0

LoL xD

0

Gwiżdżą !

0

A bo myślicie że Fabregas pójdzie tyle lat starał się trafić tutaj w przeciwieństwie do Thiago widać że on kocha Barcelonie i w końcu nadeszła szansa Fabregasa aby pokazał że jest wart zastąpić Xaviego :D

0

Będę pamiętać o Tobie za wszystkie radosne jak i złe chwile jakie obdarowałeś Barcelonę ;D jakoś tak w sercu brak :(

0

W sumie przesadziłem :)

0

Jeśli to prawda to ładnie fałszywy jest guardiola, tyle lat tito był jego asystentem a później takie słowa coś mi się nie wydaje ale jeśli to prawda to trafi w moich oczach guardiola :)

0


Villa

0

Wgl ładną sobie robimy opinie... Teraz to nikt nie będzie od nas chciał drogo kupować zawodników tylko będą tak dobrze konwersować że będziemy oddawać ich za marne pieniądze... A zaś kupować jakiś zawodników to po grube miliony ;/

0

Oddać za darmo najlepszego strzelca Hiszpanii :D Co to się dzieje ;)

0

Powodzenia Abi ! będziemy pamiętać ;)

0

W Polsce z tego co zauważyłem nie lubią Barcelony, ponieważ ich kluby ostatnimi czasy nie mogą się pochwalić takimi licznymi zdobytymi pucharami i też uważają że każdy zawodnik Barcelony to aktor :) Bo jak to jest w świadomości Polaków zazdroszczą cudzego i potrafią cieszyć się tylko z cudzego nieszczęścia zamiast patrzyć się na własne boisko ;)

0

On albo Thiago Silva i będzie można zniszczyć Bayern :D

0

Wiadomo bo większość tutaj to ludzie którzy idą za tłumem...
Gdzie szacunek dla Generała którego dni piłkarza pomału dobiegają końca :(
Najważniejszy zawodnik w Barcelonie razem z Puyolem a taki szacunek dostaje. Wstyd...

0

Niech odchodzi, albo jesteś na dobre i na złe albo po prostu idziesz jeszcze zatęsknisz za Barceloną ;) Ogólnie tutaj pokazał jak bardzo w sercu ma Barcelone ^^ Jeśli kocha to poczeka właśnie Thiago idź a potem nie płacz że Ci źle ;)

0

Zjedź sobie niżej i przeczytaj jak obraża Messiego ;> Po prostu odpłacam mu pięknym za nadobne ;)

0

Kiedy ktokolwiek grodził więzieniem jakiemuś graczowi ? ;> chyba to musiał być skończony debil. Ja nie wchodzę na ich stronkę i nie wypisuje jaki to CR7 jest zły... ;)

0

0

Nie, będę płakał że strzelił bramkę, że świetnie się zapowiada jest w formie. Najlepiej będę hejtował wszystko i wszystkich ;)

0

True :)

0

Kot w worku ?;>

0

Ładnie Neymar :D

0

Leże i płacze xD

0

Tak samo jak na początku sezonu skreśliliście Songa i Alexisa a teraz im buty liżecie. Jakie to przykre jest że nie potraficie wspierać całej drużyny tylko wypominacie błędy a gdy zaczynają być sukcesy to wszyscy nagle twierdzą że oni zawsze wierzyli w nich.

0

Jeszcze będziecie przepraszać Tito za te wszystkie hejty na niego jak wygra potrójną koronę ... ;)

0

Wiadomo już trenuje asysty pod Messiego :P

0

Ja teraz czuje że Argentyna wygra Mistrzostwa Świata :)

0

kupili*

0

Jak narazie Neymar to się nie popisał :P ale tam przymykam na to oko chce zobaczyć go w Barcy :D a co jak co Thiago Silva to jest gość czemu myśmy go nie pupili go wcześniej :(

0

A czego Real nie obserwuje, cały czas słyszę że kogoś chce kupić ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?