Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sandro ładnie Messi geniusz xDDD
0
Co oni tak jak dziewczynki tą piłkę wybijają?
0
Neymar leży, a co tam gramy dalej...
0
Rakitić w końcu z dystansu!!
0
Ja pier... co on zrobił...
0
Jeszcze czerwo xDD
0
Karny! Dawaj Messi
0
Messi widzi jak słabo radzi sobie nasza pomoc to cofa po piłkę i sam bierze sprawy w swoje ręce, co z tą naszą pomocą się dzieje ;/
0
Król Messi xDDD
0
A któż by to tak strzelał w kosmos? Czyżby Ramos, a nie to nasz świetny Pedro...
0
Symulant! Co on robi? xD
0
Jak Levante gra autobusem bo dopiero co wróciłem?
0
Ło ho ho Lampardzik xD
0
Jedyne co bym zmienił to Montoya za Alvesa ze względu na to, że ostatni mecz nie został nawet powołany, a Alves grał cały mecz.
0
Tevez 1:0 dla Juve, brak było jego na MŚ.
0
Mam nadzieje, że Pogba nie pójdzie do Realu bo im brakuje właśnie takiego zawodnika box to box.
0
To są moje przypuszczenia które pomału się spełniają ;)
0
2-2 i 3 minuty do końca bez doliczonych :)
2
Atletico raczej nie będzie rywalem w lidze bardziej, może napsuć krwi nam i Realowi, ale tak coś czuje będą mieli potknięcia z ogórkami :)
0
Basel, Deportivo powrót wielkiego Realu xDD Ronaldo wraca forma 3 bramki z tak ciężkim rywalem, nie pogadasz. Dożywotni szacunek!
7
Coś ta ocena dla Munira nie halo dałbym mu 3,5 również 13 podań? Kpina trochę za bardzo się ludzie tym chłopakiem podniecają ja nie widzę niczego specjalnego w nim.
0
Pique najlepszy z drużyny, atak strasznie słabo gorzej niż pomoc moim zdaniem. 3 punkty są, także dobranoc.
0
Boateng goal, genialny obrońca.
0
Rafhina za Roberto jeszcze bo nadal to wygląda słabo.
0
Według mnie Sandro jest bardziej pożyteczny, niż Munir bo dużo biega i rozciąga obronę rywala gdzie Munir tego nie robi.
0
Messi, ale beznadziejne podanie...
0
Xavi piła jak za najlepszych czasów, ale wykończenie Neymara bez komentarza...
0
Pique najlepiej w pierwszej połowie...
2
Najlepszy po pierwszej połowie zdecydowanie Pique, a mecz strasznie nudny.
1
Nie podoba mi się gra Munira i Roberto, wgl nie widoczni.