Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cesc potrzebuje grać jako maestro i widać efekty jego gry !;D
0
A gadali że Cesc słaby i sprzedać go do United pfff napewno !
0
Cesc
0
Song + Fabregas=Zgranie :D
0
Kto jest teraz kapitanem ? ;D
0
Neymar szuka Messiego chce się podlizać mu :D
0
Adriano kolejny mecz ładnie gra :D ale mamy pakę tylko David Luiz i potrójna :D
0
Cesc :D
0
Ney Messi i Fabs dobrze się dogadują :D
0
Neymar widzę że z Fabregasem też się dogaduje :D
0
Messi i Neymar
0
Xavi popadł w śmiech :D
0
Xavi zapuścił brodę i gra jak za dawnych czasów jednak bródka daje dużo ;D Pirlo ma to samo :D
0
70 % :D motywacja dużo daje :D
0
Messi tylko nie kontuzja :(
0
Ciekawe co sobie myśli Neymar :D
0
Zauważyliście że po PK Alves w formie oby tak dalej :D
0
3-0 :D
0
Nie macie jakieś lepszej transmisji gdzie nie zacina się cały czas ?
0
I znowu jakieś dziecko minusuje wszystkie komentarze ...
0
Stara Barca Powraca ?:D :D:D:D:D:D
0
Już nie raz takie mecze były i co ? Barcelona wychodziła bez szwanku i nie było bezmózgich faulów żeby podlecieć jak stoi tyłem i wypi*rdolić go za przeproszeniem ...
0
Dobra Messi odrobił się i pewnie zejdzie :D
0
Ciekawe co myśli sobie teraz Neymar czy błąd zrobił czy jednak nie ;>
0
Podejrzewam że próbują, podkreślam próbują zdemotywować zawodników Barcelony i przypomnieć wygraną Wisły :)
0
Zauważył ktoś jak ładnie gra dzisiaj Adriano ? bezbłędnie :)
0
Pamiętam artykuł. Bartra: Czuje się pewniejszy. Tsa widać ;)
0
0
Potrzeba zawodników w środku obrony, bo nie ma konkurencji i Pique stoi w miejscu i gra piach bo nie czuje presji że może usiąść na ławce.
0
Dobra w końcu koniec :)