Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystko pięknie tylko to wykończenie xD
0
Co im Yamal zrobił, że bydło na niego gwizda?
1
Jeszcze jakby go kopnął faktycznie w ten brzuch xD Gardzę tym klubem oby kompromitowali się jak najdłużej bo tylko na to zasługują
3
9 minut i karny xDDDDDDDDD
1
Czy my mamy xG na poziomie 6.3? xD
6
De Jong i Lamine dzisiaj już po 3 asysty powinni mieć
0
Oni coś pili w autokarze xD
0
Eric wstyd dać się tak objechać na raz
2
Ferran to taki solidny zmiennik, ale z takim napastnikiem jak Lewandowski odejdzie to my nic nie zwojujemy.
1
Jak to jest strzelić bramkę, a mimo to zaliczyć takiego stinkera w pierwszej połowie jak Ferran magia xD
1
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
3
Ferran czy ty masz mózg? xD
1
Fermin ma krzywe nogi chyba
5
De Jong co poczarował xD
0
Dobry obrońca z tego Ferrana
0
Ferran ty placku zakichany
4
Klasyka xD my trafiamy w poprzeczkę by za chwilę stracić bramkę
0
@Luciano99 jeśli tracenie co mecz bramkę w początkowych minutach przez głupią obcinkę naszych zawodników nie jest kompromitacja obrony to ja nie wiem co jeszcze muszą zrobić by do takiej się zaliczyć.
5
Mourinho to ukryty cules pamiętał gdzie zaczynał xD
4
Ten nowy format to coś pięknego te emocje
2
bramkarz xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
3
Ekspertem się jest, a nie bywa xd
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16490224#comment-16490224
1
Czy Lewy by tak udawał nie wiem wydaje się, że tam chyba zahaczył, ale powtórki beznadziejne
1
Olmo to magiczny grajek
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bernal trochę w bok bardziej
3
Dobra wróżę z fusów. Rashford wejdzie i będzie miał udział przy bramce jakoś ostatnio mu wychodziło
0
Przecież lepszych wyników nie możemy sobie wymarzyć aktualnie, jakbyśmy nie byli tak beznadziejni to jeszcze Real byśmy przeskoczyli w tabeli xD
6
Jak Lewy nie potrafi 1 v 1 z bramkarzem strzelić, a Raphinha zamiast wyjść sam na sam to się łamie w pół to my nie zasługujemy na top 8
0
Kounde to poziom aktualnie spadkowicza