Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
LoL xD
0
Gwiżdżą !
0
A bo myślicie że Fabregas pójdzie tyle lat starał się trafić tutaj w przeciwieństwie do Thiago widać że on kocha Barcelonie i w końcu nadeszła szansa Fabregasa aby pokazał że jest wart zastąpić Xaviego :D
0
Będę pamiętać o Tobie za wszystkie radosne jak i złe chwile jakie obdarowałeś Barcelonę ;D jakoś tak w sercu brak :(
0
W sumie przesadziłem :)
0
Jeśli to prawda to ładnie fałszywy jest guardiola, tyle lat tito był jego asystentem a później takie słowa coś mi się nie wydaje ale jeśli to prawda to trafi w moich oczach guardiola :)
0
Villa
0
Wgl ładną sobie robimy opinie... Teraz to nikt nie będzie od nas chciał drogo kupować zawodników tylko będą tak dobrze konwersować że będziemy oddawać ich za marne pieniądze... A zaś kupować jakiś zawodników to po grube miliony ;/
0
Oddać za darmo najlepszego strzelca Hiszpanii :D Co to się dzieje ;)
0
Powodzenia Abi ! będziemy pamiętać ;)
0
W Polsce z tego co zauważyłem nie lubią Barcelony, ponieważ ich kluby ostatnimi czasy nie mogą się pochwalić takimi licznymi zdobytymi pucharami i też uważają że każdy zawodnik Barcelony to aktor :) Bo jak to jest w świadomości Polaków zazdroszczą cudzego i potrafią cieszyć się tylko z cudzego nieszczęścia zamiast patrzyć się na własne boisko ;)
0
On albo Thiago Silva i będzie można zniszczyć Bayern :D
0
Wiadomo bo większość tutaj to ludzie którzy idą za tłumem...
Gdzie szacunek dla Generała którego dni piłkarza pomału dobiegają końca :(
Najważniejszy zawodnik w Barcelonie razem z Puyolem a taki szacunek dostaje. Wstyd...
0
Niech odchodzi, albo jesteś na dobre i na złe albo po prostu idziesz jeszcze zatęsknisz za Barceloną ;) Ogólnie tutaj pokazał jak bardzo w sercu ma Barcelone ^^ Jeśli kocha to poczeka właśnie Thiago idź a potem nie płacz że Ci źle ;)
0
Zjedź sobie niżej i przeczytaj jak obraża Messiego ;> Po prostu odpłacam mu pięknym za nadobne ;)
0
Kiedy ktokolwiek grodził więzieniem jakiemuś graczowi ? ;> chyba to musiał być skończony debil. Ja nie wchodzę na ich stronkę i nie wypisuje jaki to CR7 jest zły... ;)
0
0
Nie, będę płakał że strzelił bramkę, że świetnie się zapowiada jest w formie. Najlepiej będę hejtował wszystko i wszystkich ;)
0
True :)
0
Kot w worku ?;>
0
Ładnie Neymar :D
0
Leże i płacze xD
0
Tak samo jak na początku sezonu skreśliliście Songa i Alexisa a teraz im buty liżecie. Jakie to przykre jest że nie potraficie wspierać całej drużyny tylko wypominacie błędy a gdy zaczynają być sukcesy to wszyscy nagle twierdzą że oni zawsze wierzyli w nich.
0
Jeszcze będziecie przepraszać Tito za te wszystkie hejty na niego jak wygra potrójną koronę ... ;)
0
Wiadomo już trenuje asysty pod Messiego :P
0
Ja teraz czuje że Argentyna wygra Mistrzostwa Świata :)
0
kupili*
0
Jak narazie Neymar to się nie popisał :P ale tam przymykam na to oko chce zobaczyć go w Barcy :D a co jak co Thiago Silva to jest gość czemu myśmy go nie pupili go wcześniej :(
0
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/295606_460247997394172_2038997193_n.jpg
Thierry Henry
0
A czego Real nie obserwuje, cały czas słyszę że kogoś chce kupić ...