0

Chyba za Messiego, on przynajmniej gra pressing i wywalczy piłkę w górze.

1

Myślałem, że bramka!!!

0

Powinni zmienić Messiego!

0

A strzały z dystansu to nie dzisiaj rozumiem?

4

Brazylia vs Niemcy też był nie godzien jak może jeden z faworytów przegrać wynikiem 7-1.

0

Kto bogatemu zabroni, ale jak mu dają to czemu ma nie grać?

0

Gdzie ten obrońca Holandii w piłkę trafił? Ja tam widzałem jak Garaya w twarz kopnął.

2

Karny! Przecież w twarz go trafił!

0

Za słabo podał, ale ładnie jak narazie Argentyna.

0

Jak zagrali jaka klepa piękna.

2

Mascherano ładnie wyczyścił.

0

http://pl.wikipedia.org/wiki/Hymn_Argentyny chyba mają słowa z tego co tu pisze.

3

Kto bogatemu zabroni xD

7

Postaram się zapamiętać nicki osób które piszą, że Argentyna nie ma szans, a pewnie gdy wygra będą pisać jak to oni wierzyli w Argentynę i byli pewni ich wygranej.

0

Kross

0

Nie wiem co jest gorsze nie wyjść z grupy czy dostać historyczny wynik 7-1.

0

Napisałem sucharek. Próba hejtu nie udana.

0

Honorowy ;P

0

Chciałem oglądnąć mecz Brazylia-Niemcy na redtbue, ale gwałtów nie akceptują.
Taki sucharek ;)

0

Jaki rekord jest straconych bramek w półfinale?xD

0

Ciekawe co sobie myśli Neymar ;)

0

Nie wiem czy to Brazylia gra tak słabo czy Niemcy tak dobrze. Coś boję się o finał.

0

5-0 ahahahhahahaaha

0

4-0 hahahhahahahaaa

0

3-0 Pogrom :DDD

0

To będzie łatwy mecz z Brazylią. Klose rekord gratuluje.

0

W Brazylii nie ma kogo teraz kto by ciągnął ich grę. Bez Neymara nie przejdą przez Niemców.

0

Muller nie może być królem strzelców przecież to będzie katastrofa...

0

W Barcelonie rotacje? Heheszki jedyne rotacje były w tedy, gdy któryś z głównych obrońców miał kontuzję...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?