Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zlatan już przebił tą bramką Balo ;]
0
Sędzia co to było?
0
Lepiej już gramy teraz tylko przycisnąć.
0
Żółta powinna być!
0
Brawo Xavi!
0
Kompany to jest bydlak
0
Brak strzałów ;/
0
Messi mój królu wygraj nam ten mecz
0
Emocje mnie roznoszą :D
0
Fernadinho nie jest jakiś wielki.
0
Zaczynam pomału wierzyć, że Pique zaczyna przejmować dowództwo w obronie od Puyola.
0
Nie płakałem jak Ronadlo tańczył z Marcelo to czemu teraz też mam nie płakać, dla mnie taniec to radość zabawa w końcu piłka nożna to zabawa...
0
To już nie można się cieszyć ze zdobytej bramki tańcząc? Najlepiej jak wszyscy po strzelonym golu zachowają cisze i niech nikt nawet nie próbuje celebrować gola...
0
Fabregas to mnie zadziwia najlepszy pomocnik na świecie ;)
0
Nie wiem która ładniejsza Neymara czy Balotelli, jak wy sądzicie?
0
Poszedłem do wc a tutaj już 4-0 kto strzelił?
0
Kto strzelił bo dopiero przyszedłem?
0
Cesc to geniusz wszedł i brama :D
0
Dobry dzień był wczoraj, City spuchło już nie takie straszne, tak samo Atletico, mamy szanse na lidera nic tylko się cieszyć :D
0
Coś Atletico spuchło po meczu z Realem wgl czy Atletico nie miało bramkarza na ławce rezerwowych? xD
0
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale oszczędza się na Mundial? Jeśli nie to proszę mi to wytłumaczyć.
0
http://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1558573_1408878262694536_877289258_n.jpg
0
Suarez sezon życia :) napastnik kompletny.
0
Na rezerwę bym go wziął, ale nic po za tym ;)
0
Oglądając ten filmik stwierdzam, że my tak kiedyś graliśmy bo wszyscy zapierdzielali i była wymiana pozycjami teraz tego wgl nie ma.
0
Yaya Ture, aż szkoda tego czytać kupować gościa co ma 31 lat. Gdzie tutaj logika sprzedać Xaviego(legende Barcelony) co ma 34 lata i kupić Toure który ma 31 lat...
0
Po pierwsze co zrobił źle, że nagle wszyscy go zaczęli skreślać w końcu to nie on gra na boisku tylko nasi bez żądzy wygranej.
Po drugie z takim nickiem lepiej się nie wypowiadaj bo to nie forum o j.bieber...
0
City po raz pierwszy i nie ostatni w tym roku starci punkty u siebie :D
0
W sumie poziom sędziowania taki sam jak u nas ;]
0
1-0 dla Chelsea