Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kibice szacunek!
0
Teraz tak na koniec brameczka Sergio i może być koniec meczu.
0
Fabregas kontuzja ?:(*((((
0
11 listopada jest idioto. Jak ty chodzisz do szkoły 11 listopada to pozdro :D
0
Fabregas mistrzu kocham Cie!
0
@Sergio
0
Współczuje Serio, jak szans masz nie dostawać to odejdź dla twojego dobra. Mogę dostać minusy ale taka prawda po co blokować szanse chłopakowi by się rozwinąć.
0
Ten gostek powinien dostać bana na zawsze a każde jego konto powinno być banowane. Widać jakich kibiców ma real..
0
Kto strzelił na 3-0?
0
A mógł Neymar zabić :D
0
Bo boli ich -6 punktów xD
0
On powiedział że Song nie gra dobrych zawodów?:OOOOOOOOOOOOOOOO
0
Pedro macie gnoje za Messiego !!!!!!
0
Fabs-Song oni się rozumieją czas w Arsenalu dał im to zgranie
0
Neymar!!!
0
Sędzie żółte bo jest gra za ostra.
0
Będę się śmiał z Ciebie jak Zlatan dostanie ją albo Ribery!
0
Kontuzja
0
Proponuje ban dla MisterExecutor za prowokacje.
0
Co się dzieje w tym meczu? ;o totalne dno, Messi kontuzja a my sobie nie radzimy.
0
Co według was by było lepsze kontuzja Messiego czy przegrany mecz ?
0
Widzieliście ten atak na nogę Messiego !
0
ZAJEBISCIE UWIELBIAM TO ! Te kontuzje ...
0
Już myślałem że Messi kontuzja ;o
0
Valdes
0
Ale zagubieni jesteśmy :P
0
Xavi dobrze zagrał to nie jego wina że neymar był na spalonym.
0
Narazie mało spokoju :)
0
Songu profesorek :D
0
A song dwóch sobie zatrzymuje