0

Zlatan już przebił tą bramką Balo ;]

0

Sędzia co to było?

0

Lepiej już gramy teraz tylko przycisnąć.

0

Żółta powinna być!

0

Brawo Xavi!

0

Kompany to jest bydlak

0

Brak strzałów ;/

0

Messi mój królu wygraj nam ten mecz

0

Emocje mnie roznoszą :D

0

Fernadinho nie jest jakiś wielki.

0

Zaczynam pomału wierzyć, że Pique zaczyna przejmować dowództwo w obronie od Puyola.

0

Nie płakałem jak Ronadlo tańczył z Marcelo to czemu teraz też mam nie płakać, dla mnie taniec to radość zabawa w końcu piłka nożna to zabawa...

0

To już nie można się cieszyć ze zdobytej bramki tańcząc? Najlepiej jak wszyscy po strzelonym golu zachowają cisze i niech nikt nawet nie próbuje celebrować gola...

0

Fabregas to mnie zadziwia najlepszy pomocnik na świecie ;)

0

Nie wiem która ładniejsza Neymara czy Balotelli, jak wy sądzicie?

0

Poszedłem do wc a tutaj już 4-0 kto strzelił?

0

Kto strzelił bo dopiero przyszedłem?

0

Cesc to geniusz wszedł i brama :D

0

Dobry dzień był wczoraj, City spuchło już nie takie straszne, tak samo Atletico, mamy szanse na lidera nic tylko się cieszyć :D

0

Coś Atletico spuchło po meczu z Realem wgl czy Atletico nie miało bramkarza na ławce rezerwowych? xD

0

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale oszczędza się na Mundial? Jeśli nie to proszę mi to wytłumaczyć.

0

Suarez sezon życia :) napastnik kompletny.

0

Na rezerwę bym go wziął, ale nic po za tym ;)

0

Oglądając ten filmik stwierdzam, że my tak kiedyś graliśmy bo wszyscy zapierdzielali i była wymiana pozycjami teraz tego wgl nie ma.

0

Yaya Ture, aż szkoda tego czytać kupować gościa co ma 31 lat. Gdzie tutaj logika sprzedać Xaviego(legende Barcelony) co ma 34 lata i kupić Toure który ma 31 lat...

0

Po pierwsze co zrobił źle, że nagle wszyscy go zaczęli skreślać w końcu to nie on gra na boisku tylko nasi bez żądzy wygranej.
Po drugie z takim nickiem lepiej się nie wypowiadaj bo to nie forum o j.bieber...

0

City po raz pierwszy i nie ostatni w tym roku starci punkty u siebie :D

0

W sumie poziom sędziowania taki sam jak u nas ;]

0

1-0 dla Chelsea

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?