOOONES Olelooeleele

0

CAMPEOOOOONEEEEEES CAMPEOOONES

0

Oblak mogłeś to puścić ;/

0

Messi czas na odpowiedź :D

0

Xavi generale zostań z nami :D

4

Rakieta nie do poznania coraz bardziej uważam, że to był strzał w 10 zakupem Chorwata :D

0

Barca mistrzem tarararara :D

0

Neymar chciał kogoś zabić chyba ;o

0

Navas ładnie uratował Real teraz ;o

1

MEssi królu złoty!!!!!!

0

Ronaldo raczej zgarnie króla strzelców, ale cóż byle wygrać dzisiaj ;D

0

Dobry rzut rożny xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?