Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Araujo gra na 9tce? xD
2
ale perfekcyjnie na lini spalonego zagrał Bernal jak Inzaghi xD
4
Dobra robimy z Bernala 9tke
1
Co jednak? xDDD
0
Spalony i lipa xD
0
BERNAL TY KRULU!!!
0
Ta intensywność dzisiaj jeszcze nam bokiem wyjdzie. Nie wiem czy lepiej nie było odpuścić tego i skupić się na LM i La Liga
0
Apostoł no nic musisz działać
2
Jeszcze Balde kontuzja xD
2
CO TO BYŁO?>!!!!!!!!!!!
1
Olmo po co? xDD
0
Fermin niewidoczny kompletnie trzeba Olmo
13
Cancelo z Yamalem to świry. Co ciągną nas
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
CO TU SIĘ DZIEJ!QAQ
0
Cancelo błagam strzelaj to
0
Raphinha jest ślepy? Yamal dobra pozycja
1
Balde jest tak głupi xD
12
W studiu Eleven nerwowo jacyś tacy smutni
0
Wolałbym, że Yamal strzelał z perspektywy, że jest mega pewny ostatnio
0
Niech Yamal strzela bo jest mega pewny ostatnio. Raphinha pod formą
1
BRAWO PERDI!!!!!!!!!!!!
0
Rashford nie może być gorszy niż Ferran i Raphinha dzisiaj
5
Raphinha pijany jakiś dzisiaj?
5
Hansi dawaj Rashforda za Ferrana gorzej nie będzie, a przynajmniej będzie kto miał z dystansu uderzyć
2
To już pachołek będzie bardziej produktywny niż Ferran
0
Balde po co Ci głowa
10
Ja to już w bramce widziałem xDDD
2
brakło milimetrów ehhh
4
Chłop go ręką popchnął i nic. Nienawidze tych kurew sędziowskich