Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak Rashford nie wejdzie z trybem pogrom drużyny z Premier League to my tutaj nie strzelimy
0
Yamal dostosował się poziomem do Raphinhy xD
5
4 na 3 co oni robią xDDDDDDDDDDD
5
Czyżby rewanż z Atletico na 110 % wychodził nam teraz, że my siły grać nie mamy? xD
3
Raphinha chyba pijany jest xD
2
Raphinha niestety, ale po połowie zmiana xD
0
Po co oni kombinują na siłę te rzuty rożne
0
Raphinha wszystko robi źle xD
2
Raphinha gra tak słabo od jakiegoś czasu
5
Pietuszewski położył Otamendiego jak Messi Boatenga xD
4
ale Oscar potańczył xDDD
2
genialna strategia ferrari, dwie żółte flagi to przytrzymajmy ich i zmieńmy im na zielonej fladze xD
1
Grande strategia czyli po ferrari xD
2
dawaj Maxiu z takim gridem to top 4 realne xD
Kurde, ale oddaje aktualnie f1 świetne widowisko w końcu prawdziwe wyprzedanie
1
to jest ten rok xD
1
to trzeba mieć szczęście w swoim kraju już przed wyścigiem się rozwalić xd
0
Jak Hadjar taki czas to jakby Max nie wyleciał to mógł coś powalczyć z mercedesami
1
@mekston fakt na swoje wytłumaczenie mam, że nie spałem i PTSD z poprzedniego sezonu xD
0
Ledwo co się sezon zaczął, a ja już mam dość. Maklarenuchy na czele, Max kraksa ehh
0
Max co ty robisz xD
4
Alonso już w tą niedziele GP Australii xD
0
@RoberDzik ciężkie pytanie, ale chyba Yamala bym zostawił. Pedri to geniusz, ale Yamal ma papiery by w przyszłości nie być tylko genialnym skrzydłowym, ale też jednoosobową armia jak kiedyś Messi.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie wiem dalej czy warto było grać. Takich wycieńczonych naszych to dawno nie widziałem.
6
Trzeba przyznać, że Cancelo zagrał MECZYCHO.
Dla mnie Pedri, Yamal i Cancelo MVP dzisiaj.
4
Teraz czekam na tych co mówili, że przegraliśmy na własne życzenie, a nie to, że sędzia nas w pierwszym meczu okradł z legalnego gola.
Właśnie tak teraz tego gola nam brakło
5
Dobra jedyne czego szkoda to ile krwi tutaj oddaliśmy
1
Dobra nie ugramy tego, ale piękna walka.
0
Dobra Yamal nie kładź się tylko graj dalej.
1
Araujo gra na 9tce? xD