0

Messi rogala dawaj ;D

0

Nie ważne.....

0

Rakieta od pierwszego meczu z Bayernem jakiś odmieniony gra tak odważnie podoba mi się ;)

1

Atletico więcej szczęścia niż rozumu :D

0

Szczerze mam taką transmisję, że nie rozróżniam Messiego z Pedro xD

1

Masakra jaka piękna akcja! ;D

0

Coś cisną, ale zmęczą się takim tempem gry ;)

10

Bravo ale parada ;D

0

Oj Valdes coś to zrobił ;/ a jednak to nie Valdes :P

12

Mi osobiście się nie podobają :)

0

http://fangol.pl/view/99509/messi-nie-dal-autografu co do tego filmiku tak z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć resztę tego filmiku bo w pewnym momencie się urywa, a widać na nim, że starsza osoba idzie za nim. Możliwe, że dogonił Messiego i dostał, może doszukuje się rzeczy której nie było, ale wszystko jest możliwe.

7

3-1 słabe to pożegnanie Gerrarda ;/

0

http://fangol.pl/view/99037/czekali-az-ronaldo-zmieni

Bo najważniejszy wygląd co tam LM ;>

1

http://fangol.pl/view/99037/czekali-az-ronaldo-zmieni

Najważniejszy wygląd co tam finał LM ;>

2

Real bez żadnego pucharu w tym sezonie haha xD

1

Piękne dwa dni Hahahaha :D

0

Odpadnie Real nie ma szans xDD

1

Hahaha źle wyrzucili xDDD

0

Jeszcze 3 minuty.

0

Przeciętny moim zdaniem. Asystę zanotował, ale setkę nie trafił.

0

Jeszcze 6 minut trzymajcie się!

0

Pogba coś zrobił masakra ;/

2

Brawo Pogba!!!

0

Llorente na 2-1 z główki walnie :D

0

Jeszcze 13 minut bo wiadomo 5 minut doliczone będzie xD

0

Pirlo zmiana w końcu. Nareszcie!

0

Rozkminiłem co chce zrobić Bale z fryzurą dredy!

3

Żółta dla groszka powinna za symulkę...

2

Pirlo out!! Masakra co on gra ;/

0

Piłka meczu na nodze ;///

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?