0

Wszystko pięknie tylko to wykończenie xD

0

Co im Yamal zrobił, że bydło na niego gwizda?

1

Jeszcze jakby go kopnął faktycznie w ten brzuch xD Gardzę tym klubem oby kompromitowali się jak najdłużej bo tylko na to zasługują

3

9 minut i karny xDDDDDDDDD

1

Czy my mamy xG na poziomie 6.3? xD

6

De Jong i Lamine dzisiaj już po 3 asysty powinni mieć

0

Oni coś pili w autokarze xD

0

Eric wstyd dać się tak objechać na raz

2

Ferran to taki solidny zmiennik, ale z takim napastnikiem jak Lewandowski odejdzie to my nic nie zwojujemy.

1

Jak to jest strzelić bramkę, a mimo to zaliczyć takiego stinkera w pierwszej połowie jak Ferran magia xD

1

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

3

Ferran czy ty masz mózg? xD

1

Fermin ma krzywe nogi chyba

5

De Jong co poczarował xD

0

Dobry obrońca z tego Ferrana

0

Ferran ty placku zakichany

4

Klasyka xD my trafiamy w poprzeczkę by za chwilę stracić bramkę

0

@Luciano99 jeśli tracenie co mecz bramkę w początkowych minutach przez głupią obcinkę naszych zawodników nie jest kompromitacja obrony to ja nie wiem co jeszcze muszą zrobić by do takiej się zaliczyć.

5

Mourinho to ukryty cules pamiętał gdzie zaczynał xD

4

Ten nowy format to coś pięknego te emocje

2

bramkarz xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

3

1

Czy Lewy by tak udawał nie wiem wydaje się, że tam chyba zahaczył, ale powtórki beznadziejne

1

Olmo to magiczny grajek

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bernal trochę w bok bardziej

3

Dobra wróżę z fusów. Rashford wejdzie i będzie miał udział przy bramce jakoś ostatnio mu wychodziło

0

Przecież lepszych wyników nie możemy sobie wymarzyć aktualnie, jakbyśmy nie byli tak beznadziejni to jeszcze Real byśmy przeskoczyli w tabeli xD

6

Jak Lewy nie potrafi 1 v 1 z bramkarzem strzelić, a Raphinha zamiast wyjść sam na sam to się łamie w pół to my nie zasługujemy na top 8

0

Kounde to poziom aktualnie spadkowicza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?