1

Munir :D dobry talent.

0

3-1 dla Chelsea mam nadzieje, że wygrają Premier League. Świetny zespół, wydaje mi się, że mogą być najmocniejszym rywalem na jakiego możemy trafić w LM.

0

W sumie patrząc Fabregas miał świetny też u nas pierwszą połowę sezonu, a wiadomo jak grał w drugiej.

0

Fabregas ale piłkę zagrał ;/

0

Znowu chcą wejść... Uderzyć nie potraficie?

6

Oni myślą, że wejdą do tej bramki? Zamiast oddać strzał to podali ze sobą jeszcze 3 razy...

0

Rafhina musi więcej przebywać z Messim żeby go nauczył podcinek ;)

0

Mascherano gra jako stoper.

2

Mathieu jaki napastnik się znalazł xD

1

Jest chęć do gry, żeby była cały czas, a nie na tylko początku.

0

Rafhina nie bój się uderz :D Podoba mi się gra na jeden kontakt jak za najlepszych lat, ale to wiadomo taki mecz.

1

Myślałem, że bramka. Oby tak dalej więcej strzałów z dystansu!

1

Król Messi! Nie mogłem się doczekać!

1

Zaczynają się wrzutki

2

Ja go uwielbiam jeden z największych antimadritistów.

1

Reus to jest crack, gromił takie drużyny jak Real Madryt, Bayern Monachium itp. i to zazwyczaj dzięki jego zasłudze. Też ciężko ich porównać bo Reus to ofensywny pomocnik, a Suarez to napastnik. Dla mnie są na równym poziomie.

0

Jestem tak pewny, że Reus nie pójdzie do Atletico jak ziemia jest okrągła. Niby wszystko fajne, ale czemu miałby tam iść, zapewne o tym nie marzył, a jego Borrusia to podobny klub do Atletico bez sensu.

0

Według mnie Reus by spokojnie wywalczył sobie miejsce za Neymara albo Suareza ;)

0

Nawet nie piszcie, że Reus ma przyjść bo zrobicie mi taką nadzieję, a potem się wielce zasmucę jak się okaże, że jednak nie ;(((

0

1. No może tutaj masz racje.
3. Chodziło mi głównie o rok 2014.
5. Manuel Neuer dostał najlepszego bramkarza czy Złote rękawice nawet nie wiem jak to się tam nazywało.

Jeszcze 4 miesiące zostały zobaczymy kto będzie lepszy pod koniec, bo dzięki MŚ nie ma jeszcze faworyta co do ZP.

2

1. W finale Pucharu Króla Ronaldo wgl nie grał, więc czemu mu liczysz do statystyki Złotej Piłki.
2. Za baraże z Portugalią dostał już Złotą, nawet specjalnie mu przedłużyli głosowanie.
3. Messi w tym roku ma więcej strzelonych bramek co go już kwalifikuje wyżej, niż Ronaldo.
4. Messi doprowadził słabą Argentynę do finału MŚ, wyróżniał się najbardziej na tle reprezentacji.
5. Zasłużył najbardziej na MVP MŚ, według Ciebie kto niby bardziej zasłużył Robben który odpadł z Argentyną Messiego? Czy któryś z Niemców co sami mówili, że u nich nie ma gwiazd tylko jest drużyna. Ronaldo nawet z grupy nie wyszedł. (statystyki też mówią same za siebie)

2

Jaki ten bramkarz jest słaby co strzał to bramka...

0

Prowokując na stronie Barcelony pokazujesz jakim ty jesteś dzieckiem...

12

Śmiechłem

0

Złota piłka dla Ronaldo xDDD

0

Carvajal rośnie drugi Pepe...

0

Symulki według najpiękniejszego piłkarza na świecie.

0

Suarez kurde ładnie :D

1

i najprzystojniejszy piłkarz świata ;*

0

Kto strzelał bramki? Bo dopiero co wszedłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?