0

Nie trafił xDDD

1

Karny dla Totków xD

1

Jak chce Ci się szukać to proszę bardzo, że ja tak wcale nie uważałem ;)
Nawet byłem skłonny bardzo zachwalać Tello po jego hat-tricku gdzie asystował mu Messi, a w Deulofeu pokładam duże nadzieję, ale co tam najlepiej wszystkich do jednego worka wsadzać ;)

1

Głupota ja bym poczekał jeszcze z ten jeden sezon bo na wypożyczeniu mamy Deulofeu i Tello którzy lepiej się prezentują niż Munir ;)

0

Zgłoszone kapitanie :)

1

jestem pełen podziwu świetnej techniki Mili, z wiekiem to chyba technika przychodzi ;)

0

Mila ale dziurę mu zasadził xDD

0

Brawo Milik przyszła gwiazda Polska!

0

Ehhh no cóż gramy jak zawsze xD

0

Grosicki to chyba nasz jedyny kreatywny zawdonik ;)

0

Piszczek spieprzył ;/

0

Goool! Brawa jedziemy motywacja jest!

0

Jak dobrze mieć Neymara przyszły najlepszy piłkarz na świecie ;)

5

Niech lepiej Messi odbiera na Camp Nou, w swoim domu, a nie na terenie wroga.

0

Dokładnie POLSKA strona to czemu nie wrzucić post o POLSCE skoro to POLSKA strona.

0

Też tak uważam, 20 lat i strzela bramkę z Niemcami. Nie zapominając o inny osiągnięciach np. Hat-trick w finale u21.

3

W rankingu Fify podskoczymy w końcu :D

1

2014 rok to chyba jeden z najlepszych w historii Polski pod względem sportowym.

0

Wygraliśmy z Niemcami najpiękniejsza chwila w moim życiu!!!

4

Podolski ty frajerze... Co popychasz Krzychowiaka

0

Chyba wygramy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Karny był xDD Ale cicho nikt nie widział xD

0

Szczęsny profesor co ten chłopak gra w tej bramce dzisiaj. Szacun!

0

Kupmy Glika obrońca jak się maluje, a nie jakieś Vermaleny i Mathieu xD

1

Grosicki jak objechał Niemców xDDDDD

0

Pewnie, chcą być tą skazą która przegrała pierwszy raz z Polską...

0

Milik to w sumie polski talent 20 lat i już ma fajne osiągnięcia, może coś z niego będzie.

1

Neuer jaka faja w stosunku do Lewandowskiego...

0

Warzynialdo>All

0

Polska!!!!!!!!!!!!!!! Brawo piękna akcja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?