1

Jak zjebał!!!!!!!

1

Messi biega!!!

1

Putin pewnie też za Argentyną.

2

Proszę odejdź...

6

Pepe gorsze rzeczy wyczyniał, a kary na 4 miechy nie dostał.

0

Wgl teraz sobie uświadomiłem, że będzie Alexis vs Fabregas ;D Kurde liczę na Alexisa w tym pojedynku.

5

Ludzie dajcie czas zarządowi i Luisowi. Mają swoją wizję do spraw transferów i składu na następny sezon. Nie sprzedawali by Alexisa jakby nie mieli planu...

0

25 lat młody beka....

16

Wyjdź z tej strony. ZAWSZE FCB>>>>>>>>>>>>>>Zawodnik.

1

Arsenal pay around 45M for Alexis Sanchez. Barcelona get 42M, former clubs like Udinese also get a part.

2

Raczej euro bo nie pisali o walucie.

1

Ładny deal :D
Arsenal pay around 45M for Alexis Sanchez. Barcelona get 42M, former clubs like Udinese also get a part.

1

On go wciąga nosem na każdym kroku, nawet w walce powietrznej wygrywa gdzie Busquets jest wyższy...

0

Mascherano jesteś mistrzem. Proszę Luis aby to był nasz kapitan.

0

Messi masz zagrać najlepszy mecz w karierze masz się zrehabilitować kibicom Argentyny!!!!!!!!!!!!!!!!!

3

Romero bohaterem meczu wraz z Mascherano!!

0

Romero prze ujjj xDDDDD

0

Romero ;ooooo

1

Ja się zastanawiam co robiła tam Brazylia ;oooo

5

Dobra Argentyna odpadnie teraz.

0

Made my day xD

6

Holandia też ;*

0

Muller xD

0

Jakby Rodriguez strzelił to powtórka z Meksykiem.

0

Tak patrzę to Argentyna ani Holandia nie mają szans z tak grającymi Niemcami.

2

Ciesze się, że przychodzi Suarez bo jak Messi będzie dalej tak grał to myślę, że on pociągnie naszą drużynę.

0

Szczegół, na troll football dodał pod zdjęciem ;)

0

Masche!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?