0

@jarjar04 śmiecie w białych koszulkach zapewne ;D

0

Białe śmiecie wywalać na własną stronę i sobie tam zgłaszajcie do administracji o minusy

0

Ale mamy napad

0

Kto tak cały czas minusuje ! ?

0

Kto cały czas minusuje wszystkie posty ?

0

Tutaj dobrze się Villa zachował :D

0

Ale wypier*olił :D

0

Pinto nas ratuje ;o

0

Jak bardzo bym chciał żeby Xavi miał z 28 lat ;D

0

Trzeba nam napastnika ! bo nasz atak to marność bez Messiego życia nie mamy ;/

0

Villa ;(

0

Villa dwie 90 % akcje i dwie zrypał . Why ?

0

I tak najlepiej całe to zakichane spotkanie zagrał Song ten błąd to nie jego winna bo gdzie była obrona !

0

Dawno nie były takie złe czasy :(

0

Kto mówił że Pique gra dobrze ? ;>

0

A co z Songiem on nie walczy ? Według mnie najlepszy zawodnik tego spotkania ;/

0

Jakby(niemożliwe) że Messi by odszedł to co by się z nami działo ;o jakie to smutne ale prawdziwe ;(

0

W tak bardzo ciężkiej chwili kocham być kibicem.
Wrócimy silniejsi z nowymi świeżymi graczami.
VeB !

0

Według mnie Alvesa i Pedro już w tamtym sezonie nie powinno być w Barcelonie

0

Song najgorszy transfer ? pfffff widać teraz że to trener skazał go na takie o nim zdanie że go nie wystawiał. Tito out !

0

Song co jak co gra bardzo dobrze ;)

0

Muszą grę uspokoić :D

0

Gol nic się nie stało tylko brońcie się śmiało !: D

0

Wydaje mi się że Barca bardziej by była zmotywowana że Real przeszedł.
Real przeszedł a my nie i od razu lepiej by im się grało :D

0

Tak patrząc Real i Barca bardzo pewnie się czuli w półfinałach myśleli że imiona same wygrają a tutaj taki uj ;D

0

CristianoRonaldo co tak przesiadujesz na stronie Barcy ?;D

0

Gundogan czemu :(

0

Ja chce Hummelsa tak bardzo go chce w Barcy jakbym był szefuniem to od razu bym go kupował ;>

0

Łał co się stało nagle komentator po nim ciskał że co on gra a tutaj druga połowa i jaki Hummels zachwalany ;o

0

@N2O w sumie tacy sami kibice są tutaj podczas meczu połowa składu miała iść do sprzedaży u nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?