Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra w drugiej połowie Ferran za Lewego, Rashford za Fermina. Yamal do środka, Raphinha na prawo, a Rashford na lewo
3
Nie mogę patrzeć jak Cubrasi zjazd zaliczył. On kompletnie tak jak Ćwiąkała mówił stracił orientacje kto się obok niego znajduje
3
Lewandowski 0 ruchu do piłki
7
Yamal strata, Pedri zamiast faulować to puścił, Cubarsi się na raz dał zrobić, Martin nie trafił, a Balde dał się objechać xDDD
0
Pedri powinien powalić i dostać żółtą
0
Jaki wstyd xD każdy się wylał od Cubarsiego, Pedriego czy to Martina xD
0
Raphinha chciał sobie fotkę strzelić to go chłop olał xd
22
Czy Real kiedykolwiek przegrał z własnej winny? Przecież to już psychiatryk jest, że co mecz Realu gdzie im nie idzie i przegrywają to wina sędziego.
Żyjemy w jakieś chorej symulacji, że takie coś się dzieje.
3
Dobra czas iść zrobić coś produktywnego. Taki memik na pocieszenie dla Piastriego na następny sezon xD
https://wykop.pl/cdn/c3201142/12ec09905b8290855d10e4515ec43eddec2c25d3ca74d186d78c060cd8873845.jpg?author=badziebadla&auth=93d61eec5d9c3941c9326c6a5d1d972e
1
@takisobiektos wielu kierowców F1 ma tytuł i ludzie o nich zapomnieli więc bym się kłócił z tym xD
1
@FCB_dimiC i co niby mistrzowskiego jest w daniu się wyprzedzić. Prawdziwy mistrz by walczył o P1. Zostanie Norris co najwyżej zapamiętany jak Prost, a nie Senna. Jeden kalkulatorek w głowie, a drugi jak prawdziwy mistrz walka do ostatniego.
1
@MessiForeverTheBest co? xD dał się wyprzedzić na starcie co tutaj mistrzowskiego
1
@shinthps bo taka jest prawda. Kazali Piastriemu zmienić pozycję bo sami zawalili Norrisowi pit stop, a ten jak posłuszny piesek oddał mu miejsce
8
No cóż szkoda tego, że Max wylewu dostał w Barcelonie, ale i tak pokazał, że dalej jest najlepszy.
Norris wielki mistrz którego dostał od Piastriego który jak potulny piesek oddał mu miejsce bo tak mu kazali.
2
Ładnie Piastriemu wyścig uwalili. Właśnie zostałeś zdegradowany do roli pomagiera w następnym sezonie.
2
Wyprzedził po za torem dawać 5 sekund
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Norris oddawaj pozycję
0
Yuki pomóż Leclercowi wyprzedzić Norrisa
1
dobra nie ma co liczyć na taczkę jaką jest ferrari teraz zostało wiara w cuda czyli DNF Norrisa xD
3
Piękny Leclercu dogoń Lando
2
Leclerc wywal Norrisa
3
Serce Max, rozum Norris
2
@QuQ Suarez też jest w Miami
2
Messi co za piękna asysta i przyjęcie
2
De Paul na 2-1 dla Interu Miami
3
Białe i różowe stroje w takim słońcu mega się zlewają xD
10
@Corr No z Chelsea faktycznie strzelił 1 na 1 xD
0
Teraz czas na amigosów. Messi idzie po 48 trofeum
2
Współczuje Flickowi sprzedali mu generała w obronie i został z Cubarsim aka wylew co mecz i Kounde kobieta mnie rzuciła to mam depresję cały sezon.