Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrykBarca przecież ten chłop też leciał ostro. Czemu nie patrzysz na ten aspekt. Mógł on odpuścić jak był spóźniony, po za tym sędzia po analizie anulował więc kto ma rację ja czy ty
5
Dla mnie jest niesamowite, że lecisz z przeciwnikiem na piłkę. On z przeciwnej strony, ty jesteś pierwszy przy piłce robisz dosłownie ten sam ruch czyli kopiesz w piłkę on jest spóźniony ty nie. Niefortunnie twoja noga ląduje na jego kostce bo był spóźniony w odwrotnej sytuacji, gdybyś ty był spóźniony to on wchodzi Ci w kostkę i niby ty za to masz dostać czerwoną kartkę. Gdzie nie było żadnego wślizgu ani intencji by przeciwnika sfaulować
0
Yamalowi rozum odebrało jak Atletico zaczęło grać w 10
0
Ferran ty placku zasrany
0
Kounde jakie tragedia podanie xD
1
Granie z tym pachołem w napadzie
0
Nie wiem czy Yamal wie, że nie musi wjeść do bramki by zdobyć bramkę
1
Orłowski załamany bo mu czerwona mecz zabiła i Real może stracić punkty
1
By miał akcję jak Messi jakby trafił xd
0
Najbardziej mnie bawi jak się śmietankowi pojawili na stronie obiektywni. Po 20 komentarzy na stronie, ale czerwo dla nich 100 % xD
1
Hahaha jaki skandal, że on wgl dał czerwo. Oboje kopią w piłkę to jakby inaczej się ułożyło to co czerwo dla zawodnika Atletico?
1
Przestańmy grać w piłkę i nie wybijajmy piłek kurwa.
2
Ty to może Martin miał nie kopać w piłkę. Co to ma być
0
Przecież to nie jest czerwo. Oboje kopali w piłkę, a Martin był pierwszy co to ma być
1
Bastoni przybądź
1
Niech już się pozbędą tego Apostoła z klubu. Teraz ani nie czujesz się pewnie z nim na boisku, a jak przychodzi z nim klepać piłę to koślawe ma nogi i nie idzie z nim czegoś sensownego rozegrać. Luis Enrique wspominał, że wiedział jak Araujo ma piłkę to trzeba go presować bo on nie umie grać nogami.
Z Yamalem nie pogra nawet na obieg nie pobiegnie, tak bezużytecznego piłkarza dawno nie wiedziałem jakby była szansa, że Inter by go chciał to włączyłbym go w transfer Bastoniego
24
haha jesteś kibicem Atletico cieszysz się, że nie będzie drugiej żółtej, a tutaj sędzia cyk bezpośrednia czerwona xD
2
czyli nie ma spalonego git xD
0
tak mi się wydaje, że spalony
1
Debil ma żółtą i leci wślizgiem xD
0
Co ten chłop odwalił xDDD
9
Simeone przecież sam nadepnął Olmo xD
0
Martin łamał spalonego
0
przesada takie coś nie trafić
4
jak to nie był faul na Olmo? xD
0
ale trzeba przyznać, że Atletico w ataku jak leci z kontry to nawet fajnie to u nich wygląda. Namęczymy się z nimi w tej lidze mistrzów oj namęczymy
0
jak widzę naszego bramkarza zawsze tak wysoko to lekki stresik nie powiem xD
1
co to było xDD przecież my na kontrę mogliśmy pójść
1
ale Fermin z Yamalem genialna współpraca.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika