Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam nadzieję, że to ostatni mecz Araujo w tym klubie
1
Jak Raphinha tego urwidołka nie pociągnie to nie widzę tutaj szans na wygraną
2
Ten Torres zasrany podaje do przeciwnika xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2
Tam spalony był xD
0
No i macie xD Uja gramy i kwestia czasu była bramką Ferran zasrany
2
Nic nie grają. Ferran sabotuje każdy atak. Tego nie wygramy Flick
0
No Garcia się nie popisał teraz
1
Nie mogę patrzeć na Ferrana xD
1
Ten Ferran wszystko spowalnia xD
1
Ferran to jest sabotażysta
0
co oni robią? stoją sobie
5
Ferran to jest taki zasrany placek
0
ręka 100 % i tyle
0
No obrona się popisuje xD
0
Przecież to żółta xD
3
W sumie jakoś nie mam stresu trochę ta faza ligowa wyzbyła z stresu jak jeszcze tyle możliwości awansu.
16
w 11 na 10 przez 80 minut i przegrywasz niesamowite xD
23
Real Madryt kradnie
5
Jak Yamal mówił prawdę, że Real kradnie to tak się rzucały te parszywe mordy z Viniciusem i Kurtuła na czele. Prawda zawsze najbardziej boli
0
Obudziłem się i piękna wiadomość Mclarenuchy DSQ xD Max wraca do gry
0
Gdzie dwóch się bije tam Klekle skorzysta?
4
"Nie chce robić nic głupiego" Osama Bin Russel
1
Jak narazie procesja
5
@FCB_dimiC nie jest tragiczny, ale powiem szczerze wygra mistrza bo ma najlepsze auto w stawce. Przecież absurdem jest, że redbulle mają takie same auta, a Verstappen wyciąga limity, a Yuki jak to Yuki.
Chcesz zobaczyć jak wygląda dominacja najlepszego kierowcy w najlepszym bolidzie to zobacz sobie Verstappena 2023
3
Piastri, ale żałosne starszny zjazd
8
@RobsonPL w sumie jak ludzie zdali sobie jak dobrym kierowca jest Max, a nie, że tylko ma najszybsze auto w stawce.
0
Pfff i to ma być mistrz. Gdzie do Maxa
2
Nie mogę jaka toczy się wojna na X pomiędzy kontami z Indii vs dowolny kraj z Afryki xD
Wyzywają się od podludzi i najgorszy niesamowite jaki kontencik teraz będzie
0
co tam się dzieje w polu karnym City xD
0
Ruben Dias 1-1 City wraca do walki