Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi biega bo dopiero co włączyłem?
3
Może faktycznie to prawda, jeśli Barcelona nie wygrywa LM, albo inna drużyna pokonuje Barcelonę po drodze wygrywa LM.
0
Ludzie w sumie nie ma co płakać, my tylko 1:0 przegraliśmy z Atletico ;)
0
Hiszpania woli grać na czyimś terenie! Brawo Hiszpania>all.
0
Chelsea do domu... Wait oni są w domu!
0
Hiszpański finał mam nadzieje, że będzie. Hiszpańska piłka to potęga, nie jakieśta tam angielskie czy niemieckie.
3
Ja tam życzę, Atletico żeby wygrali LLiga i LM najbardziej zasłużyli. Nie ma wielkich gwiazd trzymają się razem jako drużyna i jak pięknie grają. Nie wiem jedynie co z tym Realem bo po wczoraj mocni się wydają, ale jak to się mówi mecz meczowi nie równy.
1
Nie, ja bym go już nie chciał.
5
Bayern zagrał 4FUN :D
0
Nie zdecydowanie nie
0
5:0 dobrze :D
0
To co 0:7 teraz na Bayernie?: )
0
papa bayern...
0
Sędzia co ten jak obrońca Realu tak ciałem wszedł to nic a jak Ribery to faul...
0
David Luiz & Oscar & Willian.
0
Aktualizacja: Lewandowski & Aubameyang, Suarez & Coutinho i Mario Balotelli.
5
Od dzisiaj grajmy tak jak Chelsea 9 obrońców i jeden napastnik wszystko wygramy.
0
Co wybronił!
0
Reus czy Ozil? Albo obydwoje why not?
0
Mam pytanie jakie strony przemawiają za Gotze w stosunku do Reusa.
Według mnie Reus jest:
-szybszy
-lepszy technicznie
-silne uderzenie
-lepszy przegląd pola
0
Mecz ładny, ale dalej uważam, że Bayern przejdzie dalej.
0
Co jak co nie trafił ale Muller to taki as pola karnego.
0
Reus>Gotze jak ja bym chciał Reusa w Barcelonie.
0
Gotze Mario boska...
0
Muller wchodzi i są strzały a tak to brak strzałów jakichkolwiek.
0
Bayern się zmęczył się już.
0
Neuer albo Muller z przypadku.
0
Bayern
0
Robben widzę strzał kometa...
0
Właśnie niech wpuści Mullera co z przypadku strzela, przydał by się.