0

Araujo czyli Slavia jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa

1

Już myślałem, że źle przyjął xD

0

ale brama ;ooooooooooo

0

Przecież my ten mecz przegramy i jeszcze Pedri kontuzja xD

3

De Jong dzisiaj dobre piłki daje

0

Lewy chłopie co ty robisz xD

21

1

Czy zrobił Lewy coś dobrze w tym meczu? xD

0

@PatrykBarca już Ci liczę co oznacza nasz wynik.
.
.
.
.
dodatkowy dwumecz by się dostać dalej

4

jakbyśmy trafili na Arsenal to by nam manite z rzutów rożnych załadował

0

Ta obrona to jest dno xD

0

Ferminator dzisiaj dobry dzień

2

De Jong dobra piła

1

Balde poczułem zapach drewna

0

To jest właśnie ten metnal przyjechała wielka Barcelona i nie chce się grać zapieprzać na boisku bo myślą, że same 3 pkt się zdobędą

0

Ciężej idzie niż z Realem

2

Nie potrafimy narzucić naszej gry jaśka z Czech

0

Nie ma szans na top 8 z traceniem takich frajerskich bramek

0

obrona z drewna xDDD

0

Martin widzę sabotuje

0

@macio_944 a ja wręcz przeciwnie bardzo mi jego głos nie pasuje do komentatorki

0

Oni nas Wilkiem potraktowali na komentatorce

0

Jutro przydało by się by Liverpool i Atalanta się potknęły

1

Real jeszcze dzięki rozstawieniu śmignie i znowu coś namieszają w lidze mistrzów bo Ci to zawsze farta mają

0

Dobrze dla nas, że Inter przegrywa będzie szansa większa na top 8

0

Ile by taki Bastoni mógłby kosztować?

4

Jeden mecz bez Raphinhy i już impotencja się załączyła

0

Po co on strzela jak oni są zamurowani

0

Nie cierpię takich meczów, że wszystko nam nie wychodzi xD

0

Czemu oni nie potrafią dzisiaj dobrze oddać strzału

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?