Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdzie krycie!? Matko Boska.
0
Historia się powtarza :D
0
Pedro królu móJ!!!!!!!
0
Messi dawaj hattrick proszę!!
2
Sędzie pośpieszaj te pały, jak chcą pomocy do na bok boiska, a nie...
0
Dobra Pedro nic nie zdziała...
1
Xavi by tutaj naszych zmobilizował, brak jego ręki!
9
Gostek z łokcia w Pique nos ciśnie, ale bez kartki...
0
Pedro strzel bramkę proszę i pożegnaj nas w takim pięknym geście!
0
Jezus myślałem, że bramka xD
1
Hahahaha xDD No to ładnie xD
0
Jak nam idzie?
1
Cały Streling seta i pudło xD
1
City już prowadzi po strzale Yaya Toure :)
2
Tak tak, niech Chelsea przegra :D
0
Romero nie najgorszy bramkarz jak go ludzie opisują ;)
1
Rakitić, Alves ;)
0
Liczę, że wypali Depay w MU i Sterling w City. Tak to moim zdaniem Arsenal jeśli by grał tak jak z Chelsea to może się bić o 1 miejsce, Chelsea to wiadomo pewniak do walki o lidera.
0
Gol dla ManU, ale samobójczy xD
1
Niezła akcja Totków ;D Tęskniłem za ligowymi meczami :d
0
Jako fan piłki nożnej jestem w niebo wzięty, że LPL się już zaczyna ;D W końcu jest co oglądać ;)
0
A to przepraszam wyglądało jakby to Mathieu bo Neymar do niego tam gadał :P
0
Mathieu oblał(przypalił) Neymara xDD
1
Rakieta, ale bomba ;ooo
0
Totti stary, ale jary. Legenda.
6
Wchodzi mniejszy potencjał ofensywny.
0
Przychodzi Messi, Neymar i Alves i potencjał ofensywny rośnie trzykrotnie :D
0
Nikt nie chwalił, większa liczba osób napisała, że nie pasuje itp. także nie pisz głupot...
1
Messi te piękne przerzuty, Mathieu na szluga zasłużył :D
0
Już z 4-0 powinno być.