0

Cesc potrzebuje grać jako maestro i widać efekty jego gry !;D

0

A gadali że Cesc słaby i sprzedać go do United pfff napewno !

0

Cesc

0

Song + Fabregas=Zgranie :D

0

Kto jest teraz kapitanem ? ;D

0

Neymar szuka Messiego chce się podlizać mu :D

0

Adriano kolejny mecz ładnie gra :D ale mamy pakę tylko David Luiz i potrójna :D

0

Cesc :D

0

Ney Messi i Fabs dobrze się dogadują :D

0

Neymar widzę że z Fabregasem też się dogaduje :D

0

Messi i Neymar

0

Xavi popadł w śmiech :D

0

Xavi zapuścił brodę i gra jak za dawnych czasów jednak bródka daje dużo ;D Pirlo ma to samo :D

0

70 % :D motywacja dużo daje :D

0

Messi tylko nie kontuzja :(

0

Ciekawe co sobie myśli Neymar :D

0

Zauważyliście że po PK Alves w formie oby tak dalej :D

0

3-0 :D

0

Nie macie jakieś lepszej transmisji gdzie nie zacina się cały czas ?

0

I znowu jakieś dziecko minusuje wszystkie komentarze ...

0

Stara Barca Powraca ?:D :D:D:D:D:D

0

Już nie raz takie mecze były i co ? Barcelona wychodziła bez szwanku i nie było bezmózgich faulów żeby podlecieć jak stoi tyłem i wypi*rdolić go za przeproszeniem ...

0

Dobra Messi odrobił się i pewnie zejdzie :D

0

Ciekawe co myśli sobie teraz Neymar czy błąd zrobił czy jednak nie ;>

0

Podejrzewam że próbują, podkreślam próbują zdemotywować zawodników Barcelony i przypomnieć wygraną Wisły :)

0

Zauważył ktoś jak ładnie gra dzisiaj Adriano ? bezbłędnie :)

0

Pamiętam artykuł. Bartra: Czuje się pewniejszy. Tsa widać ;)

0

0

Potrzeba zawodników w środku obrony, bo nie ma konkurencji i Pique stoi w miejscu i gra piach bo nie czuje presji że może usiąść na ławce.

0

Dobra w końcu koniec :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?