4

Ludzie się czepiali Yamala, a to Cubarsi zaliczył taki zjazd, że powinien siedzieć na ławie

3

Cubarsi to jest taki zjazd xD

1

Przecież to co Kimi odwalił to raczej przekreśla WDC dla Maxa, wystarczy Norrisowi P3

4

Co Kimi odwalił matko i córko xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Eklerek Max to goat tego sportu i za ten powrót do walki o WDC należy mu się uznanie

0

@MsBarca ten kto ma więcej razy p1

0

Kimi w tobie nadzieja

0

Alonso prawie znowu zsabotował Maxa xD

2

ale Max pięknie zmusił mclareny do zmiany strategii xD

2

Max to jest bestia poczuł krew

2

Max nagle 1 sekundę się zbliżył do Lando

3

Tak dobry jest to tor, że większa walka w alei serwisowej niż na torze

0

to jest chore, że wystarczyło dosłownie 0,5 sekundy by Lando nie wyjechał przez Alonso i jechałby w korku.

0

Alonso miałeś jedno zadanie

1

Mclarenuchy za szybkie ;/

0

allahu wybuchnij opony mclarenów xD

0

Leclerca w Katarze ciągnie do żwiru

2

Max to piękny kierowca

0

Wydłużyli w końcu linię DRS czy wystarczy obejrzeć start i można wyłączyć? Bo po starcie miejsca na podium będą znane patrząc jak wygląda ten tor w Katarze.

109

Jakby każdy miał w tym zespole mental jak Raphinha to już dawno byśmy mieli ligę mistrzów. Kapitan bez opaski

1

Szkoda Max, a tak świetnie się zapowiadało. Chociaż dobre rokowanie na jutro bo dużo odrobił

6

Ferrari co dzisiaj pojechało xD

0

Chyba przez przypadek podmienili bolid Piastriego z Norrsiem. Zak Brown będzie niezadowolony

2

Kompromitacja Hamiltona xD

8

Ferran to jest tak nijaki piłkarz, że nie kojarzę dawno takie w Barcelonie. Nie jest szybki, nie ma dobrej kontroli piłki, nie ma dryblingu, killer z niego też żaden.
Ten chłop nie ma żadnej mocnej strony

7

Nie mogę patrzeć na partacza Ferrana

7

Smutny to widok w poprzednim sezonie to nas się obawiali do końca meczu, a teraz to my się musimy bać o wynik za każdym razem.

0

Jaka ta obrona jest dziurawa. Garcia to robi cuda w tej bramce

1

Raphinha to piękny człowiek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?