0

Messi biega bo dopiero co włączyłem?

3

Może faktycznie to prawda, jeśli Barcelona nie wygrywa LM, albo inna drużyna pokonuje Barcelonę po drodze wygrywa LM.

0

Ludzie w sumie nie ma co płakać, my tylko 1:0 przegraliśmy z Atletico ;)

0

Hiszpania woli grać na czyimś terenie! Brawo Hiszpania>all.

0

Chelsea do domu... Wait oni są w domu!

0

Hiszpański finał mam nadzieje, że będzie. Hiszpańska piłka to potęga, nie jakieśta tam angielskie czy niemieckie.

3

Ja tam życzę, Atletico żeby wygrali LLiga i LM najbardziej zasłużyli. Nie ma wielkich gwiazd trzymają się razem jako drużyna i jak pięknie grają. Nie wiem jedynie co z tym Realem bo po wczoraj mocni się wydają, ale jak to się mówi mecz meczowi nie równy.

1

Nie, ja bym go już nie chciał.

5

Bayern zagrał 4FUN :D

0

Nie zdecydowanie nie

0

5:0 dobrze :D

0

To co 0:7 teraz na Bayernie?: )

0

papa bayern...

0

Sędzia co ten jak obrońca Realu tak ciałem wszedł to nic a jak Ribery to faul...

0

David Luiz & Oscar & Willian.

0

Aktualizacja: Lewandowski & Aubameyang, Suarez & Coutinho i Mario Balotelli.

5

Od dzisiaj grajmy tak jak Chelsea 9 obrońców i jeden napastnik wszystko wygramy.

0

Co wybronił!

0

Reus czy Ozil? Albo obydwoje why not?

0

Mam pytanie jakie strony przemawiają za Gotze w stosunku do Reusa.
Według mnie Reus jest:
-szybszy
-lepszy technicznie
-silne uderzenie
-lepszy przegląd pola

0

Mecz ładny, ale dalej uważam, że Bayern przejdzie dalej.

0

Co jak co nie trafił ale Muller to taki as pola karnego.

0

Reus>Gotze jak ja bym chciał Reusa w Barcelonie.

0

Gotze Mario boska...

0

Muller wchodzi i są strzały a tak to brak strzałów jakichkolwiek.

0

Bayern się zmęczył się już.

0

Neuer albo Muller z przypadku.

0

Bayern

0

Robben widzę strzał kometa...

0

Właśnie niech wpuści Mullera co z przypadku strzela, przydał by się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?