0

Jakbym tego "speca" w tej TVP spotkał to bym na niego napluł... Słabo gramy gdzie? Bramek nie ma bo sędzia ślepy...

0

Fabri dokładniej Pique to rasowy napastnik trafił by!

0

Iniesta gra nie martwcie się!

0

Tylko nie to!

0

Smutno trochę, że Alves ma odejść tyle chwil przeżytych z nim, tych złych i dobrych. Jak odejdzie to i tak będę go bardzo dobrze pamiętał szczególnie siatka założona CR7.

0

Transfer prawie niemożliwy. Real go nie sprzeda bo to przyszłość ich defensywy.

0

Smutny dzień, coś się kończy a coś się zaczyna! Najlepszy kapitan jakiego Barcelona miała, profesjonalista potrafił cieszyć się z gry, a nie bezsensownego rzucania się do gardła, serce drużyny wiele można powiedzieć o Puyolu. Nie tylko był wzorem do naśladowania przez piłkarzy Barcelony, ale każdej drużyny. W naszych sercach na zawsze, podziwiany przez cały świat byłeś zawsze z Barceloną i mam nadzieje, że zostaniesz do końca! Mam nadzieje, że udasz się na szczęśliwą emeryturę, lecz nie odchodź z sceny piłki nożnej. Gracies Puyol!

0

Jak tam mecz przebiega bo dopiero co przyszedłem i wynik marny jak na takiego rywala.

0

Sędzia wydrukował mecz i tyle według mnie jakby dostali tego karnego to było by 2-1 i mogli by ich jeszcze bardziej pogrążyć bo mieli siły a tak to na końcu widać zmęczenie.

0

Uwielbiam te derby:
-Komedia
-Brutalność
-Bramki
-MMA
Wszystko w jednym :D

0

Drewno czemu nie strzeliło?

0

Przecież Costa zaraz coś tam zrobi im ;D widać jak się gotuje :)

0

Przecież to Arbelona faulował xDDDD

0

Zidane do Krysi "przewróć się w polu karnym będzie karny już dzwoniliśmy"

0

Wielki sreal nas pokona mówiliście... dajcie spokój przecież jaki oni grają wygrywają tylko ogórkami z typu schalke co traci 20 punktów do lidera... ;]

0

Goal!!!!!!!!!!!

0

Atletico gra bajkę! masakra co oni z nimi robią i ten real ma nas pokonać dobre!

0

Hahahahhahahaaa PEPE!!!!!!!!!!!

0

Ale mecz, emocje są :D

0

Krysia? xD jaki faul?xD

0

2-1 powinno być już!

0

GOAL!!!!!!1

0

Dzięki twojemu 12 zawodniku -3, ale nie martw się w GD będziecie płakać :D

0

Jak Barca i Atletico ma wygrać z Realem jak tam mają sędziego na każdy mecz...

0

Karny!!!

0

Hmm emocje ich noszą bo to derby, bardziej są skupieni na gryzieniu siebie niż na meczu.

1

Real Madryt przegra z nami i przestaną być tak pewni siebie. Bo jak czytałem kibiców komentarze to już przegraliśmy i jesteśmy bez szans, a zdziwią się :D

0

Szukam jakiegoś zdjęcia, ale nie widzę, żeby miał tatuaż na tych zdjęciach.

0

Sracie się tego Realu jak nie wiem co. Wygrali mecz 6:0 z słabym Schalke co traci 20 pkt do lidera, wiadomo to czynni ich postrachem strach się bać. Przed meczem z City też mieliśmy dostać ostre lanie a co wyszło to wszyscy wiedzą. Tak samo przed ostatnim Gran Derbi też mieliśmy dostać, a pokonaliśmy Real, więc zluzujcie, pokażemy RM gdzie ich miejsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?