0

Kibice szacunek!

0

Teraz tak na koniec brameczka Sergio i może być koniec meczu.

0

Fabregas kontuzja ?:(*((((

0

11 listopada jest idioto. Jak ty chodzisz do szkoły 11 listopada to pozdro :D

0

Fabregas mistrzu kocham Cie!

0

@Sergio

0

Współczuje Serio, jak szans masz nie dostawać to odejdź dla twojego dobra. Mogę dostać minusy ale taka prawda po co blokować szanse chłopakowi by się rozwinąć.

0

Ten gostek powinien dostać bana na zawsze a każde jego konto powinno być banowane. Widać jakich kibiców ma real..

0

Kto strzelił na 3-0?

0

A mógł Neymar zabić :D

0

Bo boli ich -6 punktów xD

0

On powiedział że Song nie gra dobrych zawodów?:OOOOOOOOOOOOOOOO

0

Pedro macie gnoje za Messiego !!!!!!

0

Fabs-Song oni się rozumieją czas w Arsenalu dał im to zgranie

0

Neymar!!!

0

Sędzie żółte bo jest gra za ostra.

0

Będę się śmiał z Ciebie jak Zlatan dostanie ją albo Ribery!

0

Kontuzja

0

Proponuje ban dla MisterExecutor za prowokacje.

0

Co się dzieje w tym meczu? ;o totalne dno, Messi kontuzja a my sobie nie radzimy.

0

Co według was by było lepsze kontuzja Messiego czy przegrany mecz ?

0

Widzieliście ten atak na nogę Messiego !

0

ZAJEBISCIE UWIELBIAM TO ! Te kontuzje ...

0

Już myślałem że Messi kontuzja ;o

0

Valdes

0

Ale zagubieni jesteśmy :P

0

Xavi dobrze zagrał to nie jego wina że neymar był na spalonym.

0

Narazie mało spokoju :)

0

Songu profesorek :D

0

A song dwóch sobie zatrzymuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?