0

Czy tylko mnie denerwuje że Bayern gra strasznie podobnie do nas... nie czuje żebyśmy byli teraz tacy unikatowi :(

0

1-0 Bayern...

0

Bayern czy City ? :D Bo ja za City :)

0

Jeszcze nie dawno Bartra to drewno :D jakie były wyniki reszty spotkań ?

0

Tak szczerze możecie mnie minusować ale nie czuję żeby Iniesta był taki wspaniały jak wszyscy zachwalają go... ładnie przejdzie, zaczaruje ale co więcej, mało asyst i goli. Nie przekłada się na wynik spotkania co jest najważniejsze, więc pytam się jak to jest że Iniesta uważany jest za naszego najlepszego pomocnika według mnie Xavi daje nam więcej niż Iniesta. Nie dość że według was Iniesta nigdy nie zagrał słabego spotkania...

0

Ma ktoś transmisję bez lagów ?

0

Ładną pakę ma Arsenal teraz moja druga ulubiona drużyna zaraz po Barcelonie :)

0

Borrusia 1-0

0

Dobra idę czytać ból dupy na RM ;D popcorn jest także papa :D

0

-5 w madrycie :D

0

macie jakąś transmisje bez lagów ?

0

Costa jest słaby !!!!!!!!

0

O kosmos xD

0

pewnie bramka teraz ....

0

Costa jaki ten gostek jest słaby

0

Arbeloa żółta w końcu należy się ...

0

żółta dla bale ...

0

Jaki wynik ma Real ?xd

0

no to super zaczyna się ;/

0

2013.09.24, godz. 21:52, ciapek19
Messi burak ręki nie podał. Ale i tak będą mówić że ronaldo to primityw

Takie tam komentarze na rm xdddd

0

Już hattrick powinien być !

0

śmiechłem, a jakby to Messi napisał że nie chciał podać mi ręki to już nie było by, że wina Messiego. Ewidentnie widać, że Messi ma wyciągniętą dłoń a Baena omija go..

0

ładnie pedro ma już 5 bramek strzelonych w lidze ;o zaskoczył mnie :)

0

wgl widzieliście jak w tej akcji gostek podciął songa ?

0

Gol to gol skończ pi*dolić

0

czcionką*

0

co się dzieje z cionką ?

0

2-1 BVB

0

Valdes :D

0

karny xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?