Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi rogala dawaj ;D
0
Nie ważne.....
0
Rakieta od pierwszego meczu z Bayernem jakiś odmieniony gra tak odważnie podoba mi się ;)
1
Atletico więcej szczęścia niż rozumu :D
0
Szczerze mam taką transmisję, że nie rozróżniam Messiego z Pedro xD
1
Masakra jaka piękna akcja! ;D
0
Coś cisną, ale zmęczą się takim tempem gry ;)
10
Bravo ale parada ;D
0
Oj Valdes coś to zrobił ;/ a jednak to nie Valdes :P
12
Mi osobiście się nie podobają :)
0
http://fangol.pl/view/99509/messi-nie-dal-autografu co do tego filmiku tak z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć resztę tego filmiku bo w pewnym momencie się urywa, a widać na nim, że starsza osoba idzie za nim. Możliwe, że dogonił Messiego i dostał, może doszukuje się rzeczy której nie było, ale wszystko jest możliwe.
7
3-1 słabe to pożegnanie Gerrarda ;/
0
http://fangol.pl/view/99037/czekali-az-ronaldo-zmieni
Bo najważniejszy wygląd co tam LM ;>
1
http://fangol.pl/view/99037/czekali-az-ronaldo-zmieni
Najważniejszy wygląd co tam finał LM ;>
2
Real bez żadnego pucharu w tym sezonie haha xD
1
Piękne dwa dni Hahahaha :D
0
Odpadnie Real nie ma szans xDD
1
Hahaha źle wyrzucili xDDD
0
Jeszcze 3 minuty.
0
Przeciętny moim zdaniem. Asystę zanotował, ale setkę nie trafił.
0
Jeszcze 6 minut trzymajcie się!
0
Pogba coś zrobił masakra ;/
2
Brawo Pogba!!!
0
Llorente na 2-1 z główki walnie :D
0
Jeszcze 13 minut bo wiadomo 5 minut doliczone będzie xD
0
Pirlo zmiana w końcu. Nareszcie!
0
Rozkminiłem co chce zrobić Bale z fryzurą dredy!
3
Żółta dla groszka powinna za symulkę...
2
Pirlo out!! Masakra co on gra ;/
0
Piłka meczu na nodze ;///