2

Jak Rashford nie wejdzie z trybem pogrom drużyny z Premier League to my tutaj nie strzelimy

0

Yamal dostosował się poziomem do Raphinhy xD

5

4 na 3 co oni robią xDDDDDDDDDDD

5

Czyżby rewanż z Atletico na 110 % wychodził nam teraz, że my siły grać nie mamy? xD

3

Raphinha chyba pijany jest xD

2

Raphinha niestety, ale po połowie zmiana xD

0

Po co oni kombinują na siłę te rzuty rożne

0

Raphinha wszystko robi źle xD

2

Raphinha gra tak słabo od jakiegoś czasu

5

Pietuszewski położył Otamendiego jak Messi Boatenga xD

4

ale Oscar potańczył xDDD

2

genialna strategia ferrari, dwie żółte flagi to przytrzymajmy ich i zmieńmy im na zielonej fladze xD

1

Grande strategia czyli po ferrari xD

2

dawaj Maxiu z takim gridem to top 4 realne xD
Kurde, ale oddaje aktualnie f1 świetne widowisko w końcu prawdziwe wyprzedanie

1

to jest ten rok xD

1

to trzeba mieć szczęście w swoim kraju już przed wyścigiem się rozwalić xd

0

Jak Hadjar taki czas to jakby Max nie wyleciał to mógł coś powalczyć z mercedesami

1

@mekston fakt na swoje wytłumaczenie mam, że nie spałem i PTSD z poprzedniego sezonu xD

0

Ledwo co się sezon zaczął, a ja już mam dość. Maklarenuchy na czele, Max kraksa ehh

0

Max co ty robisz xD

4

Alonso już w tą niedziele GP Australii xD


0

@RoberDzik ciężkie pytanie, ale chyba Yamala bym zostawił. Pedri to geniusz, ale Yamal ma papiery by w przyszłości nie być tylko genialnym skrzydłowym, ale też jednoosobową armia jak kiedyś Messi.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie wiem dalej czy warto było grać. Takich wycieńczonych naszych to dawno nie widziałem.

6

Trzeba przyznać, że Cancelo zagrał MECZYCHO.
Dla mnie Pedri, Yamal i Cancelo MVP dzisiaj.

4

Teraz czekam na tych co mówili, że przegraliśmy na własne życzenie, a nie to, że sędzia nas w pierwszym meczu okradł z legalnego gola.
Właśnie tak teraz tego gola nam brakło

5

Dobra jedyne czego szkoda to ile krwi tutaj oddaliśmy

1

Dobra nie ugramy tego, ale piękna walka.

0

Dobra Yamal nie kładź się tylko graj dalej.

1

Araujo gra na 9tce? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?