Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aż tak bardzo zależy Ci na tym pucharze ? Bo mi bardziej żeby się młodsi ogrywali a pieprzyć ten puchar :D
0
Nic się nie dzieje :D jeszcze się wyrobicie :P
0
True :D
0
To Pedro podawał do sędziego ?
0
Wgl Barca tak ma wpojone że jak mają sytuacje strzelecką to nie oddają strzałów, ciężko im się wyprowadza kontry bo nauczeni są że musi być ktoś ustawiony zamiast ktoś iść inwidualnie to się boją ;)
0
Oby :d
0
Nie wiem czy to ma wpływ ale pamiętam że CR7 założył wcześniej Facebooka niż Leo mogę się mylić o ile też mówimy tutaj też o Fb :)
0
Teraz to bym chciał Hummelsa i Silve żeby do nas przyszli, ale czy to możliwe to nie wiem
0
Ulubione napoje Realu Madryt:Mirinda i Coca cola:Zero xD
Ulubiony napój CR7:Reed's :D
0
Ja tam bym się napił pół litra z 2010 :D
0
Real:Jaki trener tacy zawodnicy, jacy zawodnicy tacy kibice ... :)
0
CR zrobił więcej żółta i czerwona :D Messi na takie podarunki po prostu nie zasługiwał ale ten Cristiano Ronaldo to jest gość ...
0
0
Yeaa ::D:DD
0
0
A mówią że Messi jest arogantem i bucem...
0
0
0
Kurde zawał :D
0
Haha :D podoba mi się taka sytuacja :D wchodzę tutaj mamy beke :D a wchodzę na rm.pl i chcą się tam pozabijać xD
0
Coś czuje że krysia nie wytrzyma i jeszcze pobije własnych kolegów ;D
0
Oby Real to przegrał
0
GOOLLL !
0
Ja nie rozumieć twojego języka, polecam stronkę rm.pl tam znajdziesz wspólny język z kolegami ;D
0
0
0
A czemu sezonowiec przypuszczając że urodził się 2001 to w tedy co grał Roni miał od 2 do 7 lat to wątpię żeby widział go w akcji. Czemu go nazywasz sezonowcem jego wina że urodził się w 2001 ? Przynajmniej jak Barca została upokorzona przez Bayern nie przestał jej kibicować jak część osób ;)
0
Leo dawno już go przerósł ale nikt tak jak roni nie robił takiego show ;D
0
Szacun dla Ciebie Miki że pomimo takiego najazdu na Cb nie przestałeś kibicować Barcelonie i nie zmieniłeś konta na tej stronie :D
0
Widzieliście twarz Roury jak coś pytał Messiego ?