0

Obrony City taka słaba :D Messi Neymar Alexis proszę! A co do Hazarda świetny jest!

0

Kiedy była ostatnio taka sytuacja, że po 22 kolejkach Barcelona i Real nie są liderami?

0

Raczej wątpię bo poprzednio Real szybko odpadł z gry o mistrzostwo,a Atletico nie było, aż takim rywalem.

0

Coś czuje, że o mistrzostwo przesądzą mecze z Realem i Atletico. Zbrójmy się Barcelono zbrójmy!

0

Ktoś mi jeszcze powie, że w La Liga jest tylko Barca i Real. Liga wspaniała dawno takich emocji w lidze nie było ;D Nadal jesteśmy w grze!

0

Ale beka kurde jakie emocje xD

0

Proszę niech real przegra to mi humor poprawi :D

0

AS i Marca "Morderca" już to widzę xD

0

Czemu wy tak ślepo szukacie zastępce Xaviego w wychowankach?
Po pierwsze po co szukać kogoś podobnego do Xaviego, jest wielu utalentowanych zawodników co by przydali się na tą pozycję nie koniecznie o stylu gry Xaviego.
Po drugie nie koniecznie wychowankowie Barcy są najlepsi na świecie, lepiej jest czasami poszukać gdzieś indziej.
Po co cały czas klepać ten sam styl gry, według mnie przydał by się ktoś nowy i jakaś nowa taktyka by odświeżyć nasz arsenał, bo jedyne co mamy to tylko tiki taka co już większość zespołów zna i nie działa na nich.

0

Powiedzcie mi, że atak nie trzeba wzmacniać to was wyśmieje. Tyle okazji i skuteczność żadna, nie mamy żadnego zawodnika który będzie potrafił strzelić bramkę, jeśli Messi jest bez formy to wymiękamy...

0

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!

0

Populacja sezonowców zmniejsza się ;]

0

Nie ma mnie 25 minut i przegrywamy 3:2 ;o

0

Kto strzelił bo dopiero co przyszedłem?

0

Nie widać coś wgl Messiego.

0

Zaczynam się obawiać bo Bayern tak samo przed dwumeczem z nami nie przegrał żadnego spotkania ;/

0

Ale to Levante nam napsuło krwi :)

0

Niech ronaldo poluje na trofea bo co to za pilkarz dla którego ważniejsze trofea indywidualnie niż drużynowe. A tak to martwi mnie skuteczność Messiego oby się przełamał.

0

Martwi mnie skuteczność Messiego.

0

Kibicuj Interowi przynajmniej nie będę musiał czytać twoich postów...

0

Messi zagrał w stylu Fabregasa, bo Iniesta w tym sezonie to cień samego siebie.

0

Kto podawał na pierwszy hattrick Messiego? Ronaldinho. Teraz pierwszy hattrick Tello a kto podawał? Messi :D Przypadek nie sondze :D

0

Tello niech Ci te bramki skrzydeł dodają :D

0

Messi z Tello tak jak za dawnych czasów Ronaldinho z Messim ;D Czyżby Tello miał by być nowym Messim?:D

0

Ale Messi z Tello się zgrali :D

0

Wiecie co sobie myślę, że tak w wieku 29+ niech Messi będzie grał jako rozgrywający.

0

Niech mu ta bramka doda motywacji :)

0

Brawo Tello :)

0

Co to za remis jak tak gramy...

0

kąta*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?