4

Został już tylko jeden ciekawy mecz Arsenal vs Bayer xD

3

Byłem pewny, że City odpadnie, ale nie aż takiego frajerstwa dobra idę oglądać Arsenal z Bayerem

3

może dali by powtórkę czy był faul na Cherkim

1

@NeroTFP1 Brad Pitt to mój ulubiony aktor. Zagrał w moim ulubionych filmach jak Se7en, Fight Club. Ma wiele świetnych ról w dodatku jako fan F1 miło było go zobaczyć w filmie o królowej motosportu.
Oczywiście nie ujmując DiCaprio bo też genialny aktor

3

ale już na truchciku wracali

7

Cancelo w porównaniu z Balde to pan piłkarz. 50 mln i niech Balde idzie do Premier League

3

Przyjęcie na kilometr, był Robert i go nie ni ma

2

Legalny silnik mercedesa, że alpine jest 3 zespołem w stawce aktualnie. Kompromitacja FIA, że dopuściła ten silnik

0

Paskudny sezon. Odechciewa się oglądać, Ferrari z atomowym startem nie ma nawet podjazdu do tego Mercedesa. FIA zamiast zapobiec takiej dominacji to pozwolili Toto skręcić nielegalny silnik.

4

Myślałem, że my zagraliśmy słabo, ale to co zagrało City to jakiś inny wymiar xd

4

Czemu City zawsze zalicza takie wylewy z Realem xD

8

Przynajmniej Vinicius na poziomie swoim gra xD

5

Jaka ta Premier League jest słaba xD

3

nie ma Mbappe to siła przyjaźni wróciła do Realu

0

@JanuszKorwinMikke nie ma co się śmiać w poprzednim sezonie był blisko kwestia, że ławka za krótka jakby miał taki budżet jak City to by miał kto zastąpić Kounde i Lewego w meczu z Interem

0

Flick z budżetem Guardioli w City robi tryplet na spokojnie

0

Uwielbiam mit jaka to Premier League jest 100 lat przed każdą ligą

1

City oprócz jednego dwumeczu z Realem to kompromitacja za kompromitacja xD

0

nieźle hattrick xD to Real w ćwierćfinale

4

POTĘŻNA powtarzam POTĘŻNA premier league nie wygrała jeszcze żadnego meczu w 1/8

1

City oprócz jednego dwumeczu to się tak frajerzy z tym Realem xd

0

Pomijając wynik ten mecz to skandal co nasi zagrali

0

Raphinha w takiej formie dzisiaj, że nie trafi pewnie jeszcze xD

0

Przecież to jest kabaret co Ci zawodnicy wyprawiają xDDDDD
Pieprzona komedia dosłownie

0

Chce posłuchać czemu nasi zagrali taką padakę. Przecież to kompromitacja w jakim stanie są nasi zawodnicy

0

No na remis to nie zasługujemy szczerze xD

0

Dzisiaj to styl gry Atletico xD

2

Jakim cudem koleś kładzie się na Rashfordzie i nie ma faulu

0

Wychodzi nam bokiem mecz z Atletico

0

Moje oczy cierpią, brzydki mecz pełno niecelnych podać, strzałów xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?