0

Alba to za bardzo nerwus ;)

0

ale Messi to geniusz taki nacisk na niego a potrafi się utrzymać bardzo ważna cecha napastnika :D

0

Czy ja tam widziałem Del Bosque ? xD

0

Pirlo przeszedł jakoś z Milanu do Juventusu to czemu Iker ma nie przejść do Barcy jestem za ale czy raczej to plotka ;)

0

A co ma do gadania PSG jak zawodnik chce odejść chyba że chcą go na siłę trzymać ;/

0

Przyszłość Barcelony :D Oby dobrze wykorzystali ich potencjał, zmarnować takich zawodników to głupota :)

0

No tak każdy ma chyba zły dzień bierzesz mecz towarzyski do tego z ogórkami na poważnie ? No to nie dziwię się jak chcecie danych zawodników po jednym meczu sprzedawać ;)

0

Wiadomo mecz z ogórkami jeśli zagrasz źle to jesteś nikim i najlepiej Cie sprzedać bo jesteś słaby

0

Haha ten chciał go przewrócić xD

0

Vamos Tito :)

0

Kupiłbym Agger i jakiegoś jeszcze jednego obrońcę taniej by to wyszło i wcale nie jest gorszy od Luiza ;)

0

Kto strzelił ?

0

Tak wal od razu 45 mln to pomyślą dają 45 to powiedzmy 50mln a tak to pomału w górę i może uda się nawet taniej kupić... Kiepscy z was biznesmeni ;)

0

TO nie są moje słowa tylko tak chciałem pokazać komentarz kibica rm.pl no ale widzę że tutaj również są debile którzy nie umieją przeczytać że napisany jest nick u góry. A to że nie dałem cudzy słowa świadczy to, że chciałem sprawdzić czy tylko tam są tacy debile...

0

Tengu
Nie interesują mnie gole z ogórkami, które strzela Messi. W ostatnim sezonie Cristiano był najlepszym zawodnikiem najbardziej prestiżowych rozgrywek świata - Ligi Mistrzów, a także w bezpośrednich pojedynkach z Barceloną przeciwko Messiemu był od niego lepszy. Nie wiem po co te spory.

Niestety nagrodę na 90% znowu dostanie Messi. Dlaczego? Dlatego, że Barcelona uchodzi za drużynę krzywdzoną przez faszystowski Real Madryt, który tylko kupuje gwiazdy, a Ronaldo to dla większości dziennikarskich hien żeluś i arogant. I nie zmieni tego nic, bo po prostu Barcelona jest pieszczoszkiem UEFY i dziennikarzy i choćby Messi kopał piłkę w trybuny i oszukiwał fiskusa to i tak będzie najmilszy, najsłodszy i jedyny. Real jest po prostu klubem nielubianym bo ludzie są zazdrośni, boją się dominacji Królewskich i wolą wizerunek uciskanych Katalończyków (najbogatszy rejon w Hiszpanii swoją drogą)... tu działa polityka i kasa.

Widzisz i nie grzmisz ...

0

Piszą że nie powinno być Messiego w tej trójce ... Że Krystyna powinna wygrać,że jak Messi wygra to skandal. Tylko bym robił zdjęcia tych komentarzy i zrobić film"poziom inteligencji kibiców Realu"

0

Szczerze to patrząc obiektywnie
1.Ribery
1.Messi
3.Ronaldo

I w sumie ciężko stwierdzić który z tych dwóch :)

0

Coraz bardziej wierzę w ten transfer ;) Jeśli zawodnik chce dojść i obniżyć pensje jesteśmy już w połowie drogi teraz kwestia naszego zarządu :)

0

Brać go nim nam go Bayern ukradnie nawet za taką cenę ;)

0

Co jak co Tata ładnie sobie pod porządkował drużynę :D Nawet Messi biega już nie ma chodzenia tylko wysoki pressing, za bardzo rozpieszczany był nasz Messi ;)

0

Musi zostać to jest nasz maestro :D

0

Motywacja ? ;>

0

Dongou

0

Hahahaha dobił mnie komentarz na pewnym czacie Od dzieciństwa aż po grób Barcelona to mój WRÓG xD

0

Ludzie prawa strona też istnieje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Niech sobie trafi Neymar i będzie bardzo dobry mecz :D

0

Cesc i wszystko jasne :D

0

8-0 :D

0

Tak :)

0

Adriano mówiłem że mamy taką pakę tylko David Luiz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?