Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Został już tylko jeden ciekawy mecz Arsenal vs Bayer xD
3
Byłem pewny, że City odpadnie, ale nie aż takiego frajerstwa dobra idę oglądać Arsenal z Bayerem
3
może dali by powtórkę czy był faul na Cherkim
1
@NeroTFP1 Brad Pitt to mój ulubiony aktor. Zagrał w moim ulubionych filmach jak Se7en, Fight Club. Ma wiele świetnych ról w dodatku jako fan F1 miło było go zobaczyć w filmie o królowej motosportu.
Oczywiście nie ujmując DiCaprio bo też genialny aktor
3
ale już na truchciku wracali
7
Cancelo w porównaniu z Balde to pan piłkarz. 50 mln i niech Balde idzie do Premier League
3
Przyjęcie na kilometr, był Robert i go nie ni ma
2
Legalny silnik mercedesa, że alpine jest 3 zespołem w stawce aktualnie. Kompromitacja FIA, że dopuściła ten silnik
0
Paskudny sezon. Odechciewa się oglądać, Ferrari z atomowym startem nie ma nawet podjazdu do tego Mercedesa. FIA zamiast zapobiec takiej dominacji to pozwolili Toto skręcić nielegalny silnik.
4
Myślałem, że my zagraliśmy słabo, ale to co zagrało City to jakiś inny wymiar xd
4
Czemu City zawsze zalicza takie wylewy z Realem xD
8
Przynajmniej Vinicius na poziomie swoim gra xD
5
Jaka ta Premier League jest słaba xD
3
nie ma Mbappe to siła przyjaźni wróciła do Realu
0
@JanuszKorwinMikke nie ma co się śmiać w poprzednim sezonie był blisko kwestia, że ławka za krótka jakby miał taki budżet jak City to by miał kto zastąpić Kounde i Lewego w meczu z Interem
0
Flick z budżetem Guardioli w City robi tryplet na spokojnie
0
Uwielbiam mit jaka to Premier League jest 100 lat przed każdą ligą
1
City oprócz jednego dwumeczu z Realem to kompromitacja za kompromitacja xD
0
nieźle hattrick xD to Real w ćwierćfinale
4
POTĘŻNA powtarzam POTĘŻNA premier league nie wygrała jeszcze żadnego meczu w 1/8
1
City oprócz jednego dwumeczu to się tak frajerzy z tym Realem xd
0
Pomijając wynik ten mecz to skandal co nasi zagrali
0
Raphinha w takiej formie dzisiaj, że nie trafi pewnie jeszcze xD
0
Przecież to jest kabaret co Ci zawodnicy wyprawiają xDDDDD
Pieprzona komedia dosłownie
0
Chce posłuchać czemu nasi zagrali taką padakę. Przecież to kompromitacja w jakim stanie są nasi zawodnicy
0
No na remis to nie zasługujemy szczerze xD
0
Dzisiaj to styl gry Atletico xD
2
Jakim cudem koleś kładzie się na Rashfordzie i nie ma faulu
0
Wychodzi nam bokiem mecz z Atletico
0
Moje oczy cierpią, brzydki mecz pełno niecelnych podać, strzałów xD