Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Araujo czyli Slavia jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa
1
Już myślałem, że źle przyjął xD
0
ale brama ;ooooooooooo
0
Przecież my ten mecz przegramy i jeszcze Pedri kontuzja xD
3
De Jong dzisiaj dobre piłki daje
0
Lewy chłopie co ty robisz xD
21
Śmiechłem xD
https://x.com/slaviaofficial/status/2014081350513410129
1
Czy zrobił Lewy coś dobrze w tym meczu? xD
0
@PatrykBarca już Ci liczę co oznacza nasz wynik.
.
.
.
.
dodatkowy dwumecz by się dostać dalej
4
jakbyśmy trafili na Arsenal to by nam manite z rzutów rożnych załadował
0
Ta obrona to jest dno xD
0
Ferminator dzisiaj dobry dzień
2
De Jong dobra piła
1
Balde poczułem zapach drewna
0
To jest właśnie ten metnal przyjechała wielka Barcelona i nie chce się grać zapieprzać na boisku bo myślą, że same 3 pkt się zdobędą
0
Ciężej idzie niż z Realem
2
Nie potrafimy narzucić naszej gry jaśka z Czech
0
Nie ma szans na top 8 z traceniem takich frajerskich bramek
0
obrona z drewna xDDD
0
Martin widzę sabotuje
0
@macio_944 a ja wręcz przeciwnie bardzo mi jego głos nie pasuje do komentatorki
0
Oni nas Wilkiem potraktowali na komentatorce
0
Jutro przydało by się by Liverpool i Atalanta się potknęły
1
Real jeszcze dzięki rozstawieniu śmignie i znowu coś namieszają w lidze mistrzów bo Ci to zawsze farta mają
0
Dobrze dla nas, że Inter przegrywa będzie szansa większa na top 8
0
Ile by taki Bastoni mógłby kosztować?
4
Jeden mecz bez Raphinhy i już impotencja się załączyła
0
Po co on strzela jak oni są zamurowani
0
Nie cierpię takich meczów, że wszystko nam nie wychodzi xD
0
Czemu oni nie potrafią dzisiaj dobrze oddać strzału