1

Araujo gra na 9tce? xD

2

ale perfekcyjnie na lini spalonego zagrał Bernal jak Inzaghi xD

4

Dobra robimy z Bernala 9tke

1

Co jednak? xDDD

0

Spalony i lipa xD

0

BERNAL TY KRULU!!!

0

Ta intensywność dzisiaj jeszcze nam bokiem wyjdzie. Nie wiem czy lepiej nie było odpuścić tego i skupić się na LM i La Liga

0

Apostoł no nic musisz działać

2

Jeszcze Balde kontuzja xD

2

CO TO BYŁO?>!!!!!!!!!!!

1

Olmo po co? xDD

0

Fermin niewidoczny kompletnie trzeba Olmo

13

Cancelo z Yamalem to świry. Co ciągną nas

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

CO TU SIĘ DZIEJ!QAQ

0

Cancelo błagam strzelaj to

0

Raphinha jest ślepy? Yamal dobra pozycja

1

Balde jest tak głupi xD

12

W studiu Eleven nerwowo jacyś tacy smutni

0

Wolałbym, że Yamal strzelał z perspektywy, że jest mega pewny ostatnio

0

Niech Yamal strzela bo jest mega pewny ostatnio. Raphinha pod formą

1

BRAWO PERDI!!!!!!!!!!!!

0

Rashford nie może być gorszy niż Ferran i Raphinha dzisiaj

5

Raphinha pijany jakiś dzisiaj?

5

Hansi dawaj Rashforda za Ferrana gorzej nie będzie, a przynajmniej będzie kto miał z dystansu uderzyć

2

To już pachołek będzie bardziej produktywny niż Ferran

0

Balde po co Ci głowa

10

Ja to już w bramce widziałem xDDD

2

brakło milimetrów ehhh

4

Chłop go ręką popchnął i nic. Nienawidze tych kurew sędziowskich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?