Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Tak wczoraj świętowałem zwycięstwo Barcy, że zgubiłem telefon ;)
1
Ręka jednak ;/
4
Chłopaki po co nam Pogba jak mamy Rakiticia :D
0
Jaki wynik?
21
La Liga najlepsza, ból dupy kibiców BPL za 1...2...3...arsenal...5 ;)
1
Hahahaha, nie...
1
Bacca już by hattrika miał xD
0
Bacca 3-2 pięknie!!
2
Co wsadził z tego wolnego ;o
0
Moim zdaniem Perez ułatwia nam następny sezon. Po mimo faktu, że ten sezon Real miał słaby to wydaje mi się, że w następnym mogli zagrozić. Teraz jak odchodzi Ancelotti jakoś mi zszedł kamień z serca ;)
0
Jak go nie ma, a kto Milan niesie na plecach? :)
1
Xavi jeszcze tylko dwa trofea i Barca pożegna Cie należycie :)
0
Czy taki wynik daje utrzymanie Deportivo?
0
Nie będę płakać, nie będę płakać ;(
1
Messi goń go xD
0
Mocni bo w madrycie ;)
6
https://www.facebook.com/ThierryHenry/posts/974038842648996?comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22O%22%7D
Titi zawsze z nami :D
0
Sequeira ty to mu możesz laskę robić, a nie startować xD
0
CAMPEOOOOONEEEEEES CAMPEOOONES Olelooeleele
0
CAMPEOOOOONEEEEEES CAMPEOOONES
0
Oblak mogłeś to puścić ;/
0
Messi czas na odpowiedź :D
0
Xavi generale zostań z nami :D
4
Rakieta nie do poznania coraz bardziej uważam, że to był strzał w 10 zakupem Chorwata :D
0
Barca mistrzem tarararara :D
0
Neymar chciał kogoś zabić chyba ;o
0
Navas ładnie uratował Real teraz ;o
1
MEssi królu złoty!!!!!!
0
Ronaldo raczej zgarnie króla strzelców, ale cóż byle wygrać dzisiaj ;D
0
Dobry rzut rożny xD