0

Dobra cicho tam nie wiem jak by wsadził bramkę z takiego konta...

0

Ile mamy jeszcze remisować, dostawać 7-0 żeby zorientować się, że zawodnik typu Xavi, Alves się wypalili(oczywiście szacunek mam, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy). Trzeba wzmocnić formacje pomocy,obrony... Tiki taka to już jest przez wszystkie kluby świetnie znana i z łatwością radzona(autobus).

0

Chciałeś zabłysnąć nie udało się ;] Takie info to był troll i dostał perma bana :)

0

Czemu Messi stoi?:OOOOOOO

0

Tak zapatrzeni na tych wychowanków a taka prawda, że nie grają za świetnie teraz transferów a nie ślepo bez żadnych efektów ufać wychowanką.

0

Co jak co, ale patrzę i chyba trzeba kupić kogoś nowego na każdą formację... Każda formacja bez pomysłu na grę, tylko podanie, podanie co nic nie zrobimy... Martino niech ma jaja i niech zacznie wprowadzać coś nowego bo teraz to co gramy to piach...

0

Niby mówicie, że nie potrzebujemy takich graczy jak Mata, Reus czy ktokolwiek inny, ale z taką grą i brakiem świeżości nic nie ugramy nie zawsze wychowankowie dają sukcesy :)

0

Nic nie widać na tej powtórce...

0

Gramy bez stylu, nawet to nie jest tiki taka, to co teraz robimy to możemy nie wiem jak nazwać ;/

0

Jak mu wywalił xd

0

Ten sędzia to kretyn ;o

0

Nawet za miliard nie zmienił bym...

0

Messi 4, Ronaldo 3 ;D

0

Coś za często Pique udziela wywiadów mógłby dać spokój i trenować nad swoją zwinoscią.

0

Za dużo jest anty fanów Barcelony w końcu przytłamszeni erą Barcy.

0

W tym roku królu mój zdobędziesz tryplet i wygrasz swój pierwszy mundial i już nie będzie ludzi którzy powiedzą, że nie jesteś najlepszym piłkarzem w historii.

0

Brawa zasłużył :)

0

No to teraz czas :D

0

Ale mi serce bije...xD

0

dałbym permabana.

0

Lewy brameczka z Realem :D

0

Co się pytali Zlatana Ronaldo i Messiego?

0

A kogo byś ty chciał z BvB?

0

Najlepsza bramka zdecydowanie Ibra.

0

A żeby podbudować swój autorytet musiałeś podać staż ile już kibicujesz?
Tak naprawdę nie różnisz się od byle sezonowca obaj jesteście tylko statystyką.

0

Xavi i Ramos nie wiem co tam robią :)

0

Xavi?;o

0

W sumie czemu nie Messi? Przecież to w końcu on prowadził Barce do półfinału ligi mistrzów, wygrania ligi hiszpańskiej, w golach nie był dużo gorszy od ronaldo pomimo kontuzji.

0

Ciekawa statystyka z tym Espanoylem.

0

Ribery

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?