Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba za Messiego, on przynajmniej gra pressing i wywalczy piłkę w górze.
1
Myślałem, że bramka!!!
0
Powinni zmienić Messiego!
0
A strzały z dystansu to nie dzisiaj rozumiem?
4
Brazylia vs Niemcy też był nie godzien jak może jeden z faworytów przegrać wynikiem 7-1.
0
Kto bogatemu zabroni, ale jak mu dają to czemu ma nie grać?
0
Gdzie ten obrońca Holandii w piłkę trafił? Ja tam widzałem jak Garaya w twarz kopnął.
2
Karny! Przecież w twarz go trafił!
0
Za słabo podał, ale ładnie jak narazie Argentyna.
0
Jak zagrali jaka klepa piękna.
2
Mascherano ładnie wyczyścił.
0
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hymn_Argentyny chyba mają słowa z tego co tu pisze.
3
Kto bogatemu zabroni xD
7
Postaram się zapamiętać nicki osób które piszą, że Argentyna nie ma szans, a pewnie gdy wygra będą pisać jak to oni wierzyli w Argentynę i byli pewni ich wygranej.
0
Kross
0
Nie wiem co jest gorsze nie wyjść z grupy czy dostać historyczny wynik 7-1.
0
Napisałem sucharek. Próba hejtu nie udana.
0
Honorowy ;P
0
Chciałem oglądnąć mecz Brazylia-Niemcy na redtbue, ale gwałtów nie akceptują.
Taki sucharek ;)
0
Jaki rekord jest straconych bramek w półfinale?xD
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=884901351538548&set=a.443591475669540.121342.443080359053985&type=1
0
Ciekawe co sobie myśli Neymar ;)
0
Nie wiem czy to Brazylia gra tak słabo czy Niemcy tak dobrze. Coś boję się o finał.
0
5-0 ahahahhahahaaha
0
4-0 hahahhahahahaaa
0
3-0 Pogrom :DDD
0
To będzie łatwy mecz z Brazylią. Klose rekord gratuluje.
0
W Brazylii nie ma kogo teraz kto by ciągnął ich grę. Bez Neymara nie przejdą przez Niemców.
0
Muller nie może być królem strzelców przecież to będzie katastrofa...
0
W Barcelonie rotacje? Heheszki jedyne rotacje były w tedy, gdy któryś z głównych obrońców miał kontuzję...