Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grupa F no cóż ;)
0
2014.08.28, godz. 18:01, James10Ronaldo7DiMaria22
mam nadzieje ze zagramy w grupie z Barcelonom i zrobimy pożądek z tymi aktorzynami!!!
pozdro dla PRAWDZIWYCH fanów Realu hala madrid!!
1
Też zapamiętamy szczególnie doliczenie 5 minut...
1
http://activepl.tv/stream2.html czy tak ciężko zjechać w dół?
0
http://activepl.tv/stream2.html
0
Zaczyna się :)
0
Drużynach z tej samej ligi wiedziałem, ale nie ogarniałem tych koszyków. Dzięki za pomoc :)
0
Szkoda bo nie ogarniam trochę zasad losowania LM :)
0
W sumie chciałbym w grupie Bayern i jakieś dwa słabsze kluby. Bo chciałbym sprawdzić jakbyśmy teraz wyglądali na ich tle.
0
Nie lubię Arsenalu szczególnie ich kibiców i dlatego też, że wolę Chelsea ;)
2
Szkoda, że Arsenal przeszedł :(
0
Jedyne co mnie z tego wszystkiego boli, że Reus nie zagra raczej nigdy w Barcelonie bo po tym sezonie na pewno gdzieś pójdzie, a my będziemy mieli zakaz transferowy ;/
0
Pereira tak się zwie ;)
0
W sumie to wyjdzie na dobre i Douglasowi i nami xD
0
Jestem tylko ciekawy jakie ma Luis Enrique intencję wobec niego, czy to gracz pierwszego składu czy rezerwowy ;> 6 mln to troszkę kasy jest, ale w sumie patrząc to nie moja kasa, a zawodnik który coś potrafi się przyda. Nie widziałem go jeszcze w akcji dlatego jestem ciekawe co pokaże.
0
Aguero wejście smoka xDD
1
Jovetić co zrobił ;o niszczy Liverpool ;)
2
Będzie płakał xDDD
1
Jeremy Mathieu completed 93 of his 94 passes against Elche.
Nie chce oceniać po pierwszym meczu, ale Barca od dawna potrzebowała szybkiego, wysokiego i dobrze grającego głową obrońcy.
1
Niech oni skończą opowiadać jakieś bzdury...
1
Co ten Pedro...
1
Messi idzie na notę 10/10 :)
0
Busquets burak, jak ja tego zawodnika nie lubię ;/
0
No to ciekawie jest ;/
0
Czemu on nie strzelał...
1
Ten komentator straszne głupoty gada...
1
Strzały z dystansu to jest to czego nam brakowało!
5
Łooooł Messi jak zapierdzielał do obrony ;ooo
0
Ehh jak mnie denerwuje takie strzelanie w końcówkach minut...
0
Dobra nie ważne teraz pochwal się ile masz lat "dzieciaku".