Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ludzie się czepiali Yamala, a to Cubarsi zaliczył taki zjazd, że powinien siedzieć na ławie
3
Cubarsi to jest taki zjazd xD
1
Przecież to co Kimi odwalił to raczej przekreśla WDC dla Maxa, wystarczy Norrisowi P3
4
Co Kimi odwalił matko i córko xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Eklerek Max to goat tego sportu i za ten powrót do walki o WDC należy mu się uznanie
0
@MsBarca ten kto ma więcej razy p1
0
Kimi w tobie nadzieja
0
Alonso prawie znowu zsabotował Maxa xD
2
ale Max pięknie zmusił mclareny do zmiany strategii xD
2
Max to jest bestia poczuł krew
2
Max nagle 1 sekundę się zbliżył do Lando
3
Tak dobry jest to tor, że większa walka w alei serwisowej niż na torze
0
to jest chore, że wystarczyło dosłownie 0,5 sekundy by Lando nie wyjechał przez Alonso i jechałby w korku.
0
Alonso miałeś jedno zadanie
1
Mclarenuchy za szybkie ;/
0
allahu wybuchnij opony mclarenów xD
0
Leclerca w Katarze ciągnie do żwiru
2
Max to piękny kierowca
0
Wydłużyli w końcu linię DRS czy wystarczy obejrzeć start i można wyłączyć? Bo po starcie miejsca na podium będą znane patrząc jak wygląda ten tor w Katarze.
109
Jakby każdy miał w tym zespole mental jak Raphinha to już dawno byśmy mieli ligę mistrzów. Kapitan bez opaski
1
Szkoda Max, a tak świetnie się zapowiadało. Chociaż dobre rokowanie na jutro bo dużo odrobił
6
Ferrari co dzisiaj pojechało xD
0
Chyba przez przypadek podmienili bolid Piastriego z Norrsiem. Zak Brown będzie niezadowolony
2
Kompromitacja Hamiltona xD
8
Ferran to jest tak nijaki piłkarz, że nie kojarzę dawno takie w Barcelonie. Nie jest szybki, nie ma dobrej kontroli piłki, nie ma dryblingu, killer z niego też żaden.
Ten chłop nie ma żadnej mocnej strony
7
Nie mogę patrzeć na partacza Ferrana
7
Smutny to widok w poprzednim sezonie to nas się obawiali do końca meczu, a teraz to my się musimy bać o wynik za każdym razem.
0
Jaka ta obrona jest dziurawa. Garcia to robi cuda w tej bramce
1
Raphinha to piękny człowiek