0

Grupa F no cóż ;)

0

2014.08.28, godz. 18:01, James10Ronaldo7DiMaria22
mam nadzieje ze zagramy w grupie z Barcelonom i zrobimy pożądek z tymi aktorzynami!!!

pozdro dla PRAWDZIWYCH fanów Realu hala madrid!!

1

Też zapamiętamy szczególnie doliczenie 5 minut...

1

http://activepl.tv/stream2.html czy tak ciężko zjechać w dół?

0

0

Zaczyna się :)

0

Drużynach z tej samej ligi wiedziałem, ale nie ogarniałem tych koszyków. Dzięki za pomoc :)

0

Szkoda bo nie ogarniam trochę zasad losowania LM :)

0

W sumie chciałbym w grupie Bayern i jakieś dwa słabsze kluby. Bo chciałbym sprawdzić jakbyśmy teraz wyglądali na ich tle.

0

Nie lubię Arsenalu szczególnie ich kibiców i dlatego też, że wolę Chelsea ;)

2

Szkoda, że Arsenal przeszedł :(

0

Jedyne co mnie z tego wszystkiego boli, że Reus nie zagra raczej nigdy w Barcelonie bo po tym sezonie na pewno gdzieś pójdzie, a my będziemy mieli zakaz transferowy ;/

0

Pereira tak się zwie ;)

0

W sumie to wyjdzie na dobre i Douglasowi i nami xD

0

Jestem tylko ciekawy jakie ma Luis Enrique intencję wobec niego, czy to gracz pierwszego składu czy rezerwowy ;> 6 mln to troszkę kasy jest, ale w sumie patrząc to nie moja kasa, a zawodnik który coś potrafi się przyda. Nie widziałem go jeszcze w akcji dlatego jestem ciekawe co pokaże.

0

Aguero wejście smoka xDD

1

Jovetić co zrobił ;o niszczy Liverpool ;)

2

Będzie płakał xDDD

1

Jeremy Mathieu completed 93 of his 94 passes against Elche.

Nie chce oceniać po pierwszym meczu, ale Barca od dawna potrzebowała szybkiego, wysokiego i dobrze grającego głową obrońcy.

1

Niech oni skończą opowiadać jakieś bzdury...

1

Co ten Pedro...

1

Messi idzie na notę 10/10 :)

0

Busquets burak, jak ja tego zawodnika nie lubię ;/

0

No to ciekawie jest ;/

0

Czemu on nie strzelał...

1

Ten komentator straszne głupoty gada...

1

Strzały z dystansu to jest to czego nam brakowało!

5

Łooooł Messi jak zapierdzielał do obrony ;ooo

0

Ehh jak mnie denerwuje takie strzelanie w końcówkach minut...

0

Dobra nie ważne teraz pochwal się ile masz lat "dzieciaku".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?