Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A mógł zabić :P
0
Ponoć PL to taka twarda gra a tam za lekkie popchnięcie już żółte dostają.
0
Jeśli Ibra nie dostanie Złotej Piłki to jestem w szoku ;o
0
Ma ktoś link do bramek Ibry? :)
0
Brakuje mi tylko wypowiedzi o Fabregasie.
0
Jak uważacie karny był na lewym? :)
0
Cesc według mnie godnie zastąpi Xaviego. Jak ja go uwielbiam razem z Messim moi ulubieni piłkarze :P
0
Widzicie ten gol dodał Messiemu formy :D
0
A o Iniescie to nie wspomnisz co nie? Bo wszystko co złe to Xavi.
0
Messi król wrócił !!
0
Mascherano ładnie czyści
0
Karny !
0
Alexis uczył się wrzutek od Alvesa xD
0
To co Juve mówimy papa ?:D
0
2-2 :D
0
Jaka piłka nożna jest nie sprawiedliwa :D
0
Varane miał kilka dobrych meczy teraz ta opinia jaki to on dobry jest pryśnie :D
0
Karny :D
0
Z Anglii to ja kibicuje Arsenalowi i City :D
0
Nie wykorzystane szanse się mszczą :)
0
Co z tego jak raz grają jak z nut, a potem wielkie nic :)
0
City to dla mnie wielka nie wiadoma raz wygrywają 7/0, a raz przegrywają przez głupie błędy.
0
3-0 ManC Negredo
0
ładnie to Casillas wybronił :D
0
Pogba to mi się z Yaya Toure kojarzy podobny styl gry :D
0
Bez obrazy dla Ronaldo ale w tym pomarańczowym wygląda jak laluś ;D przypomniała mi się piosenka ken i barbie xD
0
A niech w końcu dostanie Ronaldo tą Złotą piłkę, i tak już nie przegoni Messiego lata zrobią swoje :) Ale zapewne Ribery wygra.
0
Co ty gadasz Xavi teraz poprawił się w stosunku do początku sezonu -.-
0
Messi jaki wolny jest co z nim jest ?
0
TE WRZUTKIIIII!!!!!!!!! co to było ? xD