Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alba to za bardzo nerwus ;)
0
ale Messi to geniusz taki nacisk na niego a potrafi się utrzymać bardzo ważna cecha napastnika :D
0
Czy ja tam widziałem Del Bosque ? xD
0
Pirlo przeszedł jakoś z Milanu do Juventusu to czemu Iker ma nie przejść do Barcy jestem za ale czy raczej to plotka ;)
0
A co ma do gadania PSG jak zawodnik chce odejść chyba że chcą go na siłę trzymać ;/
0
Przyszłość Barcelony :D Oby dobrze wykorzystali ich potencjał, zmarnować takich zawodników to głupota :)
0
No tak każdy ma chyba zły dzień bierzesz mecz towarzyski do tego z ogórkami na poważnie ? No to nie dziwię się jak chcecie danych zawodników po jednym meczu sprzedawać ;)
0
Wiadomo mecz z ogórkami jeśli zagrasz źle to jesteś nikim i najlepiej Cie sprzedać bo jesteś słaby
0
Haha ten chciał go przewrócić xD
0
Vamos Tito :)
0
Kupiłbym Agger i jakiegoś jeszcze jednego obrońcę taniej by to wyszło i wcale nie jest gorszy od Luiza ;)
0
Kto strzelił ?
0
Tak wal od razu 45 mln to pomyślą dają 45 to powiedzmy 50mln a tak to pomału w górę i może uda się nawet taniej kupić... Kiepscy z was biznesmeni ;)
0
TO nie są moje słowa tylko tak chciałem pokazać komentarz kibica rm.pl no ale widzę że tutaj również są debile którzy nie umieją przeczytać że napisany jest nick u góry. A to że nie dałem cudzy słowa świadczy to, że chciałem sprawdzić czy tylko tam są tacy debile...
0
Tengu
Nie interesują mnie gole z ogórkami, które strzela Messi. W ostatnim sezonie Cristiano był najlepszym zawodnikiem najbardziej prestiżowych rozgrywek świata - Ligi Mistrzów, a także w bezpośrednich pojedynkach z Barceloną przeciwko Messiemu był od niego lepszy. Nie wiem po co te spory.
Niestety nagrodę na 90% znowu dostanie Messi. Dlaczego? Dlatego, że Barcelona uchodzi za drużynę krzywdzoną przez faszystowski Real Madryt, który tylko kupuje gwiazdy, a Ronaldo to dla większości dziennikarskich hien żeluś i arogant. I nie zmieni tego nic, bo po prostu Barcelona jest pieszczoszkiem UEFY i dziennikarzy i choćby Messi kopał piłkę w trybuny i oszukiwał fiskusa to i tak będzie najmilszy, najsłodszy i jedyny. Real jest po prostu klubem nielubianym bo ludzie są zazdrośni, boją się dominacji Królewskich i wolą wizerunek uciskanych Katalończyków (najbogatszy rejon w Hiszpanii swoją drogą)... tu działa polityka i kasa.
Widzisz i nie grzmisz ...
0
Piszą że nie powinno być Messiego w tej trójce ... Że Krystyna powinna wygrać,że jak Messi wygra to skandal. Tylko bym robił zdjęcia tych komentarzy i zrobić film"poziom inteligencji kibiców Realu"
0
Szczerze to patrząc obiektywnie
1.Ribery
1.Messi
3.Ronaldo
I w sumie ciężko stwierdzić który z tych dwóch :)
0
Coraz bardziej wierzę w ten transfer ;) Jeśli zawodnik chce dojść i obniżyć pensje jesteśmy już w połowie drogi teraz kwestia naszego zarządu :)
0
Brać go nim nam go Bayern ukradnie nawet za taką cenę ;)
0
Co jak co Tata ładnie sobie pod porządkował drużynę :D Nawet Messi biega już nie ma chodzenia tylko wysoki pressing, za bardzo rozpieszczany był nasz Messi ;)
0
Musi zostać to jest nasz maestro :D
0
Motywacja ? ;>
0
Dongou
0
Hahahaha dobił mnie komentarz na pewnym czacie Od dzieciństwa aż po grób Barcelona to mój WRÓG xD
0
Ludzie prawa strona też istnieje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Niech sobie trafi Neymar i będzie bardzo dobry mecz :D
0
Cesc i wszystko jasne :D
0
8-0 :D
0
Tak :)
0
Adriano mówiłem że mamy taką pakę tylko David Luiz :D