Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakbym tego "speca" w tej TVP spotkał to bym na niego napluł... Słabo gramy gdzie? Bramek nie ma bo sędzia ślepy...
0
Fabri dokładniej Pique to rasowy napastnik trafił by!
0
Iniesta gra nie martwcie się!
0
Tylko nie to!
0
Smutno trochę, że Alves ma odejść tyle chwil przeżytych z nim, tych złych i dobrych. Jak odejdzie to i tak będę go bardzo dobrze pamiętał szczególnie siatka założona CR7.
0
Transfer prawie niemożliwy. Real go nie sprzeda bo to przyszłość ich defensywy.
0
Smutny dzień, coś się kończy a coś się zaczyna! Najlepszy kapitan jakiego Barcelona miała, profesjonalista potrafił cieszyć się z gry, a nie bezsensownego rzucania się do gardła, serce drużyny wiele można powiedzieć o Puyolu. Nie tylko był wzorem do naśladowania przez piłkarzy Barcelony, ale każdej drużyny. W naszych sercach na zawsze, podziwiany przez cały świat byłeś zawsze z Barceloną i mam nadzieje, że zostaniesz do końca! Mam nadzieje, że udasz się na szczęśliwą emeryturę, lecz nie odchodź z sceny piłki nożnej. Gracies Puyol!
0
Jak tam mecz przebiega bo dopiero co przyszedłem i wynik marny jak na takiego rywala.
0
Sędzia wydrukował mecz i tyle według mnie jakby dostali tego karnego to było by 2-1 i mogli by ich jeszcze bardziej pogrążyć bo mieli siły a tak to na końcu widać zmęczenie.
0
Uwielbiam te derby:
-Komedia
-Brutalność
-Bramki
-MMA
Wszystko w jednym :D
0
Drewno czemu nie strzeliło?
0
Przecież Costa zaraz coś tam zrobi im ;D widać jak się gotuje :)
0
Przecież to Arbelona faulował xDDDD
0
Zidane do Krysi "przewróć się w polu karnym będzie karny już dzwoniliśmy"
0
Wielki sreal nas pokona mówiliście... dajcie spokój przecież jaki oni grają wygrywają tylko ogórkami z typu schalke co traci 20 punktów do lidera... ;]
0
Goal!!!!!!!!!!!
0
Atletico gra bajkę! masakra co oni z nimi robią i ten real ma nas pokonać dobre!
0
Hahahahhahahaaa PEPE!!!!!!!!!!!
0
Ale mecz, emocje są :D
0
Krysia? xD jaki faul?xD
0
2-1 powinno być już!
0
GOAL!!!!!!1
0
Dzięki twojemu 12 zawodniku -3, ale nie martw się w GD będziecie płakać :D
0
Jak Barca i Atletico ma wygrać z Realem jak tam mają sędziego na każdy mecz...
0
Karny!!!
0
Hmm emocje ich noszą bo to derby, bardziej są skupieni na gryzieniu siebie niż na meczu.
1
Real Madryt przegra z nami i przestaną być tak pewni siebie. Bo jak czytałem kibiców komentarze to już przegraliśmy i jesteśmy bez szans, a zdziwią się :D
0
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t31/q71/s720x720/1622370_806178766077474_1065413502_o.jpg
0
Szukam jakiegoś zdjęcia, ale nie widzę, żeby miał tatuaż na tych zdjęciach.
0
Sracie się tego Realu jak nie wiem co. Wygrali mecz 6:0 z słabym Schalke co traci 20 pkt do lidera, wiadomo to czynni ich postrachem strach się bać. Przed meczem z City też mieliśmy dostać ostre lanie a co wyszło to wszyscy wiedzą. Tak samo przed ostatnim Gran Derbi też mieliśmy dostać, a pokonaliśmy Real, więc zluzujcie, pokażemy RM gdzie ich miejsce.