1

Gdzie krycie!? Matko Boska.

0

Historia się powtarza :D

0

Pedro królu móJ!!!!!!!

0

Messi dawaj hattrick proszę!!

2

Sędzie pośpieszaj te pały, jak chcą pomocy do na bok boiska, a nie...

0

Dobra Pedro nic nie zdziała...

1

Xavi by tutaj naszych zmobilizował, brak jego ręki!

9

Gostek z łokcia w Pique nos ciśnie, ale bez kartki...

0

Pedro strzel bramkę proszę i pożegnaj nas w takim pięknym geście!

0

Jezus myślałem, że bramka xD

1

Hahahaha xDD No to ładnie xD

0

Jak nam idzie?

1

Cały Streling seta i pudło xD

1

City już prowadzi po strzale Yaya Toure :)

2

Tak tak, niech Chelsea przegra :D

0

Romero nie najgorszy bramkarz jak go ludzie opisują ;)

1

Rakitić, Alves ;)

0

Liczę, że wypali Depay w MU i Sterling w City. Tak to moim zdaniem Arsenal jeśli by grał tak jak z Chelsea to może się bić o 1 miejsce, Chelsea to wiadomo pewniak do walki o lidera.

0

Gol dla ManU, ale samobójczy xD

1

Niezła akcja Totków ;D Tęskniłem za ligowymi meczami :d

0

Jako fan piłki nożnej jestem w niebo wzięty, że LPL się już zaczyna ;D W końcu jest co oglądać ;)

0

A to przepraszam wyglądało jakby to Mathieu bo Neymar do niego tam gadał :P

0

Mathieu oblał(przypalił) Neymara xDD

1

Rakieta, ale bomba ;ooo

0

Totti stary, ale jary. Legenda.

6

Wchodzi mniejszy potencjał ofensywny.

0

Przychodzi Messi, Neymar i Alves i potencjał ofensywny rośnie trzykrotnie :D

0

Nikt nie chwalił, większa liczba osób napisała, że nie pasuje itp. także nie pisz głupot...

1

Messi te piękne przerzuty, Mathieu na szluga zasłużył :D

0

Już z 4-0 powinno być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?