0

A mógł zabić :P

0

Ponoć PL to taka twarda gra a tam za lekkie popchnięcie już żółte dostają.

0

Jeśli Ibra nie dostanie Złotej Piłki to jestem w szoku ;o

0

Ma ktoś link do bramek Ibry? :)

0

Brakuje mi tylko wypowiedzi o Fabregasie.

0

Jak uważacie karny był na lewym? :)

0

Cesc według mnie godnie zastąpi Xaviego. Jak ja go uwielbiam razem z Messim moi ulubieni piłkarze :P

0

Widzicie ten gol dodał Messiemu formy :D

0

A o Iniescie to nie wspomnisz co nie? Bo wszystko co złe to Xavi.

0

Messi król wrócił !!

0

Mascherano ładnie czyści

0

Karny !

0

Alexis uczył się wrzutek od Alvesa xD

0

To co Juve mówimy papa ?:D

0

2-2 :D

0

Jaka piłka nożna jest nie sprawiedliwa :D

0

Varane miał kilka dobrych meczy teraz ta opinia jaki to on dobry jest pryśnie :D

0

Karny :D

0

Z Anglii to ja kibicuje Arsenalowi i City :D

0

Nie wykorzystane szanse się mszczą :)

0

Co z tego jak raz grają jak z nut, a potem wielkie nic :)

0

City to dla mnie wielka nie wiadoma raz wygrywają 7/0, a raz przegrywają przez głupie błędy.

0

3-0 ManC Negredo

0

ładnie to Casillas wybronił :D

0

Pogba to mi się z Yaya Toure kojarzy podobny styl gry :D

0

Bez obrazy dla Ronaldo ale w tym pomarańczowym wygląda jak laluś ;D przypomniała mi się piosenka ken i barbie xD

0

A niech w końcu dostanie Ronaldo tą Złotą piłkę, i tak już nie przegoni Messiego lata zrobią swoje :) Ale zapewne Ribery wygra.

0

Co ty gadasz Xavi teraz poprawił się w stosunku do początku sezonu -.-

0

Messi jaki wolny jest co z nim jest ?

0

TE WRZUTKIIIII!!!!!!!!! co to było ? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?