Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra cicho tam nie wiem jak by wsadził bramkę z takiego konta...
0
Ile mamy jeszcze remisować, dostawać 7-0 żeby zorientować się, że zawodnik typu Xavi, Alves się wypalili(oczywiście szacunek mam, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy). Trzeba wzmocnić formacje pomocy,obrony... Tiki taka to już jest przez wszystkie kluby świetnie znana i z łatwością radzona(autobus).
0
Chciałeś zabłysnąć nie udało się ;] Takie info to był troll i dostał perma bana :)
0
Czemu Messi stoi?:OOOOOOO
0
Tak zapatrzeni na tych wychowanków a taka prawda, że nie grają za świetnie teraz transferów a nie ślepo bez żadnych efektów ufać wychowanką.
0
Co jak co, ale patrzę i chyba trzeba kupić kogoś nowego na każdą formację... Każda formacja bez pomysłu na grę, tylko podanie, podanie co nic nie zrobimy... Martino niech ma jaja i niech zacznie wprowadzać coś nowego bo teraz to co gramy to piach...
0
Niby mówicie, że nie potrzebujemy takich graczy jak Mata, Reus czy ktokolwiek inny, ale z taką grą i brakiem świeżości nic nie ugramy nie zawsze wychowankowie dają sukcesy :)
0
Nic nie widać na tej powtórce...
0
Gramy bez stylu, nawet to nie jest tiki taka, to co teraz robimy to możemy nie wiem jak nazwać ;/
0
Jak mu wywalił xd
0
Ten sędzia to kretyn ;o
0
Nawet za miliard nie zmienił bym...
0
Messi 4, Ronaldo 3 ;D
0
Coś za często Pique udziela wywiadów mógłby dać spokój i trenować nad swoją zwinoscią.
0
Za dużo jest anty fanów Barcelony w końcu przytłamszeni erą Barcy.
0
W tym roku królu mój zdobędziesz tryplet i wygrasz swój pierwszy mundial i już nie będzie ludzi którzy powiedzą, że nie jesteś najlepszym piłkarzem w historii.
0
Brawa zasłużył :)
0
No to teraz czas :D
0
Ale mi serce bije...xD
0
dałbym permabana.
0
Lewy brameczka z Realem :D
0
Co się pytali Zlatana Ronaldo i Messiego?
0
A kogo byś ty chciał z BvB?
0
Najlepsza bramka zdecydowanie Ibra.
0
A żeby podbudować swój autorytet musiałeś podać staż ile już kibicujesz?
Tak naprawdę nie różnisz się od byle sezonowca obaj jesteście tylko statystyką.
0
Xavi i Ramos nie wiem co tam robią :)
0
Xavi?;o
0
W sumie czemu nie Messi? Przecież to w końcu on prowadził Barce do półfinału ligi mistrzów, wygrania ligi hiszpańskiej, w golach nie był dużo gorszy od ronaldo pomimo kontuzji.
0
Ciekawa statystyka z tym Espanoylem.
0
Ribery