Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Serio Song 6.0 ? ja bym dał mu 8.0 a Bartra 8.5 ;)
0
Za lekko Alexis :D
0
Sergio to taki nasz diamencik co powinniśmy go szlifować, a nie żeby grzał ławę...
0
Karny kur*a
0
Ile ma już Neymar asyst ?
0
Xavi się zrekompensował za pierwszą połowę :)
0
Neymar Alexis oni się świetnie rozumieją :D Jeszcze Messi i bosko
0
Song i Bartra to takie profesorki w obronie :D
0
Alexis :D
0
Song bardzo ładnie dzisiaj powinni na niego częściej stawiać
0
Znaczy Tello mój błąd
0
Adriano ! xD
0
Marc ładnie ale faulu nie było ;o
0
Co jak co dawno gola Xaviego nie widziałem, miło :D
0
Xavi ale klepa ;D
0
Bartra mnie zadziwia :D
0
BOże ...
0
Ehh 2-2 ;/
0
2-1 Levante !!! Co gostek zrobił xD
0
Mecz meczowi nie równy ale wiesz z taką grą Real dostanie 5-0 :)
0
Real jest taki słaby że jak przegramy z nimi to będzie wielka porażka także czekam na Gran Derbi :d
0
Lubię Neymar Messi Alexis ale bardzo chciałbym zobaczyć Neymar-Aguero-Messi :)
0
To my wygramy LM zobaczycie to będzie sezon Barcy ;) Wgl nie wyobrażam sobie tego że taki Bayern może obronić jako pierwsza drużyna LM...
0
Jakie wyniki były ?
0
Poprzeczka :(((((
0
Tak jak mówiłem 3:3 wierzę !
0
3:3 wierzę :D tak jak Borrusia z Malagą :D
0
Negredo
0
też mnie to denerwuje tylko że oni mają dobrą broń na autobusy stałe fragmenty które również mają bardzo świetne...
0
Jak tak patrze to mamy dobrą obronę w porównaniu xD