0

Robert ciągnie repkę

0

ale ta kamera jest kijowa

8

co za kompromitacja xDDDDDDDDDDDDDDDDDd

3

wieśniaki z Polski na hymn gwizdają

3

Z tej perspektywy chyba nie da się bardziej pokazać, że Llorente traci dopiero równowagę w momencie trafienia Carvajala jego nóg. Co za absurd, że tutaj nie było karnego

9

dobra kij z tym Atletico będziemy musieli sami zatopić Real

1

Czy Valverde dalej jest najlepszym piłkarzem na świecie czy po tej czerwonej to już nie?

3

NAJLEPSZY PIŁKARZ NA ŚWIECIE Z CZERWEM xD

1

no tu mnie sędzia zaskoczył xd

0

ale brama xDDDDD

3

Czemu jak Atletico zalicza wylew w obronie to strzelają bramkę, a jak Real zalicza wylew w obronie to Atletico kopie się po głowie? xD

5

My tutaj karnego nie dostaliśmy, Real za podobny faul dostał karnego xD

2

Za taki sam faul dzisiaj na Yamalu nam karnego nie odgwizdali xD

0

Zajebiste te powtórki które są na korzyść Realu xD

7

Wiadomo Carvajal bez żółtej, a przeciwko Atletico wyciąga od razu

0

ale ich rozpykali xD

16

Uwielbiam to jak Orłowski pyta, a co to się stało Juliano Simeone, po czym dostaje powtórkę i milczy co za śmieć

0

Jak za takie coś Carajval nie dostaje żółtą

3

Chłop go wyciął, ale co tam czysto xD

1

To jest ten straszny Arsenal którego miała się obawiać Barcelona, że nas zjedzą i przeżują

4

Jaki jest sens ryzykować zdrowiem Joana Garcii? Niech wejdzie Szczęsny

0

Kocham Raphinhe wywalczył rzut karny, asystował Ferminowi i Lewemu i strzelił bramkę MVP

3

Raphinha to człowiek stworzony do wielkich spotkań

0

Dla Kosowskiego w studiu kontrowersja jest sytuacja z Cancelo, ale brak czerwa za DOGSO już nie xD

3

Przecież to DOGSO było gdzie jest czerwona kartka?

0

Yamal i Lewy to są nie poważni xDDDD

0

Lewandowski to powinien być przyspawany do ławki. Nawet piłki nie potrafi przyjąc bo mu na kilometr odlatuje

0

Gdzie tutaj niby faul xD

0

Brak mi De Jonga w tym meczu

0

Co oni robią do uja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?