Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie trafił xDDD
1
Karny dla Totków xD
1
Jak chce Ci się szukać to proszę bardzo, że ja tak wcale nie uważałem ;)
Nawet byłem skłonny bardzo zachwalać Tello po jego hat-tricku gdzie asystował mu Messi, a w Deulofeu pokładam duże nadzieję, ale co tam najlepiej wszystkich do jednego worka wsadzać ;)
1
Głupota ja bym poczekał jeszcze z ten jeden sezon bo na wypożyczeniu mamy Deulofeu i Tello którzy lepiej się prezentują niż Munir ;)
0
Zgłoszone kapitanie :)
1
0
Mila ale dziurę mu zasadził xDD
0
Brawo Milik przyszła gwiazda Polska!
0
Ehhh no cóż gramy jak zawsze xD
0
Grosicki to chyba nasz jedyny kreatywny zawdonik ;)
0
Piszczek spieprzył ;/
0
Goool! Brawa jedziemy motywacja jest!
0
Jak dobrze mieć Neymara przyszły najlepszy piłkarz na świecie ;)
5
Niech lepiej Messi odbiera na Camp Nou, w swoim domu, a nie na terenie wroga.
0
Dokładnie POLSKA strona to czemu nie wrzucić post o POLSCE skoro to POLSKA strona.
0
Też tak uważam, 20 lat i strzela bramkę z Niemcami. Nie zapominając o inny osiągnięciach np. Hat-trick w finale u21.
3
W rankingu Fify podskoczymy w końcu :D
1
2014 rok to chyba jeden z najlepszych w historii Polski pod względem sportowym.
0
Wygraliśmy z Niemcami najpiękniejsza chwila w moim życiu!!!
4
Podolski ty frajerze... Co popychasz Krzychowiaka
0
Chyba wygramy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Karny był xDD Ale cicho nikt nie widział xD
0
Szczęsny profesor co ten chłopak gra w tej bramce dzisiaj. Szacun!
0
Kupmy Glika obrońca jak się maluje, a nie jakieś Vermaleny i Mathieu xD
1
Grosicki jak objechał Niemców xDDDDD
0
Pewnie, chcą być tą skazą która przegrała pierwszy raz z Polską...
0
Milik to w sumie polski talent 20 lat i już ma fajne osiągnięcia, może coś z niego będzie.
1
Neuer jaka faja w stosunku do Lewandowskiego...
0
Warzynialdo>All
0
Polska!!!!!!!!!!!!!!! Brawo piękna akcja