Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jarjar04 śmiecie w białych koszulkach zapewne ;D
0
Białe śmiecie wywalać na własną stronę i sobie tam zgłaszajcie do administracji o minusy
0
Ale mamy napad
0
Kto tak cały czas minusuje ! ?
0
Kto cały czas minusuje wszystkie posty ?
0
Tutaj dobrze się Villa zachował :D
0
Ale wypier*olił :D
0
Pinto nas ratuje ;o
0
Jak bardzo bym chciał żeby Xavi miał z 28 lat ;D
0
Trzeba nam napastnika ! bo nasz atak to marność bez Messiego życia nie mamy ;/
0
Villa ;(
0
Villa dwie 90 % akcje i dwie zrypał . Why ?
0
I tak najlepiej całe to zakichane spotkanie zagrał Song ten błąd to nie jego winna bo gdzie była obrona !
0
Dawno nie były takie złe czasy :(
0
Kto mówił że Pique gra dobrze ? ;>
0
A co z Songiem on nie walczy ? Według mnie najlepszy zawodnik tego spotkania ;/
0
Jakby(niemożliwe) że Messi by odszedł to co by się z nami działo ;o jakie to smutne ale prawdziwe ;(
0
W tak bardzo ciężkiej chwili kocham być kibicem.
Wrócimy silniejsi z nowymi świeżymi graczami.
VeB !
0
Według mnie Alvesa i Pedro już w tamtym sezonie nie powinno być w Barcelonie
0
Song najgorszy transfer ? pfffff widać teraz że to trener skazał go na takie o nim zdanie że go nie wystawiał. Tito out !
0
Song co jak co gra bardzo dobrze ;)
0
Muszą grę uspokoić :D
0
Gol nic się nie stało tylko brońcie się śmiało !: D
0
Wydaje mi się że Barca bardziej by była zmotywowana że Real przeszedł.
Real przeszedł a my nie i od razu lepiej by im się grało :D
0
Tak patrząc Real i Barca bardzo pewnie się czuli w półfinałach myśleli że imiona same wygrają a tutaj taki uj ;D
0
CristianoRonaldo co tak przesiadujesz na stronie Barcy ?;D
0
Gundogan czemu :(
0
Ja chce Hummelsa tak bardzo go chce w Barcy jakbym był szefuniem to od razu bym go kupował ;>
0
Łał co się stało nagle komentator po nim ciskał że co on gra a tutaj druga połowa i jaki Hummels zachwalany ;o
0
@N2O w sumie tacy sami kibice są tutaj podczas meczu połowa składu miała iść do sprzedaży u nas.