0

Serio Song 6.0 ? ja bym dał mu 8.0 a Bartra 8.5 ;)

0

Za lekko Alexis :D

0

Sergio to taki nasz diamencik co powinniśmy go szlifować, a nie żeby grzał ławę...

0

Karny kur*a

0

Ile ma już Neymar asyst ?

0

Xavi się zrekompensował za pierwszą połowę :)

0

Neymar Alexis oni się świetnie rozumieją :D Jeszcze Messi i bosko

0

Song i Bartra to takie profesorki w obronie :D

0

Alexis :D

0

Song bardzo ładnie dzisiaj powinni na niego częściej stawiać

0

Znaczy Tello mój błąd

0

Adriano ! xD

0

Marc ładnie ale faulu nie było ;o

0

Co jak co dawno gola Xaviego nie widziałem, miło :D

0

Xavi ale klepa ;D

0

Bartra mnie zadziwia :D

0

BOże ...

0

Ehh 2-2 ;/

0

2-1 Levante !!! Co gostek zrobił xD

0

Mecz meczowi nie równy ale wiesz z taką grą Real dostanie 5-0 :)

0

Real jest taki słaby że jak przegramy z nimi to będzie wielka porażka także czekam na Gran Derbi :d

0

Lubię Neymar Messi Alexis ale bardzo chciałbym zobaczyć Neymar-Aguero-Messi :)

0

To my wygramy LM zobaczycie to będzie sezon Barcy ;) Wgl nie wyobrażam sobie tego że taki Bayern może obronić jako pierwsza drużyna LM...

0

Jakie wyniki były ?

0

Poprzeczka :(((((

0

Tak jak mówiłem 3:3 wierzę !

0

3:3 wierzę :D tak jak Borrusia z Malagą :D

0

Negredo

0

też mnie to denerwuje tylko że oni mają dobrą broń na autobusy stałe fragmenty które również mają bardzo świetne...

0

Jak tak patrze to mamy dobrą obronę w porównaniu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?