0

Dobra w drugiej połowie Ferran za Lewego, Rashford za Fermina. Yamal do środka, Raphinha na prawo, a Rashford na lewo

3

Nie mogę patrzeć jak Cubrasi zjazd zaliczył. On kompletnie tak jak Ćwiąkała mówił stracił orientacje kto się obok niego znajduje

3

Lewandowski 0 ruchu do piłki

7

Yamal strata, Pedri zamiast faulować to puścił, Cubarsi się na raz dał zrobić, Martin nie trafił, a Balde dał się objechać xDDD

0

Pedri powinien powalić i dostać żółtą

0

Jaki wstyd xD każdy się wylał od Cubarsiego, Pedriego czy to Martina xD

0

Raphinha chciał sobie fotkę strzelić to go chłop olał xd

22

Czy Real kiedykolwiek przegrał z własnej winny? Przecież to już psychiatryk jest, że co mecz Realu gdzie im nie idzie i przegrywają to wina sędziego.
Żyjemy w jakieś chorej symulacji, że takie coś się dzieje.

3

Dobra czas iść zrobić coś produktywnego. Taki memik na pocieszenie dla Piastriego na następny sezon xD
https://wykop.pl/cdn/c3201142/12ec09905b8290855d10e4515ec43eddec2c25d3ca74d186d78c060cd8873845.jpg?author=badziebadla&auth=93d61eec5d9c3941c9326c6a5d1d972e

1

@takisobiektos wielu kierowców F1 ma tytuł i ludzie o nich zapomnieli więc bym się kłócił z tym xD

1

@FCB_dimiC i co niby mistrzowskiego jest w daniu się wyprzedzić. Prawdziwy mistrz by walczył o P1. Zostanie Norris co najwyżej zapamiętany jak Prost, a nie Senna. Jeden kalkulatorek w głowie, a drugi jak prawdziwy mistrz walka do ostatniego.

1

@MessiForeverTheBest co? xD dał się wyprzedzić na starcie co tutaj mistrzowskiego

1

@shinthps bo taka jest prawda. Kazali Piastriemu zmienić pozycję bo sami zawalili Norrisowi pit stop, a ten jak posłuszny piesek oddał mu miejsce

8

No cóż szkoda tego, że Max wylewu dostał w Barcelonie, ale i tak pokazał, że dalej jest najlepszy.
Norris wielki mistrz którego dostał od Piastriego który jak potulny piesek oddał mu miejsce bo tak mu kazali.

2

Ładnie Piastriemu wyścig uwalili. Właśnie zostałeś zdegradowany do roli pomagiera w następnym sezonie.

2

Wyprzedził po za torem dawać 5 sekund

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Norris oddawaj pozycję

0

Yuki pomóż Leclercowi wyprzedzić Norrisa

1

dobra nie ma co liczyć na taczkę jaką jest ferrari teraz zostało wiara w cuda czyli DNF Norrisa xD

3

Piękny Leclercu dogoń Lando

2

Leclerc wywal Norrisa

3

Serce Max, rozum Norris

2

@QuQ Suarez też jest w Miami

2

Messi co za piękna asysta i przyjęcie

2

De Paul na 2-1 dla Interu Miami

3

Białe i różowe stroje w takim słońcu mega się zlewają xD

10

@Corr No z Chelsea faktycznie strzelił 1 na 1 xD

0

Teraz czas na amigosów. Messi idzie po 48 trofeum

2

Współczuje Flickowi sprzedali mu generała w obronie i został z Cubarsim aka wylew co mecz i Kounde kobieta mnie rzuciła to mam depresję cały sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?